Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
4 hafta bitmesine 2 akşam kaldı . kaşlarda son durum... $4 ncu hafta sol.jpg $4 ncu hafta sag.jpg

başlangıç halini ekleyememişim.. şimdi ekliyorum. :) Eki Görüntüle 1148126 Eki Görüntüle 1148127
masallah :21: gercekten cok fark var ne mutlu sıze :KK34:
yanlıs anlamazsanız bısey sormak ıstıyorum pekı kas farı ya da kalemı kullandınız mı bu resmınızı cekerken ?
bu arada haber edıcem demiştım vazelın mı cay mı bılemıyorum kesın bısey de soyleyıp kımseyı yanıltmak ıstemıyorum ama cayı duzensız vazelını duzenlı kullandım ve sag kırpıklerımde de hafıfı uzama oldu :KK52:
ama kırpık olmayan yerden kırpık ne yaptıysam cıkmıyo
eger sız ve tum arkadaslar denemek ıstersenız vazelını mutlaka gece surmenızı onerırım cunku bı kac kez gece uyumadan once surdugumde ıstemeden gozlerımı actıgımda yaktı bayagı ama gozlerımı kapatınca bı muddet sonra gectı
vazelın renklı hanı pembesı oluyorya onu kullanmayın ben oncelerı goz kapaklarıma makyaj bulastıgında pembe renklı vazelınle kulak copu yardımıyla sılıyordum ve bı muddet sonra goz kapaklarım soyulmustu megersem egzamaymıs doktora soyledıgımde pembe olanını degıl renksız beyaz olanını kullan demıstı o gun bugundur beyaz olanıyla makyajımı temızlerım
ama kırpıklere acıkcası faydası olacagını ummamıstım :44:
ayrıca vazelını surup bırakmayın guzelce krem yedırır gıbı kırpık dıplerınıze uclardan asagı dugru yedırın karısık bı sekılde yedırmeyın kırpıklerınızın kopmaması acısından nazık bı sekılde yedırın
cayı da duzenlı yapamadım malesef unutuyorum ama vazelını duzenlı kullandım devam edıcem bakalım
ozellıkle sol gozumde bı turlu uzatamadıgım yerlerde kırpıklerımın uzadıgını gordum ( onceden ucundan kestıgım taraf) ve sag gozumdekıkırpıklerımın de hafıfı uzadıgını gorunce vazelının uzattıgına kanaat ettım
ama lutfen uygulayacaksanız gozunuze kacırmayın gercekten yakıyor gece yatarken surersenız ve gozlerınızı acmazsanız hıc bı sorun olmuyor
upuzun kırpıklerle musmutlu gunler guzel bakıslar dılıyorum herkese :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
ınsallah devamı gelır :KK1::KK1::KK1:
:21::21::21::21::21::21:

Son düzenleme:
masallah :21: gercekten cok fark var ne mutlu sıze :KK34:
yanlıs anlamazsanız bısey sormak ıstıyorum pekı kas farı ya da kalemı kullandınız mı bu resmınızı cekerken ?
bu arada haber edıcem demiştım vazelın mı cay mı bılemıyorum kesın bısey de soyleyıp kımseyı yanıltmak ıstemıyorum ama cayı duzensız vazelını duzenlı kullandım ve sag kırpıklerımde de hafıfı uzama oldu :KK52:
ama kırpık olmayan yerden kırpık ne yaptıysam cıkmıyo
eger sız ve tum arkadaslar denemek ıstersenız vazelını mutlaka gece surmenızı onerırım cunku bı kac kez gece uyumadan once surdugumde ıstemeden gozlerımı actıgımda yaktı bayagı ama gozlerımı kapatınca bı muddet sonra gectı
vazelın renklı hanı pembesı oluyorya onu kullanmayın ben oncelerı goz kapaklarıma makyaj bulastıgında pembe renklı vazelınle kulak copu yardımıyla sılıyordum ve bı muddet sonra goz kapaklarım soyulmustu megersem egzamaymıs doktora soyledıgımde pembe olanını degıl renksız beyaz olanını kullan demıstı o gun bugundur beyaz olanıyla makyajımı temızlerım
ama kırpıklere acıkcası faydası olacagını ummamıstım :44:
ayrıca vazelını surup bırakmayın guzelce krem yedırır gıbı kırpık dıplerınıze uclardan asagı dugru yedırın karısık bı sekılde yedırmeyın kırpıklerınızın kopmaması acısından nazık bı sekılde yedırın
cayı da duzenlı yapamadım malesef unutuyorum ama vazelını duzenlı kullandım devam edıcem bakalım
ozellıkle sol gozumde bı turlu uzatamadıgım yerlerde kırpıklerımın uzadıgını gordum ( onceden ucundan kestıgım taraf) ve sag gozumdekıkırpıklerımın de hafıfı uzadıgını gorunce vazelının uzattıgına kanaat ettım
ama lutfen uygulayacaksanız gozunuze kacırmayın gercekten yakıyor gece yatarken surersenız ve gozlerınızı acmazsanız hıc bı sorun olmuyor
upuzun kırpıklerle musmutlu gunler guzel bakıslar dılıyorum herkese :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
ınsallah devamı gelır :KK1::KK1::KK1:
:21::21::21::21::21::21:

Merhaba. ne güzel sonuç almanız :) size de maaşallah.
faydalı bilgi paylaşımı için de tşk ler.

far veya kalem yok bu resimlerde.
kaşlarımın arasından minik minik kıllar çıkıyor. :)))
aslında daha net gösteren güzel bir makine ile çekilse sonuçlar bu resimdekinden çok daha iyi.
bir süre daha kullanıp. kaşlarımı istediğim gibi şekillendiricem inşallah.
o nunda fotoğrafını payleşecağım günlerde gelecek umuyorum.
uçlarda özellikle sağ kaş ucum daha inceydi. 1 sıra arttı ikinci sıra da ince ince belirmeye başladı.
sabrın sonu selamet :KK70::KK70:
güzel günler dileği ile..

Merhaba. tabii ki. eczaneden öğrenip size adını yazarım. araştırıp kullanırsınız. denemedğim için kesin konuşamam. 200 küsür türk lirasından bahsediyoruz burada. bir kaç kişiden duymuştum.

100 usd olan ürünün ismini bana yazarmısınız lütfen.Kesin çözümse denemeğe değer.

Merhaba. Size ürün adı veremedim. çünkü ecz tarafına gidemedim. en yakın zamanda sizinle paylaşıcam. ancak tamamen tesadüf bir yazı okudum. oradaki ürünü de araştırın isterseniz. Lila Kutu dan bakabilirsiniz. Alır denerseniz sonucu paylaşırsanız sevinirim. :)

http://www.lilakutu.com/urun/m2beaute-m2lashes-eyelash-activating-serum-5ml-/

M2BEAUTE
M2Lashes Eyelash Activating Serum 5 ml.
Fiyatı : 399,01 tl

ÇOK SATILIYOR diye bilgi notu var.

Uzun gür kirpikler için
M2Lashes kirpiklerin uzamasını, gürleşmesini geliştiren ve yeni kirpiklerin çıkmasını hızlandıran aktif bir serumdur. M2Lashes\'in yenilikçi aktif maddesi MDN*, oftalmolojide kullanılan bir maddeden derive edilmiştir ve besleyici bileşenlerle karıştırılmıştır, kirpiklerinizin çoğalmasını sağlar, büyüme aşamasının süresini uzatır ve ayrıca kirpik dökülme döngüsünü geciktirir. Kirpikler daha uzun, daha dolgun ve güçlü olur. Gözle görünür ilk sonuçlar genellikle 6-8 hafta içinde ortaya çıkar ve en yüksek düzeye 16 haftada erişilir.

Sevgiler,

Merhaba. Size ürün adı veremedim. çünkü ecz tarafına gidemedim. en yakın zamanda sizinle paylaşıcam. ancak tamamen tesadüf bir yazı okudum. oradaki ürünü de araştırın isterseniz. Lila Kutu dan bakabilirsiniz. Alır denerseniz sonucu paylaşırsanız sevinirim. :)

http://www.lilakutu.com/urun/m2beaute-m2lashes-eyelash-activating-serum-5ml-/

M2BEAUTE
M2Lashes Eyelash Activating Serum 5 ml.
Fiyatı : 399,01 tl

ÇOK SATILIYOR diye bilgi notu var.

Uzun gür kirpikler için
M2Lashes kirpiklerin uzamasını, gürleşmesini geliştiren ve yeni kirpiklerin çıkmasını hızlandıran aktif bir serumdur. M2Lashes\'in yenilikçi aktif maddesi MDN*, oftalmolojide kullanılan bir maddeden derive edilmiştir ve besleyici bileşenlerle karıştırılmıştır, kirpiklerinizin çoğalmasını sağlar, büyüme aşamasının süresini uzatır ve ayrıca kirpik dökülme döngüsünü geciktirir. Kirpikler daha uzun, daha dolgun ve güçlü olur. Gözle görünür ilk sonuçlar genellikle 6-8 hafta içinde ortaya çıkar ve en yüksek düzeye 16 haftada erişilir.

Sevgiler,

Afederseniz. önceki kirpik için olan ürünmüş. kaş için olan ise :

http://www.lilakutu.com/urun/m2beaute-m2brows-eyebrow-renewing-serum-5ml-
M2BEAUTE
M2BROWS Eyebrow Renewing Serum 5 ml.
Fiyatı : 449,00 tl

Belirgin, gür kaşlar için
M2Brows Eyebrow Renewing Serum bir devrim niteliğinde büyümeyi artıran teknolojiye sahip onarıcı bir kaş dönüşüm serumudur. M2Brows Eyebrow Renewing Serum kaşları yeniler, tazeler ve biçimini değiştirir. Etkinliği kanıtlanmış bir madde olan MDN kompleksi artı en son yenilikçi etken madde olan Black SeaRodOil ile serum kaşların yeni boyutlara dönüşmesini stimüle eder. PlexauraHomomalla olarak da bilinen Black SeaRodOil, Florida Keys, Cayman Adaları ve Bahamalardan gelen Gorgonina Mercanının doğal prostaglandinden zengin bir ekstresidir. Büyümeyi artıran bu iki ajanın son teknoloji ile birleşimi yalnızca 6 haftada daha belirgin, daha yoğun ve daha koyu kaşlarla sonuçlanmaktadır.

Merhaba. ne güzel sonuç almanız :) size de maaşallah.
faydalı bilgi paylaşımı için de tşk ler.

far veya kalem yok bu resimlerde.
kaşlarımın arasından minik minik kıllar çıkıyor. :)))
aslında daha net gösteren güzel bir makine ile çekilse sonuçlar bu resimdekinden çok daha iyi.
bir süre daha kullanıp. kaşlarımı istediğim gibi şekillendiricem inşallah.
o nunda fotoğrafını payleşecağım günlerde gelecek umuyorum.
uçlarda özellikle sağ kaş ucum daha inceydi. 1 sıra arttı ikinci sıra da ince ince belirmeye başladı.
sabrın sonu selamet :KK70::KK70:
güzel günler dileği ile..
cok tesekkurler :KK54::KK54::KK54::KK54:
haklısınız bazı tel veya fotograf makınelerı gercegı yansıtmıyor ben de zaten o yuzden resım koyamıyorum
sız kendı kaslarınız dah aıyı bılırsınız tabı ne guzel ınsallah ısteyen herkes ve bız ıstedıgımız sonuca ulasabılırız :21::21::21::21:
benım tek endısem eskı halıne donmesı :26::26::26: kullanmadıgım zamanlar ınsallah eskı halıne donmez :KK43::KK43::KK43::KK43:
her gece surmek benı yormuyo tabıkı hıc bı zararı yok gozlerımı acmadıgım surece ama uzun vadelı kullnım sonucu goz altlarıma zararı olur mu kı dıye endıselenıyorum cunku vazelını yedırırken goz altlarıma ve kapagıma da bulasıyo ıster ıstemez :26::26::26:
vazelını baska deneyenler varsa bılgılenmek ısterım ????????
ben hala suruyorum bakalım ınsallah ben de ıstedıgım kırpık boyutuna sız de ıstedgınız kaslara kavusursunuz ve tum ısteyen herkes de kavusur ınsallah ıstedıklerıne
benım de kaslarımın ıcı bos ben de bı ara ınsallah kullandıgınız kremı alıp denıcem
ben de kas farı surerek halledıyorum

cok tesekkurler :KK54::KK54::KK54::KK54:
haklısınız bazı tel veya fotograf makınelerı gercegı yansıtmıyor ben de zaten o yuzden resım koyamıyorum
sız kendı kaslarınız dah aıyı bılırsınız tabı ne guzel ınsallah ısteyen herkes ve bız ıstedıgımız sonuca ulasabılırız :21::21::21::21:
benım tek endısem eskı halıne donmesı :26::26::26: kullanmadıgım zamanlar ınsallah eskı halıne donmez :KK43::KK43::KK43::KK43:
her gece surmek benı yormuyo tabıkı hıc bı zararı yok gozlerımı acmadıgım surece ama uzun vadelı kullnım sonucu goz altlarıma zararı olur mu kı dıye endıselenıyorum cunku vazelını yedırırken goz altlarıma ve kapagıma da bulasıyo ıster ıstemez :26::26::26:
vazelını baska deneyenler varsa bılgılenmek ısterım ????????
ben hala suruyorum bakalım ınsallah ben de ıstedıgım kırpık boyutuna sız de ıstedgınız kaslara kavusursunuz ve tum ısteyen herkes de kavusur ınsallah ıstedıklerıne
benım de kaslarımın ıcı bos ben de bı ara ınsallah kullandıgınız kremı alıp denıcem
ben de kas farı surerek halledıyorum

hepimiz artık biliyoruz saçın 3 dönemi var. 1 nde mutlaka dökülüyor. kaş da aynı şekilde. 3 ay besledin. 2 ay beslemezsen. azalma eskiye dönüş olabiliyor dökülme dönemine denk gelirse. bence zaman zaman aynı kürü uygulamak lazım. çok uzun süre yapmakta etkiyi azaltıyor. alışkanlık yapıyor diyorlar. tam deli işi :))) şimdi bulamadım. geçen gün Ayşenur Yazıcı'Nın Lila kutuda kaş ile ilgili güzel bir yazısı vardı. bulursam paylaşıcam.

vazelin için ise güvendiğiniz bir eczacıya sorun derim. kaş yaparken gözden olmayalım Allah Korusun :KK43:(

hepimiz artık biliyoruz saçın 3 dönemi var. 1 nde mutlaka dökülüyor. kaş da aynı şekilde. 3 ay besledin. 2 ay beslemezsen. azalma eskiye dönüş olabiliyor dökülme dönemine denk gelirse. bence zaman zaman aynı kürü uygulamak lazım. çok uzun süre yapmakta etkiyi azaltıyor. alışkanlık yapıyor diyorlar. tam deli işi :))) şimdi bulamadım. geçen gün Ayşenur Yazıcı'Nın Lila kutuda kaş ile ilgili güzel bir yazısı vardı. bulursam paylaşıcam.

vazelin için ise güvendiğiniz bir eczacıya sorun derim. kaş yaparken gözden olmayalım Allah Korusun :KK43:(
ama işte o donemı nasıl ayarlıcaz cnm o var yanı ben kırpıklerımın dokulme mevsımı ne zaman bılmıyorum
cok tesekkur ederım bılgı ıcın :KK54::KK54:
ben bı ara goz kapagım soyuldugu ıcın doktora gıtmıstım makyaj bulasınca pembe renklı vazelın kullanıyorum demıstım pembe degıl de beyaz olanını kullan demıstı cnm marka da vermemıstı ben de pembesı yerıne beyazını almıstım cok da bereketlı oluyo vazelınler hemen bıtmıyo beyaz vazelını kullanalı da hıc goz kapagımda soyulma olmadı Allah a şükür :21::21::21::21:
ama ıste goz altı hassas bı bolge ne bılyım endıse edıyorum yıne de ıster ıstemez aynen bende zaten nıveanın falan vazelını varsa alıcam sımdıkı vazelınım oyle 1 mılyonculardan aldıgım vazelındı :KK52:

ama işte o donemı nasıl ayarlıcaz cnm o var yanı ben kırpıklerımın dokulme mevsımı ne zaman bılmıyorum
cok tesekkur ederım bılgı ıcın :KK54::KK54:
ben bı ara goz kapagım soyuldugu ıcın doktora gıtmıstım makyaj bulasınca pembe renklı vazelın kullanıyorum demıstım pembe degıl de beyaz olanını kullan demıstı cnm marka da vermemıstı ben de pembesı yerıne beyazını almıstım cok da bereketlı oluyo vazelınler hemen bıtmıyo beyaz vazelını kullanalı da hıc goz kapagımda soyulma olmadı Allah a şükür :21::21::21::21:
ama ıste goz altı hassas bı bolge ne bılyım endıse edıyorum yıne de ıster ıstemez aynen bende zaten nıveanın falan vazelını varsa alıcam sımdıkı vazelınım oyle 1 mılyonculardan aldıgım vazelındı :KK52:

dogru yazmıstın vazelini. tanınmış bir marka al o zaman bence de. icin rahat etsin cnm .

valla bence kişiden kişiye değişir dönemler. keşke bilebilsek değil mi. önceden tedbir alırdık. :)))

Afederseniz. önceki kirpik için olan ürünmüş. kaş için olan ise :

http://www.lilakutu.com/urun/m2beaute-m2brows-eyebrow-renewing-serum-5ml-
M2BEAUTE
M2BROWS Eyebrow Renewing Serum 5 ml.
Fiyatı : 449,00 tl

Belirgin, gür kaşlar için
M2Brows Eyebrow Renewing Serum bir devrim niteliğinde büyümeyi artıran teknolojiye sahip onarıcı bir kaş dönüşüm serumudur. M2Brows Eyebrow Renewing Serum kaşları yeniler, tazeler ve biçimini değiştirir. Etkinliği kanıtlanmış bir madde olan MDN kompleksi artı en son yenilikçi etken madde olan Black SeaRodOil ile serum kaşların yeni boyutlara dönüşmesini stimüle eder. PlexauraHomomalla olarak da bilinen Black SeaRodOil, Florida Keys, Cayman Adaları ve Bahamalardan gelen Gorgonina Mercanının doğal prostaglandinden zengin bir ekstresidir. Büyümeyi artıran bu iki ajanın son teknoloji ile birleşimi yalnızca 6 haftada daha belirgin, daha yoğun ve daha koyu kaşlarla sonuçlanmaktadır.

çok teşekkürler.Sevgiler

Arkadaşlar, kirpikler için Avrupa'da yeni bir teknoloji var ve tamamen doğal, kimyasal içerik barındırmıyor. Bu mükemmel prosedürü Türkiye'ye getirdim. Prosedür hakkında bilgi almak isterseniz özelden mesaj yazın lütfen.

benim kirpiklerim uzun ama kumral olduğum için açık renk bende koyulaşsın die ucundan kestim bu kremden alıcam şimdi susam ve zeytinyağı sürüyorum pişman oldum ketime ama çok geç atık:KK43:
valla ben de kirpiklerimin çok az bir bölümü ucundan kestim :) akşam yüzüme maske yaptığımda sarımsak sürüyorum sonra yıkıyorum. gece hintyağı sürüyorum kirpiklere, en son yatarkende çay pansumanı :p 3 gün oldu başlayalı ama inancımı kaybetmeye niyetim yok.. birinden biri etki yapsın artık.. hem gürleşsin hem uzasın hem de koyulaşsınnnn

evet bu krem gerçekten kirpik çıkarıyor aynı zamandada kirpik döküyor sizinde döküyormu yoksa ben çokmu krem sürüyorum dökülüyor bide aynı hizada çıkmıyor biraz yukarısından çıkıyor kirpikler acayip bir görüntü olurmu bide uzatmıyor dolgunlaştırmıyor sadece kirpik çıkartıyor süper ama dolgunlaştırıp uzatsaydı birde dökmeseydi süper olurdu umarım kirpikler çıkmaya devam eder.
ben kremi kullanmıyorum sarımsak ve hintyağı kullanıyorum.. benim de sanki üst kapakta çıkmış kirpikler var:) kirpik sırasında değil, komik valla.. aslında yeni başladım, daha önceden varmıydı orada yoksa sarımsak ve yağları sürünce mi peydahlandı emin değilim :ppp

kızlar ben bu dediğniz tariflerin çoğunu kullandım ama hiçbir işe yaramadı, aksine hep döktü ben şimdi de kuaförlerin önerisiyle yılan yağı kullanmayı düşünüyroum ama o da eğer diğer yağlar gibi dökerse diye korkuyorum. yılan yağı 2 hafta gibi kısa bi sürede uzatıyormuş ama ne derece faydalı bilemiyorum. kullananlar varsa eğer cevap yazabilirler mi çok takıntı yaptım bu kaş ve kirpik konusunu :S
valla canım ya ben de araştırma yaparken yılan yağı diye aklımda kalmış gittim aktardan aldım ama sonra yine haldır haldır araştırma yaparken hint yağında yoğınlaşıp ertesi gün gidip değiştirdim hint yağı aldım.. aklımın bir köşesinde yılan yağı var ama... sende durum ne kullanabildin mi önerir misin

X