kiz anneleri ilk ay beta hcg degernz kact?

Hmmm benim adetim 2 gun gecikti oyle yaptim ne kadarlik olduguni merak ediyorum kalp atislarini duyacagim ani sabirsizlikla bekliyorum

Hanimlar progesteron hormonu ne ise yariyor birde benim sonucumda 22.65 cikmis bugun aldim sonucumu gebeymisim ama bu sonuc ne anlama geliyo bilemedim

Hanimlar progesteron hormonu ne ise yariyor birde benim sonucumda 22.65 cikmis bugun aldim sonucumu gebeymisim ama bu sonuc ne anlama geliyo bilemedim
Beta hcg demek gebelik demek cnm progestan sut hormonu oluyor hadi gozun aydin cnm saglikla gelsin bebisin

Iyı aksamlar 4+4 gunluk ten hcg yaptrıdım ve sonuc 4250.28 cıktı cuma gunu doktora gıttım baktı sadce keseyı gordu 10 gun sonra yıne gel dedı eltımın 5 bucuk haftalıkten cıkan sonucu 1998.70dı sızde ıkız gebek olma sansı varmı sımden teşekkür ler

4+4 4250 5+5 13314 sizce nasıl ikiz olma imkani devam ediyormu sizin kiler nasildi 5haftaliktan doktor normal gebelik gibi duruyo
dedi

Benim 5 hafta diyo doktor degerim 613.7 normal gibi gorunuyo dedi ama kese hala cok kucuk alttan muayene ile gorebildi anca onada net bi sekilde kese diyemedi

Benim 5 hafta diyo doktor degerim 613.7 normal gibi gorunuyo dedi ama kese hala cok kucuk alttan muayene ile gorebildi anca onada net bi sekilde kese diyemedi
Canim senle ayni haftayiz ben en son 9unda yaptirdim testi 100.03 cikti. Smdi nekadar artti merak ediyorm ya. buarada daha cok erken oldugu icin alttan baktirmak sakincali diye duymustum bi skntı oldumu

BEn direk doktora sordum dediki boyle bisey yok su anlik bi sıkıntı yok cok sukur dusuk olacagini bile bile doktor riske atarmi tabi doktorunda onemli bu anlamda biraz canim yandi benim keseyi gorebilmek icin zorladi yuregim agzima geldi ama sukur bisey olmadi

X