Kızıma hişt pişt diye seslenecez

Siz olsanız kızınıza aşağıdakilerden hangi isimleri koyardınız

• Ankete Katılan
    71
  • Anket Kapalı .

portakalsuyuu

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2013
720
1.138
Kızlar öncellikle Rabbim isteyen herkese hayırlı bir evlat nasip etsin olanlarında evladını bağışlasın. Konu az çok ortada 🤣 kızımıza bir türlü isim bulamadık tam isim bulduk diyoruz bişey çıkıyor isimden ya ben ya eşim soğuyoruz. Hastalıkta güzellikte Allah'tan ama insan ister istemez etkileniyor ortak bulduğumuz bütün isimler şimdiye kadar hiç duymadıysak tam kızımıza koymaya karar verdiğimizde karşımıza çıktı. Kiminin karakteri etkiledi kiminin hayatı. Şimdide araştırma yaptığımız isimler arasında eşimle karar veremiyoruz onun beğendiğini ben beğenmiyorum benimkini o 🤣 :KK47:
En iyisi dedim kk nın zevkli kadınlarına sormak :KK5:anket yapıp aklımızdakileri size sunarım. Varsa sizin aklınızda onu da yazarsınız hatta o isimlerde tanıdığınız varsa huyunu suyunuda yazın ben işimin huyu etkilediğine çok inanırım :21::21::21:

Mariya yerine meryem olabilir ama mariya garip geldi 😅 zilan da kulağa pek hoş gelmiyo bence ama gerisi güzel özellikle sare ve duru
Balım Meryem annemin ismi birde babaannemin ismi sülaleye 3 Meryem çok gelir inan ikiside birbirinden sinirli huysuz 🤣🤣🤣 korkumdan koyamadım yoksa Meryem ismini çok severim annem ve babaannemi saymazsak 🤣🤣

Zilan ve Nil hoşuma gitti. Sareyi beğenmiyorum Kürt’seniz sare soğuk anlamına da geliyor bildiğim kadarıyla o yüzden hoşuma gitmiyor benim oldum olası sevemedim . Duru çok yaygın ben olsam Nil koyarım.

X