Kızgın yağ yüzüme sıçradı sigara böreği patladı yardım lütfen !!!

Ben kimyasal peeling yaptırmıṣdım seneler önce, ondan dolayı yüzümün bazı yerlerinde yanıklar oluṣmuṣtu.
Gittiğim doktor Avene Cicalfate krem yazmıṣtı, 3 ay boyunca günde en az 3 kere kalın tabaka halinde onu sürdüm geçti, kararmıṣtı ama kabuk bağlamamıṣtı benim yanık izlerim.
Sizinde biraz sabırla geçer diye düṣünüyorum.
Geçmiṣ olsun 🙏
Çok teşekkürler

Arkadaşlar 2 gün önce sigara böreği patladı ve yüzümün belli bölgelerinde 1. Ve 2. Derece yanıklar oluştu psikolojim çok kötü durumda yüzümde iz kalırmı allah aşkına yardımcı olun başına gelen varmı geldiyse geçtimi geçmesi için neler yapmalıyım hiç bir zaman bu kadar çaresiz kalmamıştım sizlerden yardım bekliyorum birinci resim ilk günkü hali ikinci resim 3. Günkü hali bu yanıklar geçermi iz bırakırmı başına gelen varmı Eki Görüntüle 3397284 Eki Görüntüle 3397285
Çok geçmiş olsun. Size yazabilmek için unuttuğum hesap girişimi arayıp buldum. Contractubex fiyatı biraz tuzlu ama çok etkili, eczanelerde satılıyor. Üzerinden biraz geçmiş ama zaten bu jel de yara ya da yanığın oluşumu üzerinden bir süre geçtikten sonra kullanılıyor. Benim küçük bir yanık izim vardı, hiçbir şey geçirmemişti. Üstünden 1 sene geçti, contractubex kullandım geçirdi. Bir de burun estetiği olmuştum eskiden, dikişlerin izleri hafiflesin diye doktor vermişti bu jeli. Bilirsiniz dikiş izi tamamen geçmez ama benimkini kimse fark etmiyor. Hatta dudak üstü iğneli epilasyona gittiğimde uzman loop ile bakarken bile inanamadı, nasıl iz olmaz dedi 🤭

Benim de ayağım yanmıştı, her gün derisi soyulup pansuman yapılıyordu. İz kalmadı hiç. Ama bacağıma çaydanlık değmişti, ona herhangi bir tedavi uygulanmadı. Orda iz kaldı beyaz gibi diğer bölgelere göre

Arkadaşlar 2 gün önce sigara böreği patladı ve yüzümün belli bölgelerinde 1. Ve 2. Derece yanıklar oluştu psikolojim çok kötü durumda yüzümde iz kalırmı allah aşkına yardımcı olun başına gelen varmı geldiyse geçtimi geçmesi için neler yapmalıyım hiç bir zaman bu kadar çaresiz kalmamıştım sizlerden yardım bekliyorum birinci resim ilk günkü hali ikinci resim 3. Günkü hali bu yanıklar geçermi iz bırakırmı başına gelen varmı Eki Görüntüle 3397284 Eki Görüntüle 3397285
İz kalmaz , yaz geliyor ilaçlarınızı kullanın güneş kremini de aksatmadan sürün. Beni kızgın yağı avuclamistim, iz falan birsey kalmadı

Kantaron yağı mümkünse doğal gerçek olanından sürün. Yazmışlar zaten. Ama gece sürn gündüz sürüp güneşe çıkmayın kantaron yağı güneşte leke yağabiliyormuş abşam eczacı o söylemişti. Mutlaka zaten güneş kremi ile de koruyun yüzünüzü ki daha da koyılaşma yapmasın izler güneş de yakmasın. Geçmş olsun doktorun verdiği krem vs varsa onları da ihmal etmeyin..

Cok gecmis olsun. Nasil oldu yuzunuz?
Hepsi gecer ve iz kalmaz endiselenmeyin. Benim lazer epilasyonda bütün bacaklarım yanmıştı yuzunuz gibiydi. Bir sene icinde hepsi gecti hic iz kalmadi. Bir şey de kullanmadım. Kantaron filan hikaye. Endişelenmeyin hepsi geçiyor.

fito krem sü hizli iyileşir lekeleride gider

X