Kıyafet ilişkide bu kadar önemli mi

Ama seviyoo
teeeeee Allahım şimdi kızın eski mesajlarını bulsam adamın neler yaptığı az çok ortaya çıkar

-----
Kendi işleri babasının yanında o yüzden daha rahat. Ama başka bir yerde çalışsaydıda büyük ihtimal sürekli yazardı. Online şeyleri çok aktif ve hızlı kullanıyor

😂 😂 😂 😂ahfjkkk instagramına baktın mı? kızlara yazar kesin bu tipler ama sana msj atmaya zamanı yok diye sızlanmışsın
Zaten o devamlı yazıyor yazamayan benim okuduğunuzu anlasanız keşke

Zaten o devamlı yazıyor yazamayan benim okuduğunuzu anlasanız keşke
Evlenin hele bi yüzünüze bakmaz. Çok aşık olduğundan değil, elinin altında değilsiniz, başka türlü kontrol altında tutması şimdilik mümkün değil, o yüzden sürekli vik vik yazıp duruyor. Bi de işi yok biliyon mu iyice seri sinek katili olmuş tükkanda napsın.

Diğer konunuzu hatırlardım oraya da yazmıştım Sizin sevgilinizin aynısı bir sevgilim vardı aldatıldım.
Çünkü gözü hep dışarıdaymış, benim olmadığım yerlerde kızları kesiyormuş falan.
Sevgiline diyeceksin ya benim kıyafetlerime karışmayı bırakırsın ya da ayrılırız sen seç.
Sevgiliniz çok bunaltıcı sizin üstünüzde hep bir hakimiyet kurmak istiyor kıyafet mevzusu bitse başka bir sorun çıkarır.

Kız başımıza ikimizi bir tatil beldesinde güvende bulmuyor
Kız mı başınıza:KK70:
Bravo devam.
13 yaşındasınız heralde, kardesiniz de 11.
Güvenli bulmuyormuş beyimiz.
Ya siz adam olmazsınız. Evlenin de herkes kurtulsun.
Ya bi de hangi çağda yaşıyoruz demişsiniz. Evet hangi çağda yaşıyoruz da OTUZ yaşında bir kadın, Avrupa ülkesinde gayet turistik bir yere sözde güvenli olmadığı için gitmesine izin vermeyen sevgilisini sen ne diyon lan değişik diyip terketmiyor?

Diğer konunuzu hatırlardım oraya da yazmıştım Sizin sevgilinizin aynısı bir sevgilim vardı aldatıldım.
Çünkü gözü hep dışarıdaymış, benim olmadığım yerlerde kızları kesiyormuş falan.
Sevgiline diyeceksin ya benim kıyafetlerime karışmayı bırakırsın ya da ayrılırız sen seç.
Sevgiliniz çok bunaltıcı sizin üstünüzde hep bir hakimiyet kurmak istiyor kıyafet mevzusu bitse başka bir sorun çıkarır.
Kişi kendinden bilir işi çünkü. Şaşmaz.

Sen yetiskin degilmisin ne giyecegini bilmiyormusun da ondan izin bekliyorsun denizede sakin girme denize hasret kal yada hasemayla girersin. Ayrica bu tarz adamlar acik kadinlara okuz gibi baktiklari icin kendi esleri sevgilileri giymesin istiyor herkesi kendileri gibi saniyolar cunku

Bu baskısı diğer tüüüm iyi huylarını siler süpürür, bugün kıyafetinize karışır, ki kıyafetin yanısıra denize gitmenize de karışmış, yarın arkadaş çevrenize karışır, öbür gün onsuz bir yere çıkmayacağınıza hükmedip karışır.
Değil sevgili eşiniz bile olsa size baskı yapmaya hakkı yok, siz çocuk musunuz ki neyi giyip neyi giymeyeceğinize o karar veriyor? Kaldı ki çocuklar dahi kıyafetlerine karıştırmıyor artık.

kızım kreşe giderken rahat hareket etsin diye eşofman giydiriyordum
belini de iyice çekiyordum üşütmesin diye
elleriyle aşağı itiyordu nene oldum nene oldum diyerek
yaşlılar çeker ya öyle yukarı ,onu demek istiyordu beğenmiyordu
o zamanlar daha 3 -4 yaşındaydı
şimdiyse 19

Kimseye o şekilde bakacak biri değil 3 senedir en azından bunu tanıdım

tam da öyle bakacak biri
sizde yasakladığı ne varsa dışarda öyle olanlara ağzının suyu akıyor

Kız başımıza ikimizi bir tatil beldesinde güvende bulmuyor

Bu cümleyi bana kullanmaya kalkacak herifi gömerim.
Abartı değil, cümlesini bitirmesi ile birlikte hayatımdan çıkması bir olur.
Ha, kıyafetime karışmaya kaltığı anda tekmeyi yiyeceği için cümleyi kurmaya da fırsatı olmaz, orası ayrı konu.
Hayatınıza ve benliğinize müdahale edecek insanları hayatınıza almayın.

şimdiyse 19
Allah bağışlasın🙏 konu sahibesi bu yorumdan kendisine pay biçsin, bacak kadar çocuklarımıza kıyafet diretemiyoruz üstelik biz aileleriyiz, elin adamı ailenin bile karışmadığı kıyafete karışıyor buna da aşk deniyor 😬

Gerçekten çok komiksiniz sevgilin kıyafetine karışıyor sende onun emrindesin öyle mi
Kocan bile olsa karışamaz nasıl böyle adamlarla sevgili olabiliyorsunuz aklım almıyor
Böyle şeyleri okuyunca görünce çıldırıyorum

şimdiyse 19

tam da öyle bakacak biri
sizde yasakladığı ne varsa dışarda öyle olanlara ağzının suyu akıyor
Oğlum 8 yaşında beğenmediğini asla giydiremiyorum
Bu kızların sevgilim beni kıskanıyor çok seviyor havaları yokmu beni benden alıyor

X