Kimyasal gebelik yaşayan bakabilir mi

Sizin adınıza sevindim:)
Ben de 4 yıldır evliyim ve ilk defa böyle bir şey yaşadım ve hiç kimyasal gebelik olabileceğini tahmin etmedim çok da üzücü hayal kırıklığına dönüşen bir süreç yani ikincisi olursa sizin dediğiniz gibi yaparım ama inşallah olmaz inşallah bu sefer sağlıklı bir gebelik olur zaten benim değerim de çok yüksek değildi yani benimkisi biyokimyasal oldu aslında adetten önce öğrendiğim için yani eğer test tutmasaydım Ben adet oluyorum sanacaktım adetim geçtikten sonra öğrenirsen bence bir sıkıntı gerçekten vardır diye düşünüyorum zaten Doktorlar da hep adetten sonra kan tahlili veya gebelik testi yapın diyorlar ama ben ve benim gibi olanlar sabırsızlıkla sonucu öğrenmek istiyorlar bu arada benim de kanamam aynı sizin gibi oldu ne diyim Rabbim en kısa zamanda bizlere hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin
Teşekkur ediyorum😊 en kısa zamanda saglıkla bir gebelik yaşayıp evladınız kavuşursunuz inşallah 🙏Şuan martta 34 yaşima girmiş olacağım malum yaş ilerliyor ve 2.ci gebelik düşünüyorum inanın aynı şeyleri yaşayacağım diye korkuyorum ama doktor yine igne kullanıcagımı söylemişti o dönemde inşallah yine saglikli bir gebelik yaşarım bende. Sizde ihmal etmeyin lütfen..

• Beğen
Reactions: pus
Teşekkur ediyorum😊 en kısa zamanda saglıkla bir gebelik yaşayıp evladınız kavuşursunuz inşallah 🙏Şuan martta 34 yaşima girmiş olacağım malum yaş ilerliyor ve 2.ci gebelik düşünüyorum inanın aynı şeyleri yaşayacağım diye korkuyorum ama doktor yine igne kullanıcagımı söylemişti o dönemde inşallah yine saglikli bir gebelik yaşarım bende. Sizde ihmal etmeyin lütfen..
Amin inşallah hakkımızda hayırlısı olsun umarım tekrar iğne kullanma zorunda kalmazsınız sağlıklı bir şekilde gebelik elde edebilirsiniz inşallah
34 yaşındaysanız ilk çocuğumuza kaç yaşında hamile kaldınız merak ettim 😁
Ben de 21 yaşındayım ve anne olmak istiyorum ya Zaten bence anne olmanın yaşı yoktur o sorumluluğu gerçekten kaldırabileceğine inanıyorsan her yaşta anne olabilirsin yani her yaş dediysem yanlış anlaşılmasın tabii ki çocuk yaşta değil hani normalde ben birisine anne olmak istediğimi söylediğimde yaşımın daha küçük olduğunu söylüyorlar da ondan yani bu yoruma yaptım Ben de eğer çocuk sahibi olursam sizin gibi 2. çocuğu daha geç düşünmek istiyorum hani öyle olsun istiyorum nasip kısmet artık

Kızlar merhaba bı kaç gün önce kimyasal gebelik yaşadım adetime 2 gun kala gebelik testi tuttum silik çizgi vardı daha sonra gidip kan verdik çatlmanin 12. Günü
12.1 ile betayı öğrendim daha yeni tutunmuştur sandım çünkü hiç kimyasal gebelik olabileceği aklıma gelmedi dün kanamanın 4. Günüydü lakin çok az kanama oldu hatta bu gün kesildi ilk iki gün biraz fazla geldi daha sonra azaldı normalde kimyasal gebelikte fazla kanama olur diye biliyorum doğru mu

Ve kimyasal gebelik hakkında biraz bilgilendirebilir misiniz beni
Yani döllenme oldu da sağlıksız diye tutunmadan atıldı mı sonrasında hamilelik şansı artıyor mu
Normal adet gibi olmuştu ve beta sıfırlanıyor

Amin inşallah hakkımızda hayırlısı olsun umarım tekrar iğne kullanma zorunda kalmazsınız sağlıklı bir şekilde gebelik elde edebilirsiniz inşallah
34 yaşındaysanız ilk çocuğumuza kaç yaşında hamile kaldınız merak ettim 😁
Ben de 21 yaşındayım ve anne olmak istiyorum ya Zaten bence anne olmanın yaşı yoktur o sorumluluğu gerçekten kaldırabileceğine inanıyorsan her yaşta anne olabilirsin yani her yaş dediysem yanlış anlaşılmasın tabii ki çocuk yaşta değil hani normalde ben birisine anne olmak istediğimi söylediğimde yaşımın daha küçük olduğunu söylüyorlar da ondan yani bu yoruma yaptım Ben de eğer çocuk sahibi olursam sizin gibi 2. çocuğu daha geç düşünmek istiyorum hani öyle olsun istiyorum nasip kısmet artık
Benim 2.ci gebeligimde igne kullanarak geçicek 😐 ama burada şükür sonuçta saglikla dünyaya geldi kızım. 30 yaşındaydım şuan kızım temmuz ayında tam 3 yaşına girecek. Evet sizin yaşınız baya genç aslında genç yaşta anne olmak hem çok güzel hemde biraz zor gibi yani gençliğimizi tam yaşamadan çocuk sahibi olmak büyük sorumluluk ama çok istiyorsanız da olun... Ben zaten 28 yaşında evlendim 😁 30 yaşımda anne oldum 😁 kısmet buymuş🤭

• Beğen
Reactions: pus
Merhabalar benim reglim 6 gün gecikti, sonrasında test yaptım ve pozitif çıktı, eşimle yumurtlama dönemi beraber olmuştuk. Cuma günü kan verdim ve beta 19.80 idi.
Ama bugün regli gibi kanamam var regli oldum resmen sanırım acaba kimyasal olabilir mi gidip tekrar kan vermelimiyim?

Merhabalar benim reglim 6 gün gecikti, sonrasında test yaptım ve pozitif çıktı, eşimle yumurtlama dönemi beraber olmuştuk. Cuma günü kan verdim ve beta 19.80 idi.
Ama bugün regli gibi kanamam var regli oldum resmen sanırım acaba kimyasal olabilir mi gidip tekrar kan vermelimiyim?
Naptın canım inşallah gitmişsindir hastaneye

Merhaba aynı şekilde benimde geçen ay başıma geldi değerimde en fazla 20lerde oldu 23 ocaktan bugüne kadar kanamam sürdü bugün kesildi. Hiç bitmeyecek sandım. Sizin ne kadar sürdü normal bir durum mu bu doktorada gitmedim ama regl döngüsü değişir mi böyle olunca kafamda çok sorular var 🥺
Benim değerim de 400 lerdeydi 2 gün sonra düştü 200 lere sonra yavaş yavaş azalarak bitti ama o süreçte çok kanamam ve ağrım vardı dayanılmaz şekildeydi 31 Aralıktan beri devam eden kanamam 15 ocak gibi bitti ve şu an regl olamadım halen ve şişlik var vücudumda test yaptım negatif 🥲 galiba bu süreç uzayacak normal bir şey olabilir. Hakkımızda hayırlısı neyse olsun inşallah

Benim değerim de 400 lerdeydi 2 gün sonra düştü 200 lere sonra yavaş yavaş azalarak bitti ama o süreçte çok kanamam ve ağrım vardı dayanılmaz şekildeydi 31 Aralıktan beri devam eden kanamam 15 ocak gibi bitti ve şu an regl olamadım halen ve şişlik var vücudumda test yaptım negatif 🥲 galiba bu süreç uzayacak normal bir şey olabilir. Hakkımızda hayırlısı neyse olsun inşallah
Geçmiş olsun canımm benimde hala arada gelen kanamalarim oluyor çok olmasada. Değer az da olsa çok da olsa sanırım uzun sürebiliyor demekki.. bu aydan benimde umudum yok bitse de önüme baksam diyorum 😄 hayırlısı olsun inşallah 😘

Geçmiş olsun canımm benimde hala arada gelen kanamalarim oluyor çok olmasada. Değer az da olsa çok da olsa sanırım uzun sürebiliyor demekki.. bu aydan benimde umudum yok bitse de önüme baksam diyorum 😄 hayırlısı olsun inşallah 😘
Aynen öyle inşallah Allah nasip eder kucağımızı dolu kaldırmayı . Biraz sabır ve zamanla

Bana da progestan verilmişti bebeğin tutunmasına yardımcı olması için veriliyor o diye biliyorum bana doktorum öyle demişti içine sinmiyor bence doktorun doktor çok önemli kafana yattıgı zaman ona güveniyorsun ve kafan da bi soru işareti kalmıyor
Kusura bakmayın geç gördüm yorumunuzu evet ben kızımda da kullanmıştım progestan fakat keseyi görmeden ve hamilelik kesinleşmeden vermesi tuhaf geldi

X