Gebeliğe Hazırlık Kız bebeğime isim önerisi 💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu aralar Güneş ismi cok hosuma gidiyor. Masal, Özgü, Eylül, Nisan, Nil vs.
Benim de cinsiyet 2 hafta sonra belli olacak insallah ama isim isi zormus cidden. Bazen kiz olursa ne olur vs diye dusunuyorum da insan hep bi'ama derken buluyo kendini😁

İleride kızıma koymayı düşündüğüm isimler;
Masal
Mavi
Okyanus
Güneş
Anka

Bence modern olacak diye anlami olmayan isimler koymayin hastanede surekli oyle isimlerle karsilastim cok acı:KK43:
Elif ismini cok severim 2 isimli dusunuyorum kizim olursa bunlarda
1. Azra
2. Ecmel
3. Kardelen
4. Hüma
5. Mihrimah
6. Burçak
7. Amine
Birde soyadiyla uyumlu kolay soylenir olmasi onemli okunuşu naif olmali :)

Bence modern olacak diye anlami olmayan isimler koymayin hastanede surekli oyle isimlerle karsilastim cok acı:KK43:
Elif ismini cok severim 2 isimli dusunuyorum kizim olursa bunlarda
1. Azra
2. Ecmel
3. Kardelen
4. Hüma
5. Mihrimah
6. Burçak
7. Amine
Birde soyadiyla uyumlu kolay soylenir olmasi onemli okunuşu naif olmali :)
Teşekkür ederim ama konu da da belirtmiştim modern isimler beğeniyorum bu tarz eski isimleri sevmiyorum
Azra da benim adım o yüzden koyamam 😊

Duru ismini beğeniyorum, kuzenim daha yeni koydu. elif duru... ee önce yapan koyar :) alya ismini seviyordum maşallah onu da koyan koyanaa.. suan alin ismini seviyorum ben de yine cocuk yok. pelin akil koymuş yine çok populer olur yine herkes koyar ondan da vazgecmek zorunda kalırım. bu alya ve alin i dusunurken bu kadar cok isim yoktu ama aklımdaki direkt patlıyor :)

ismin anlamı, isimdeki harflerin anlamı ve gucleri gerçekten kişiyi etkiliyor. karakterini belirliyor.

Duru ismini beğeniyorum, kuzenim daha yeni koydu. elif duru... ee önce yapan koyar :) alya ismini seviyordum maşallah onu da koyan koyanaa.. suan alin ismini seviyorum ben de yine cocuk yok. pelin akil koymuş yine çok populer olur yine herkes koyar ondan da vazgecmek zorunda kalırım. bu alya ve alin i dusunurken bu kadar cok isim yoktu ama aklımdaki direkt patlıyor :)

ismin anlamı, isimdeki harflerin anlamı ve gucleri gerçekten kişiyi etkiliyor. karakterini belirliyor.
Bende Alin ismini gerçekten çok beğeniyorum ama eşim istemiyor ☹️

Bende Alin ismini gerçekten çok beğeniyorum ama eşim istemiyor ☹
dalin mi diyor.. benimki öyle diyo.. o ne öyle dalin gibi.. neva ismini de duydum bir ark koymuştu.. onun da anlamı fena degıldı.. anlaşma yapın ilkini siz 2.sini o koysun :)

dalin mi diyor.. benimki öyle diyo.. o ne öyle dalin gibi.. neva ismini de duydum bir ark koymuştu.. onun da anlamı fena degıldı.. anlaşma yapın ilkini siz 2.sini o koysun :)
Sanırım aynı isimleri beğeniyoruz bende neva ismini de beğendim onu da istemedi😂
Hahahah kesinlikle zevklerimiz aynı seninle 👌
Evet dalin diye dalga geçti😳

Selam bebeğin oldu mu bilmiyorum ama ALEDA ismi güzel yeğenimin ismi 😊😊😊

X