Çocuk Hastalıkları Kızımın nesi var bir çözüm bulunamadı :(

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Idrar yolu icin antibiyotik kullandiginiz zaman mi sık kakaya cikmaya basladi? Oyleyse her antibiyotik kullaniminda probiyotik takviyesi vermeniz gerekiyor, bagirsak florasini olumsuz etkilemistir antibiyotik. Aslinda cocuk doktoru antibiyotik ile beraber probiyotik yazmaliydi.

Gaita örneği istemediler. Sadece idrar. Ben yarın tekrar götüreceğim gaita isterler diye düşünüyorum

İstemezlerse siz söyleyin. Neden bilmiyorum bazen çok basit seyleri atlayabiliyorlar. Benzer şikayetleri olan arkadaşım vardı çünkü belirtiler çok benziyor. Bagırsaklarinda enfeksiyon çıkmıştı.

Gecenlerde 23 yasımda ki bende aynı şikayetlerden dolayı hastaneye gittim kandadı idrarda da hiçbir şey çıkmadı antibiyotik bide fitil yazdılar 20 günün sonunda kurtuldum ama mahvetti beni bu hastalık hastalık da değil ama neyin nesi anlamadım resmen Yüzün bembeyaz soluk gezdim 20 gün suan iyi ama 😪

Gecenlerde 23 yasımda ki bende aynı şikayetlerden dolayı hastaneye gittim kandadı idrarda da hiçbir şey çıkmadı antibiyotik bide fitil yazdılar 20 günün sonunda kurtuldum ama mahvetti beni bu hastalık hastalık da değil ama neyin nesi anlamadım resmen Yüzün bembeyaz soluk gezdim 20 gün suan iyi ama 😪
Sık büyük tuvalet de oluyor muydu sizde

Sık büyük tuvalet de oluyor muydu sizde
Evet ama ıdrar hem daha cok hemde Cokk acılı oluyordu 😬 ve sureklı akıntı Doktor Ben yalan söylüyorum sanmıştı Hatta idrar temiz kan temiz biraz takıntılısın sanırım demişti ama ben kendimi biliyorum sonuçta 20 gün boyunca acıyla gezmiştim yani umarım Allah çocuğunuza da şifa verir Çok zorlu bir süreç

Dut kurusunu kaynatıp suyunu icirin çok iyi gelir

X