Bebek İkinci El Kıyafetler toplu 80 TL, Süt sağma pompası ve dahası burda..12.sy.ve devamı

biriiicik biriiicik bana bir bakar mısın canim
Screenshot_20181225-191922_Samsung Internet.jpg
bu bebekler duruyo bide bu kahve makinasi

Eklentiler

• Screenshot_20181225-191930_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20181225-191930_Samsung Internet.jpg
    125 KB · Görüntüleme: 24
Hepsi birlikte sana fiyati cok gelebilir canm bebekler
1.siradaki 30lira
ikinci siradaki 40lira
ucuncu siradaki 50lira
kahve makinasi 20lira

Bunlar tek fiyat canm birden fazla alirsan fiyat oynar yarinda kargom.var sabah veririm yani alirsan

Canım bebek olsun istedim benimde kızların çok var ama hep sıkıldılar bende verdim oraya buraya.Faklilik olsun demiştim .Ama bana göre pahalı.Tesekkir ederim genede.

Canım bebek olsun istedim benimde kızların çok var ama hep sıkıldılar bende verdim oraya buraya.Faklilik olsun demiştim .Ama bana göre pahalı.Tesekkir ederim genede.
Anladm cnm inanki bende bunlari verip ihtiyaclarini karsiliyorm kazak alacaz

Bana 6aylik bebek oyuncaklari lazim 7 aydan sonra kiz bebek kiyafeti lazim ve bana kazak lazim :KK70:

Küçüğü n yedi aylık mi,çok kıyafetinin var küçük gelen bende mi sarsam çok uygunsuz hem elimden cikar:halay:inan mevlutte giydikleri bile bir kez giydi.Keske yeni doğacak yada iki üç aylık olsa iooooooo doluuuuu

Küçüğü n yedi aylık mi,çok kıyafetinin var küçük gelen bende mi sarsam çok uygunsuz hem elimden cikar:halay:inan mevlutte giydikleri bile bir kez giydi.Keske yeni doğacak yada iki üç aylık olsa iooooooo doluuuuu
Evet 7aylik bende veriyodum poset poset ama baktm 5 10 satiyom :KK70:

X