Kısmetsular 🧚‍♀️

Buse Bilek Roti ve Luca evin içinde aşkı memnu yasatiyorlar derken kendileri de farkındaymis kendimi Nihale benzetiyorum diyor bugün Buse 😂 bide Bilekle Busenin aslında herseyden haberleri olmalari ve iyi birşeye vesile olduk demeleri. Valla benim beyin yandı bu dörtlüye

Ya bide Oğulcan ve Canselin her kırmızı odada olmaları çok sinir bozucu değil mi ya hiç bir kere kırmızı odaya gitmediklerini görmedim bide sureyi de cevirmiyorlar 10 dk onları izliyoruz. Yaptıkları şey de cansel saçma sapan nedenlerle trip atıyor ve ogulcanin ona yalvarmasini bekliyor ogulcan da yalvariyor ve çıkıyorlar. Diğer insanlara da biraz alan tanıyın ya yeteer.

Ya bide Oğulcan ve Canselin her kırmızı odada olmaları çok sinir bozucu değil mi ya hiç bir kere kırmızı odaya gitmediklerini görmedim bide sureyi de cevirmiyorlar 10 dk onları izliyoruz. Yaptıkları şey de cansel saçma sapan nedenlerle trip atıyor ve ogulcanin ona yalvarmasini bekliyor ogulcan da yalvariyor ve çıkıyorlar. Diğer insanlara da biraz alan tanıyın ya yeteer.
Valla ben yeni bir çift değilse hep ileri sarıyorum. Oğulcan- Cansel, Elif-Sedat, Erhan-Yaren gibi.. Yeni bi heyecan lazım ama hep eskileri getiriyorlar. Bu hafta da Eslem falan dönecekmiş offff:63:

Valla ben yeni bir çift değilse hep ileri sarıyorum. Oğulcan- Cansel, Elif-Sedat, Erhan-Yaren gibi.. Yeni bi heyecan lazım ama hep eskileri getiriyorlar. Bu hafta da Eslem falan dönecekmiş offff:63:
Yeniler daha beter ya birbirlerini yeni tanimaya basladiklari için sıkıcı oluyor çağrı ve linayı izlemeye hiç tahammülüm yoktu mesela. Burak ve Şeyda zaten iğrenç birsey oldular birbirlerinie kıllarını baldırlarını coraplarini falan gösteriyorlar🤢

Ben şeyda ve Burak'ın kırmızı odasında eğlendim diğerleri hep aynı oztuğ gitmedi yoksa onlarda eğlenceli

sanırım ben artık kısmetus değilim. Aşırı heyecanlı bir şey olursa sevabına beni etiketleyin izleyeyim. Onun dışında artık izlemiyorum. Çok sıkıcı
Ben de sadece Twitter’dan takip ediyorum 🤣 sağolsun Elif ve sedatı görmeye tahammülüm bile yok onlar yüzünden bıraktım. Hiç sarmıyor artık çok önden gidiyorlar

Bu ne böyle ya izlenmez oldu bu. Bütün çiftleri gösterdiklerinde ileri ileri sarıyorum. Nerede kaos oldu kavga oldu diye bakıyorum.

Bu rotindanın kıyafeti neydi öyle ya pazardan 2 liraya almış sanki leopar yandan yırtma üstüne birde altın takmış. Gözlerim kanıyo

İzlerken utandığım için ileri sardım. :KK51:Aslında ben şu ara sadece Buse-Luca-Roti olaylarını takip ediyordum ama Luca da elendi :KK43:
Evet onların olayı kavak yelleri gibiydi benimde ilgimi çekmişti, rotinin güya hoslandigi adamı sirf yarenden korktuğu için yazmasına çok güldüm ama:KK70:
güncel bölümlerde roti ve luca sevgili bir şekilde eve gelmiş buse ve bilek ayrilmis buse rotiyle lucayı görünce kriz geçirmiş falan diyorlar ama biz bunları 10 sene sonra izlicez🥴

Bide pazartesiye kadar bölüm yokmus Allah'ım yarabbim ya hayatımda bu kadar berbat bir yapım çok az gördüm zaten kaç bölüm öndesiniz yayinla gitsin kardeş tadi kalmadı ya sizin yüzünüzden

Ay bide Seyda artık gözüme o kadar deccal gelmiyor ya kıza meğerse aşk lazimmis iliskisine odaklaninca millete bulasip deccallik yapmayinca o kadar da kötü birisi değil
Ve Ayşenur bu hafta eleniyormus ahaha zafer nidaları😂😂

Fragmanı şimdi izledim de Sedatın en ufak bir kelimesinde bütün kızlar niye ağlıyor? Hayır yani o kadar şeyi soyluyorsunuz karşılık alınca da ağlamalar zırlamalar..gereksiz yani..Elif sevgilisi güya o bile Sedat için bu kadar aglamadı yaa

X