Kimyasal gebelik yaşayanlar

burrrr1331

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2024
375
71
27
Merhaba arkadaşlar bu ay kimyasal gebelik geçirdim şuan regl oldum ama çok korkuyorum bir daha hamile kalamayacm diye.Bu durumu yaşayıp sonrasında gebelik olan var mı siz naptınız bu durumu yaşadığınız da bana yardımcı olurmusunuz?

Merhaba arkadaşlar bu ay kimyasal gebelik geçirdim şuan regl oldum ama çok korkuyorum bir daha hamile kalamayacm diye.Bu durumu yaşayıp sonrasında gebelik olan var mı siz naptınız bu durumu yaşadığınız da bana yardımcı olurmusunuz?
Hiç korkmayın bende geçirdim doktorum kimyasal gebelik bi yandanda iyi bisey vücudun hamile kalabiliyor sadece sagliksiz diye vücut atiyor.bir sonraki ay hamile kaldım.

Kızlar ben de 27şubatta beta testi yaptırmıstım adetim 5 gün gecikmişti. Sonuc 45 çıktı ve aynı gün sonucu öğrendikten yarım saat sonra adet oldum. O gün bugundur adetim. Hala daha tuvalette silince veya arada çamasırıma leke geliyor. Normal diyorlar genelde ama bilemiyorum. Bundan önceki kimyasal gebeliğimde (aralık ayında) normal 5-6gün adet olmustum. Hiç kesilmeyecek gibi geliyor adetim ya sinir bozucu :KK43: ilk defa adetimin düzeni kaçtı

Benim de bir kaç gün önce kimyasal gebelik oldu tüp bebekti ve biraz önce leke geldi adet olcm sanırım. Benim bu ikinci kimyasal gebelik geçen sene de aynı oldu. Sizin ki de mi tüp bebekti. Bu arada kimyasal gebelik oldu diye daha sonra gebe kalmama gibi bir durum yok canım inşallah bizde anne olacağız 🌸

Hiç korkmayın bende geçirdim doktorum kimyasal gebelik bi yandanda iyi bisey vücudun hamile kalabiliyor sadece sagliksiz diye vücut atiyor.bir sonraki ay hamile kaldım.
Merhaba bir sonraki ay hamile kaldım dediniz nasıl oldu bu ne yaptınız aceba benim biraz önce lekem geldi adet olcm şuan yapabileceğim bişey varmı öneriniz nedir 🌸

Merhaba bir sonraki ay hamile kaldım dediniz nasıl oldu bu ne yaptınız aceba benim biraz önce lekem geldi adet olcm şuan yapabileceğim bişey varmı öneriniz nedir
Kimyasal kanamam bitince daha adet olmadim. Ovulasyon testiyle yumurtlama takip ettim birde sağlıkli şeyler yemeye calistim.tez zamanda sizde mujdeli haber alırsınız inş

İnşallah canım yumurtlama takibini nasıl yaptın
laboquick marka aldim adet bitince hergun 2 saat sıvı almadan yaptım. Koyulasma olduğu gün ve siliklesene kadar değerlendirdim.Ben daha önce uygulamaya göre ilerledim olmadi ovulasyon kullanınca anladimki uygulamadaki tarihler doğru degil. İnş sizde ise yarar.

laboquick marka aldim adet bitince hergun 2 saat sıvı almadan yaptım. Koyulasma olduğu gün ve siliklesene kadar değerlendirdim.Ben daha önce uygulamaya göre ilerledim olmadi ovulasyon kullanınca anladimki uygulamadaki tarihler doğru degil. İnş sizde ise yarar.
İnşallah bende almayı düşünüyorum ovulasyon takip seti ama beceremem diye almadım daha

Merhaba ben de yeni üye oldum adetımden 13 14 gün sonra kimyasal gebelik yaşadım betam yükseldi bir anda geri düştü kanama ile atılacak dendi fakat bende herhangi bir kanama olmadı üstelik bu hafta adet tarihim de 2 gün gecikti bu durumu yaşayan varmı?

Merhaba ben de yeni üye oldum adetımden 13 14 gün sonra kimyasal gebelik yaşadım betam yükseldi bir anda geri düştü kanama ile atılacak dendi fakat bende herhangi bir kanama olmadı üstelik bu hafta adet tarihim de 2 gün gecikti bu durumu yaşayan varmı?
Endişelenme canım çok geçmiş olsun öncelikle şuan beta değerin kaç değerin düştükçe adetn başlıyor 2 gün arayla düzenli kan ver adet olursun inşallah en yakın zamanda ben adetim 10 gün geçtikten sonra regl oldum senin var yani daha

Endişelenme canım çok geçmiş olsun öncelikle şuan beta değerin kaç değerin düştükçe adetn başlıyor 2 gün arayla düzenli kan ver adet olursun inşallah en yakın zamanda ben adetim 10 gün geçtikten sonra regl oldum senin var yani daha
Betam sıfırlandı benim şuan 2.0 15 gün önce düşmüştü tamamen ona rağmen hem kanamam olmadı hemde adetim burada çoğu kişi leke veya kanama görmüş beta düştükten sonra ama bende öyle bir şey de olmadı

Genelde
Betam sıfırlandı benim şuan 2.0 15 gün önce düşmüştü tamamen ona rağmen hem kanamam olmadı hemde adetim burada çoğu kişi leke veya kanama görmüş beta düştükten sonra ama bende öyle bir şey de olmadı
Kimyasal gebelik adette 1 hafta gecikme yaptırıyor canım sen sabırlı ol bekle olursun inşallah

Genelde

Kimyasal gebelik adette 1 hafta gecikme yaptırıyor canım sen sabırlı ol bekle olursun inşallah
Bende bu ay kimyasal gebelik yaşıyorum beta değerim 25 ti 13 e düştü ama kanamam yok lekelenme vs de yok kanamam ne zaman olur acaba dış gebelik ihtimali var mıdır çok bunalımdayım ilk ay ilk denememdi ve haftaya Fransa’ya gidiyorum ne yapacağımı bilemedim :KK43:

Bende bu ay kimyasal gebelik yaşıyorum beta değerim 25 ti 13 e düştü ama kanamam yok lekelenme vs de yok kanamam ne zaman olur acaba dış gebelik ihtimali var mıdır çok bunalımdayım ilk ay ilk denememdi ve haftaya Fransa’ya gidiyorum ne yapacağımı bilemedim :KK43:
Çok geçmiş olsun canım.Üzülmene hiç gerek yok bak ilk denemende olmuş ama sağlıksız diye vücut geri atıyor ben inanıyorum senin gelecek ay sağlıklı hamileliğin olacak.Adetin. Kimyasal dan dolayı gecikme olabilir 1 hafta kadar hiç panik yapma benim ki değerim 6 ya düştüğünde olmuş du

Bende gecen ay yasadim, bugun beta 12 cikti 6 gun gecikmeyle ve adet oldum bugun. Agrim var pazrtes doktora gidecem ust uste olmasi cok uzucu ve dusundurucu

X