Kıyafet ilişkide bu kadar önemli mi

Bence sen evlen bu adamla yaaa, bazıları yapıp yaşamadan öğrenemiyor. Ama sonra kimseye ağlama 'bir araya gelince düzelir sandım beter oldu' diye. Biz sana söyledik.

Toplantı benden daha mı önemli diyen manyağa 'benim maaşımı onlar veriyor, maaşımı sen göndereceksen sorun yok' diyemedikten sonra sizden ancak buna karı olur zaten.

Anamız babamız ayaklarımızın üzerinde duralım, el itleri eziyet edemesin diye didinirken kendi ayağımızla o itlere köpek olmak için çabalıyorsak bunun bedelini de ödememiz lazım

Anne baba karışsa dünyayı ayağa kaldırır,dandik sevgili yapınca benmi fazla abartıyorum oluyor.
Bir kendinize gelin,neden müsahama ediliyor hayatlara,neden izin veriliyor ses çıkmıyor bu heriflere,sizler bu kadar değersizmisiniz.
Selamlar herkese

Daha önce sevgilimin karıştığı bir kaç şey için konu açmıştım. Kıyafet konusunda iyice anlaşamamaya başladık. Sürekli bir müdahale ve diken üstündeyim hissediyorum, biraz onun istediği gibi alışveriş yapmaya başlarken buldum kendimi. Psikolojik olarak beynime işlemiş ne yapacağımı bilmiyorum ama mağazada hoşuma giden şeyleri laf edecek diye almaya elim gitmiyor. Boşa para vermiş olurum giydirmez diye. Kendime yakıştırdığım şeylere illa bi küsur buluyor. Ha birde şu deniz mevzusu var. Bugün yaz için kotora gidelim dedim olmaz falan dedi o zaman ben kardeşimle gideceğim dedim Onada olmaz dedi. Askılı bir elbise alacaktım boydan uzun onun da aslısına laf etti sadece kotorda giyerim dedim. Gidemeyecğein yer için niye alıyorsun diyor. Bunlar dışında çok iyi anlaşıyoruz birbirimizi savunur korur kollar destek oluruz. Güveniriz. Sabahlara kadar hiç sıkılmadan telefonda sohbet edebiliriz. Yani bütün iyi huylarına karşı bu kıyafet işini sizce ben mi fazla abartıyorum. Ne yapayım benzer şeyleri yaşayan varsa yol gösterebilir mi. Şimdiden teşekkürler

şunları ana babası yapsa dünyayı onlara dar edecek hanım kızlarımız bir erkek pardon erkek demişim mağara insanımsısı yapınca aaeeaaeyy çok seviyor beni diyor
burda konuyu çok seviliyorum diye hava atmak için bile açmış olabilir,bilemiyorum altan
ama o öyle değil konu sahibi
sevilmiyorsunuz
insan yerine konmuyorsunuz sadece

hiç o güzel beynini yormaman için-görüyoruz ki bir çaban yok bu konuda,ben sebep olmayayım durduk yere-gelecek konuların için bir özet geçiyorum
çok severek evlendik ama düğünümde istediğim gelinliğe bile karıştı çok açıkmış,anası danası dış kapının mandalı her halta karıştı(bu insanımsılar mağalarda sürü halinde yaşar çünkü genelde)
ben de çalışmama rağmen tüm evin sorumluluğu bende ,üstelik maaşıma el koyuyor (bu devirde çalışma diyemez bence çalıştırır ama yedirmez o parayı bu hanzolar)
3,5,7 çocuk yaptık ama tüm sorumluluk bende bir de üstüne evin işlerini yapayım istiyor
beni kotora tek başına tatile giden,kendi kararlarını kendi alabilen ,özgür mutlu iradeli bir kadınla aldattı,657847843 çocukla nasıl boşanıcam,kocam bir mağara kaçkını ama yine de çocuklarıma iyi bir baba, eğer yersen

şunları ana babası yapsa dünyayı onlara dar edecek hanım kızlarımız bir erkek pardon erkek demişim mağara insanımsısı yapınca aaeeaaeyy çok seviyor beni diyor
burda konuyu çok seviliyorum diye hava atmak için bile açmış olabilir,bilemiyorum altan
sevilmiyorsunuz

hiç o güzel beynini yormaman için-görüyoruz ki bir çaban yok bu konuda,ben sebep olmayayım durduk yere-gelecek konuların için bir özet geçiyorum
çok severek evlendik ama düğünümde istediğim gelinliğe bile karıştı çok açıkmış,anası danası dış kapının mandalıher halta karıştı(bu insanımsılar mağalarda sürü halinde yaşar çünkü genelde)
ben de çalışmama rağmen tüm evin sorumluluğu bende ,üstelik maaşıma el koyuyor (bu devirde çalışma diyemez bence çalıştırır ama yedirmez o parayı bu hanzolar)
3,5,7 çocuk yaptık ama tüm sorumluluk bende bir de üstüne evin işlerini yapayım istiyor
beni kotora tek başına tatile giden,kendi kararlarını kendi alabilen ,özgür mutlu iradeli bir kadınla aldattı,657847843 çocukla nasıl boşanıcam,kocam bir mağara kaçkını ama yine de çocuklarıma iyi bir baba, eğer yersen

çünkü mesele kıyafet meselesi değil zihniyet meselesi

sevilmiyorsunuz

çok severek evlendik ama düğünümde istediğim gelinliğe bile karıştı çok açıkmış,anası danası dış kapının mandalıher halta karıştı(bu insanımsılar mağalarda sürü halinde yaşar çünkü genelde)
Bemde onu dedim,ana baba dese yıkarlar ortalığı,herifin biri diyince süt dökmüş kediye dönüyorlar.
Bunada seviyorum aşığım çok emek verdim kılıfı uyduruyorlar.

Bence sen evlen bu adamla yaaa, bazıları yapıp yaşamadan öğrenemiyor. Ama sonra kimseye ağlama 'bir araya gelince düzelir sandım beter oldu' diye. Biz sana söyledik.

Toplantı benden daha mı önemli diyen manyağa 'benim maaşımı onlar veriyor, maaşımı sen göndereceksen sorun yok' diyemedikten sonra sizden ancak buna karı olur zaten.

Anamız babamız ayaklarımızın üzerinde duralım, el itleri eziyet edemesin diye didinirken kendi ayağımızla o itlere köpek olmak için çabalıyorsak bunun bedelini de ödememiz lazım

allah dağına göre kar veriyor
doğal seleksiyon böyle böyle olacak demek
kimi uzaya astronot olacak kimi 3 yıl dükkanda pinekleyen
kimi de onlara eş işte

Kısıtladığı her kıyafet gibi giysiler giyen herkese başka gözle bakan birine katlanabilecek misin? Askılı kesikli herkes koca insan ne giymek isterse onu giyer “giyemezsin” demek hakarettir. Gideceğin yere gitmem demek kendi tercihi ama kardeşinle de gidemezsin demek hakarettir.
eğer kısıtlı bir durumunuz varsa müdahale edilmeniz gerekiyorsa o zaman farklı tabi.
Eğer böyle mutluysanız buna da kimse laf edemez orası da sizin kararınız ve sadece sizi ilgilendirir. Konu açtığınız için mutlu olmadığınızı düşünmemiz hayatın akışına uygun.

Sanıyor ki tek sorun kıyafete karışması. Aslında özel hayata müdahale, özgürlüğün kısıtlanması, psikolojik şiddet. Bunlar dışında iyi anlaşmak nasıl oluyor? Göze perde inmesi işte bu. Hayatta başka erkeklerin olduğunu unutmak. Ayrılamama sendromu.

Kıyafete karşı hassasiyeti olması diğer tüm konularda baskı yapacağı anlamına mı gelir eve kapatır cam açtırmaz diyenler olmuş hangi çağda yaşıyorız
Evet hangi çağda yaşıyoruz kıyafete karışıyor.
Bence de bunu kendinize sık sık sorun. Ben hangi çağda yaşıyorum da deniz tatiline gidemeyeceğim diyin.

Pek umursuyormuş gibi görünmüyor. Kesin içinden benim sevgilim gibi kocaları olmadığı için kıslanıyolla diye geçiriyor 🙄

hemi de nasıl
hiç kıskanılmamışlar sevgiden ne anlarlar diyor
yassıh zavallılar diyor
adama daha da bağlanıyordur
zevk bile alıyordur yazdıklarımızdan eminim

Ben sormustum lutfen ajjsjsjs ben de rezidans bilmedigim için kotor'u bilmiyormusum demek ki, tum forum biliyormus, sanirsin şile kardesler sahili.

Lutfen su baslikta size yazilanlari, bir kardesiniz ablaniz sadece iyiliginizi dusunuyormus hissiyle okuyun.

+1

Hanimefendi sizin bakis acinizda da ciddi sorunlar var yalniz. Umarim yazarken demek istediginizi anlatamamissinizdir sadece.
Aksi halde bayaği tum acik giyimli kadinlari zan altinda birakan cümleler bunlar.

Ben de acigim, ama dekolte sevmem ornegin ama bu dekolte seven kadini da basit yapmaz dogru yerde giyiyorsa cok şık durur ustelik. Basitlik karakterde davranistadir zira, kilik kiyafette degil.
Bence demek istediğimi yanlış anladınız ben kadın tesettür olsa da olmasa da kimse karışmamalı ne giydiğine demek istemişim. Ben tesettürlüyüm ablam tesettrlü değil istediğinde bikini giyer isterse dekolte verir veya vermez buna eşi karışmamalı demek istediğim şuydu eğer konu sahibi yazmışki uzun elbise giydim askılı kollu diye karıştı bu kadar karışan birisiyse kızı değiştirmeye çalışmak yerine kendine askılı dekolte vs giymeyen biriyle beraber olsun kadını kasmasın. Yazımda gayet açıkça yazmışım yorumumu siz farklı yöne çekmişsiniz.

Ben de acigim, ama dekolte sevmem ornegin ama bu dekolte seven kadini da basit yapmaz dogru yerde giyiyorsa cok şık durur ustelik. Basitlik karakterde davranistadir zira, kilik kiyafette degil.
Dekolte seven kadını neden basit yapayım? Gerçekten çok komik buldum yorumunuzu daha önce böyle baskıya mı maruz kaldınız da benim bununla alakalı yazmayı bırak ima dahi yapmadığım halde böyle bir şey demişim gibi yorum yazmışsınız 😂 Ailemde tesettürlü olanda var olmayan da herkes ne giymek istiyorsa giyebilir bir insan karışmamalı. Yorumumu çarpıtmayın.

hemi de nasıl
hiç kıskanılmamışlar sevgiden ne anlarlar diyor
yassıh zavallılar diyor
adama daha da bağlanıyordur
zevk bile alıyordur yazdıklarımızdan eminim
Bulunmaz hint kumaşını bulmuş. İşalla sonsuza dek adamın sözünden çıkmaz da ayrılıp başkasının başını yakmaz hint kumaşı abimiz.

Ama seviyoo
teeeeee Allahım şimdi kızın eski mesajlarını bulsam adamın neler yaptığı az çok ortaya çıkar

-----
Kendi işleri babasının yanında o yüzden daha rahat. Ama başka bir yerde çalışsaydıda büyük ihtimal sürekli yazardı. Online şeyleri çok aktif ve hızlı kullanıyor

😂 😂 😂 😂ahfjkkk instagramına baktın mı? kızlara yazar kesin bu tipler ama sana msj atmaya zamanı yok diye sızlanmışsın

Son düzenleme:
X