kızım daha dönmemiş

karazeytin ve arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çook sağolsun
karazeytin baya açıklayıcı anlatmışsın canım
benim dr umda 36 ya kadar dönmezse kendi doğum pozisyonunu belirlemiş olacaktır dedi
kısmet herşey bakalım
sağlıcakla kavuşalımda bebeklerimize

Kizlar bugun 36+3 haftalik bebegim çok sukur dondu (dondugunu hissetim bebegimin..) ne kadar korkuyordum donmesse sezeyan olurum diye. çok sukur çokkk... ins sizlerinde zamani gelince doner...

Canim ben 2 tane normal dogum yaptim. simdi 3. bekliyorum dogumlarim rahat gecdi. burda da bebegin donmedigi taktirde szeyan olan anneleri okudum, korkum odan biraz da gerci doktorum hiç bi zaman szeryandan soz etmedi ama, hayati riskin disinda yapacak bir sey yok tabbii ki.

umarım bebeğin döner çünkü ters bebeğe hamile olmak çok zor benim kızım tersdi ve kilosuda maşallah iyiydi karnımda büyüdükc kaburgalarıma dogru çıkıyodu ne oturabiliodum ne yatabiliyodum karnım tam göğsümün altından başlıyodu rüflü desen cabası artık ben bebeği ağzım dogurucam sanıyodum okadar zor geçdi son zamanlarım ve malum 38. haftada sezaryan oldum.inşallah hepinizin bebeişleri döner normal olan kanallarına yerleşirler.

Kizlar bugun 36+3 haftalik bebegim çok sukur dondu (dondugunu hissetim bebegimin..) ne kadar korkuyordum donmesse sezeyan olurum diye. çok sukur çokkk... ins sizlerinde zamani gelince doner...
gözün aydın canım benim bende 37+2 haftalık oldum az kaldı allahın izniyle haftaya gidiyorum dk teyzeleri bakalım bizim kız yan durmaktan vaz geçmişmi hayırlısı herşeyin:CüvCüv:

X