Bisküvi - Kurabiye Tarifi Kiraz Kurabiye-Torku Şeker Sponsorluğunda

Ayy ne alakasi var🤣🤣 kız sen ondan mı zayıfsın acaba 🤣🤣
Üzerinden 35 sene geçti, etkisi sence o kadar sürer mi😂
Çocukken de ben 45 kiloydum, top gibi bir şeydim, sonra da önce hipertiroidi yüzünden çok zayıfladım, sonra o iyileşti biraz ama ben gene fit kaldım. Genetik miras belki de, baba tarafımda pek şişman kadın yok. Anne tarafım başta annem olmak üzere şüşko😂
Ben de her şeyimle babama ve baba tarafıma benziyorum. Babaannem bizle övünürken "kırmızı buğday tohumları" derdi. Kadın bizi üstün ırk sanıyordu😂

Tamam o zaman. Kiraz sapı mı taktın onlara gerçekten? 😂
Ya gerçekten insanın içi açılıyor baktıkça, da niye beyaz leblebi?
Fındık falan olsa kurabiye için daha lezzetli olmaz mı hani leblebi sert ya ondan soruyorum, affola.
He halis muhlis kiraz sapı🤣 fınduk pahalı 🤣🤣 içinde yumusuyor canım leblebi sert değildi benimki yerken.Ama tabi fındık daha lezzetli olur bencede🤤
Ben de çocukken yatağa işedim diye annem bunun saplarından kaynatıp içirmişti bana😂😂😂
Allah da beni kahretmesin kızın mis gibi tarifini mahvettim ben gideyim en iyisi🙈
Yerimyaa ay çok güldüm valla 🤣🤣yok kız niye mahvedesin 😁😘
Üzerinden 35 sene geçti, etkisi sence o kadar sürer mi😂
Çocukken de ben 45 kiloydum, top gibi bir şeydim, sonra da önce hipertiroidi yüzünden çok zayıfladım, sonra o iyileşti biraz ama ben gene fit kaldım. Genetik miras belki de, baba tarafımda pek şişman kadın yok. Anne tarafım başta annem olmak üzere şüşko😂
Ben de her şeyimle babama ve baba tarafıma benziyorum. Babaannem bizle övünürken "kırmızı buğday tohumları" derdi. Kadın bizi üstün ırk sanıyordu😂
Eneeem sende benim gibi çıbıkmışsınyaa🤩🤣🤣🤣

Son düzenleme:
X