Kısa boylular örnek 1.60 normal doğum yapabilir mi ?

Linaduru39

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2024
127
32
28
Kızlar kısa boylular normal doğumda sıkıntı yaşayabilir zorlanabilir söylentisi var kısa boylu olup normal doğum yapan var mı nasıl geçti ? Bende istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum 🥰

Kızlar kısa boylular normal doğumda sıkıntı yaşayabilir zorlanabilir söylentisi var kısa boylu olup normal doğum yapan var mı nasıl geçti ? Bende istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum 🥰
159 boyum 😁 3 tane dogurdum fif diye ciktilar disari tabi dualarin ALLAHİN yardimiyla

Allah gönlünüze göre versin. Ama siz en hayırlsını sağlıklısını isteyin. Bebek ve annenin sağlıklı olması birinci şart bence doğum şeklinden daha önemli bu
Çok haklısınız bende sağlıklı diye düşünüyorum aslında önce bebeğim ve benim sağlığım tabiki gerisi Allah’ın takdiri inşallah 🥰🤲🏻

Geçen bi arkadaşıma da ebe demiş sen kısasın zorlanırsın olmaz diye çok şaşırdım kendi doktoruma danıştım evet sıkıntılı olabilir ama bakarız dedi
Ben bunu duydum ama daha kısa kadınlarda 1.50den daha az baya kısa yani

Geçen bi arkadaşıma da ebe demiş sen kısasın zorlanırsın olmaz diye çok şaşırdım kendi doktoruma danıştım evet sıkıntılı olabilir ama bakarız dedi
Ben 1.70ama doguramadım ölcülerim falan hepsi iyi olsada çocuk kanala girmedi yani mecbur sezeryan oldum.Benden kuçukler çatır çutur dogurdu vallaha.😁
Bazen boş konuşuyorlar ölçülerin iyiyse dogurursun inşallah.

Ben 1.70ama doguramadım ölcülerim falan hepsi iyi olsada çocuk kanala girmedi yani mecbur sezeryan oldum.Benden kuçukler çatır çutur dogurdu vallaha.😁
Bazen boş konuşuyorlar ölçülerin iyiyse dogurursun inşallah.
Bu ölçü çatı muayenesinde belli olan ölçü mu bahsettiğiniz acaba ?

X