Kızlaaar ayaklarım :(

voodoobebegi

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2014
732
121
İyi geceler kızlar
Ya ben Kemal Tancadan bir ayakkabı aldım dün .
Hafif topuklu ama çok rahattı alırken .
Bugün onu giydim . Bi 4 5 saat ayağımdaydı baya da yürüdüm rahatsız etmedi ama eve gelip ayakkabımı çıkardığımda İki ayağımın da serçe parmağı su toplamış yara olmuş .
Tekrar çıkmam gerekti evden en rahat ayakkabım olsun dedim supergalarımı giydim o bile o kadar acıttı ki su toplayan yerler yara oldu .
Şimdi terlik bile giyemiyorum çıplak ayak bile acıtıyor .
Tuzlu suya falan koydum bana mısın demedi

Yarın da bütün gün koşturacağım e ayakkabı giymem lazım . Terlik , sandalet falan da giyemem . Mecbur en kötü ihtimalle spor ayakkabılarımdan birini giymem lazım .

Bana bir çözüm önerisi sunmanız lazım kızlar bir de Pazar günü tatile gideceğim bu yaralar mikrop kaparsa mahvolurum .
Kocakarı ilaçlarına bile razıyım :)

İyi geceler kızlar
Ya ben Kemal Tancadan bir ayakkabı aldım dün .
Hafif topuklu ama çok rahattı alırken .
Bugün onu giydim . Bi 4 5 saat ayağımdaydı baya da yürüdüm rahatsız etmedi ama eve gelip ayakkabımı çıkardığımda İki ayağımın da serçe parmağı su toplamış yara olmuş .
Tekrar çıkmam gerekti evden en rahat ayakkabım olsun dedim supergalarımı giydim o bile o kadar acıttı ki su toplayan yerler yara oldu .
Şimdi terlik bile giyemiyorum çıplak ayak bile acıtıyor .
Tuzlu suya falan koydum bana mısın demedi

Yarın da bütün gün koşturacağım e ayakkabı giymem lazım . Terlik , sandalet falan da giyemem . Mecbur en kötü ihtimalle spor ayakkabılarımdan birini giymem lazım .

Bana bir çözüm önerisi sunmanız lazım kızlar bir de Pazar günü tatile gideceğim bu yaralar mikrop kaparsa mahvolurum .
Kocakarı ilaçlarına bile razıyım :)

Bugün bana da öyle oldu ya :KK43:

eve gelir gelmez fito diye hücre yenileyen kremim vardi üstüne surdum su toplatmadi bayagida kapanmış yara...eve geldiğimde kremi sürerken canim gitmişti simdi yeniledim hic acimadi..

Evde varsa çinko oksit krem bepanthen fito vs hücre yenileyen olanlardan bol bol sürekli yenileyerek surun..

Su toplayan yerleride iğneyi ateşte ısıtın kolonyayla temizleyin minnacik dokundurun suyunu temizleyin ve kremini surun bir iki güne gecer ..

Yarinda krem surdugun yerleri yara bandiyla kapayin ki bir daha vurmasin.. Geçmiş olsun

###Yaptıkların sana daha iyi bir yaşam sundu mu?###

Son düzenleme:
Bugün bana da öyle oldu ya :KK43:

eve gelir gelmez fito diye hücre yenileyen kremim vardi üstüne surdum su toplatmadi bayagida kapanmış yara...eve geldiğimde kremi sürerken canim gitmişti simdi yeniledim hic acimadi..

Evde varsa çinko oksit krem bepanthen fito vs hücre yenileyen olanlardan bol bol sürekli yenileyerek surun..

Su toplayan yerleride iğneyi ateşte ısıtın kolonyayla temizleyin minnacik dokundurun suyunu temizleyin ve kremini surun bir iki güne gecer ..

Yarinda krem surdugun yerleri yara bandiyla kapayin ki bir daha vurmasin.. Geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun sana da . İnsanın neresi acıyorsa canı orada işte .
Su toplayan yerler kendiliğinden patlamış yara olmuş .
Bepanthenim var aslında onu sürebilirim yatmadan .

Peki sabah nasıl ayakkabı giyeceğim ki ben :KK43:

Çok geçmiş olsun sana da . İnsanın neresi acıyorsa canı orada işte .
Su toplayan yerler kendiliğinden patlamış yara olmuş .
Bepanthenim var aslında onu sürebilirim yatmadan .

Peki sabah nasıl ayakkabı giyeceğim ki ben :KK43:

Mesela superga falan giyeceksen iplerini iyice ac terlik gibi yap:) ya da sandalet varsa o da olabilir

Birde yaralarina krem surup yara bantla kapat benim aklima başka çözüm gelmedi:/

Mesela superga falan giyeceksen iplerini iyice ac terlik gibi yap:) ya da sandalet varsa o da olabilir

Birde yaralarina krem surup yara bantla kapat benim aklima başka çözüm gelmedi:/

Ya oryantasyon programı için dershaneye gideceğim çocukların önüne de rezil gibi çıkmak istemiyorum ama artık dediğin gibigirerken iplerimi ağlarım çıkınca açarım :)
Mikrop kapmaz dimi 3 4 güne iyileşir

Ya oryantasyon programı için dershaneye gideceğim çocukların önüne de rezil gibi çıkmak istemiyorum ama artık dediğin gibigirerken iplerimi ağlarım çıkınca açarım :)
Mikrop kapmaz dimi 3 4 güne iyileşir

Yok yok dunde başka ayakkabı başka yerini vurdu su toplamisti simdi baktim hicbir sey yok hic yara yokmus gibi...

yarin vursa bile yine diger iki gün dikkat edersen duzelir hicbir şey olmaz cok hizli iyileşiyorlar takma kafana

X