Kızgın yağ yüzüme sıçradı sigara böreği patladı yardım lütfen !!!

sigara böreği konusunda herkes dikkatli olsun kimsenin başına gelmez inşallah bende fobi oluştu adını bile duymak istemiyorum bomba gibi patladı

O zaman mutlaka devlet hastanesine başvurun çünkü kantaron yağı vs ile geçecek bir yanık değil

Bende iltihaplı yara yok ama yinede çok korkuyorum iz kalmasından
Kantaron yağı sürün bisey kalmaz işte benim oğlanın alnına 6 dikiş atılmıştı kantaron yağ sayesinde şuan hiç belli değil iz kalmadı sizde sürün yarayı soymayın

Anladm ama ilaclarda bıle domuz jelatını kullanılıyor bıldgm kadarıyla tabi sizin kararnz bısey dıyemem gecms olsn

Çok geçmiş olsun. Ben küçükken kaynar kazana düşmüşüm fena yanmışım öyle ki üzerimdeki tulumu derimle birlikte sıyırmışlar 😩 yaşlı bir teyze annemin feryadını duyup gelmiş hemen beyaz mumu erit saf zeytinyağ ile karıştırıp sürekli sür hiçbir şeyi kalmaz demiş annem de uygulamış. Vücudumun hiçbir yerinde en ufak bir leke yok. Paylaşmak istedim. Tabiiki Dr tedavisi de önemli. Yalnız eskinin insanları da çok bilgili bu da bir gerçek.

Çok geçmiş olsun. Ben küçükken kaynar kazana düşmüşüm fena yanmışım öyle ki üzerimdeki tulumu derimle birlikte sıyırmışlar 😩 yaşlı bir teyze annemin feryadını duyup gelmiş hemen beyaz mumu erit saf zeytinyağ ile karıştırıp sürekli sür hiçbir şeyi kalmaz demiş annem de uygulamış. Vücudumun hiçbir yerinde en ufak bir leke yok. Paylaşmak istedim. Tabiiki Dr tedavisi de önemli. Yalnız eskinin insanları da çok bilgili bu da bir gerçek.
Çok teşekkür ederim

Ben kimyasal peeling yaptırmıṣdım seneler önce, ondan dolayı yüzümün bazı yerlerinde yanıklar oluṣmuṣtu.
Gittiğim doktor Avene Cicalfate krem yazmıṣtı, 3 ay boyunca günde en az 3 kere kalın tabaka halinde onu sürdüm geçti, kararmıṣtı ama kabuk bağlamamıṣtı benim yanık izlerim.
Sizinde biraz sabırla geçer diye düṣünüyorum.
Geçmiṣ olsun 🙏

X