Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl saçı başka bir kızıl renge boyamak

Merhabalar ilk defa boyadigim cikolata kizil saçımi (daha cok kahverengi ancak guneste dikkatli bakinca kizil parliyor) baska bir kizil renge boyamak istiyorum.

Suan sacimda olan ama hiccc alakasi olmayan renk:https://www.google.com/search?q=palette+3.68+kızıl+çikolata&client=ms-android-samsung&prmd=isnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjfp_HPw8jkAhUUhlwKHQ0PD5gQ_AUoAXoECAwQAQ&biw=412&bih=766&dpr=2.63#imgrc=bTDLz9O06iCeaM

Boyamak istediğim renk; Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol

Sizce nasil olur? Orjanil sac rengim koyu kahverengi.
Üniv. mezuniyetinde 2. boyamak istediğinizi oda arkadaşım boyamıştı. Hatta dedim ki nasıl risk aldın hadi olmasaydı valla bi arkadaşından yardım alarak boyamış banyoda alttaki renkte alakasız sarıya çalan bir kızılımsı kahve gibi bir rekti. Tam da o 2.renk çıkmıştı renk. Koyu ve canlı olduğu için alttaki rengi kapamış.

Merhabalar ilk defa boyadigim cikolata kizil saçımi (daha cok kahverengi ancak guneste dikkatli bakinca kizil parliyor) baska bir kizil renge boyamak istiyorum.

Suan sacimda olan ama hiccc alakasi olmayan renk:https://www.google.com/search?q=palette+3.68+kızıl+çikolata&client=ms-android-samsung&prmd=isnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjfp_HPw8jkAhUUhlwKHQ0PD5gQ_AUoAXoECAwQAQ&biw=412&bih=766&dpr=2.63#imgrc=bTDLz9O06iCeaM

Boyamak istediğim renk; Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol

Sizce nasil olur? Orjanil sac rengim koyu kahverengi.
🤣🤣 Canım bende kızıl çikolataya boyadım aynen senin dediğin gibi kutuyla bağdaşmayan alakasız bir renk çıktı ortaya 😂😂. Oryalle açmama rağmen hemde

Merhaba ilk kızıl girişimim sonbahar kızılıydı. Kendi saçım kahve ağırlıklı kestaneydi ve kendi rengimin üzerinde boyadığımda bu ürünü, anca 3 kereden sonra rengi netleşmeye başladı. Sizin saçınız boyalıymış bir de, maalesef koyu boyaya açık renk sürdüğümüzde tutmuyor sadece dipleri tutuyor... O yüzden önerim eğer saçlarınız ilk bir kaç kez kahverengi kızıl yapıldıysa mutlaka birinin yardımını alarak saçınızı evde kontrollü açın. Ama uzun zamandır herhangi bir boya kullandıysanız yakın zamanda açma işlemi olmadan, kesinlikle kuaföre gidin ve orada açtırın renginizi. Özellikle bu boyayı götürün hatta bence, sonradan evde boya yapacağınız zaman bilirsiniz markasını kodunu. Ben götürmedim, soramadım da şimdi kendim boyayamıyorum...

Ben bu mesaji yazdığımdan beri 2 kez boyadım, saçımda renk oturmaya basladi cok memnunum.

Ilk kahve kizila, sonraki 2 boya gece kizilina. Toplamda 3 kez boyadim yani hayatımda.
Cok memnunum bir sorun olmadi 👍👍👍

X