Kızlar acil bakar mısınız lütfeeeeen aşılama yaptıracağım bilgi lazım

Firstlayd1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2024
7
0
25
Kızlar merhaba ben 3 senedir çocuk istiyorum ama normal yollarla olmuyor bu ay aşılamaya karar vermiştik doktorumla yumurtalarım kendinden hızlı büyüyormuş ama yine de ilaçla ek tedaviye başladık bugün yumurtama bakıldı 3 tane yumurta gördü doktor çoklu gebelik olabilir iptal edelim dedi çok kararsız kaldım rahim filmi çekelim ve bu ay da kendinden olabilir mi bebek bi bakalım dedi bekleyecek sabrım kalmadı artık hangi hastaneye gitsem 1 ay 3 ay 5 ay sonra görüşelim cevaplarından çok sıkıldım 3 yumurta ile aşılama olan var mı

çok haklısınız. zaten senelerce beklemişsiniz bir şey var demek ki neden böyle oluyor anlamıyorum. daha da bekle bekle. bende tüp bebek ile hamile kaldım ama beni hiç böyle bekletmediler. hemen sorun tespit edildi sonuç tüp bebek olmasıydı. çok şükür tedavi falan oldu

Merhabalar Çok haklısınız Cidden İyi bir doktor bulmanız tavsiyemdir Bazıları Ya Hiç uğraşmak İstemiyor yada Parası Cogalsın İstiyor Ben asılama Sürecindeyim 15 gün Oldu O bile bana Çok zamanmış Gibi geliyor Hakkınız da Hayırlısı Neyse o olsun Ama Cidden Senelerce hamile Kalamayıp Rahim filminde hamile kalan Çok insan atanıdım Bana Denk gelmedi orası ayrı :) Rabbim En iyisini Bilir Belki de Sizin öyle olacak Rabbim geciktiriyorsa Güzelleştiriyordur Canınızı Sıkmayın Hayırlı Haberler Alın İnşallah Rabbim Hayırlı evlatlar versin ne sürecine girerseniz Girin hiç Zorlanmayın inşallah

Kızlar çok teşekkür ederim çok sağolun iyi dilekleriniz için Rabbim evlat isteyen bütün annelerin kucağını boş bırakmasın ben aşılama tedavisini kabul edeceğim çoklu gebelik olursa da Rabbimin bileceği iş şansımı tepmek istemiyorum %50 şansım var zaten ya tutacak ya tutmayacak

Canım çok gebelik durumu olsa bile tutmama ihtimali var doğla yolla olmuyorsa tedavini ol bence

doktorlar çoklu gebelikten kaçınıyorlar. onlar da sağlıklı bir gebelik sağlamaya çalışıyor bunda yanlış bir şey yok. çoklu gebelikler riskli geneliklerdir. ama madem yumurtalarınız zaten gelişebiliyor neden ekstra bi destek vermis onu anlamadım. ilaçsız olsa belki çoklu gebelik riski hiç olmayacaktı.

Ben aşılamayı pek tavsiye etmiyorum. Başarı oranı çok çok düşük. Daha evvel 2 defa yaptırdım miyomlarım var diye tutmadı sanıyodum. Miyomları aldırdım doktor şansın yüksek gel direk tüp bebek yapalım %85 hamile kalırsın dedi. Bende hocam miyomları aldırdım bidaha düşünmek istiyorum aşılama dedim 3.aşılamayı yaptırdım. Yine tutmadı. Keşke doktorumu dinleseydim diyorum. Aşılama para ve zaman kaybı arkadaşlar. Bebeğiniz olmuyor ise direk tüp bebek yaptırın. İlk deneme, taze transferde direkt hamile kaldım. Şuan 25 haftalığım. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah. Doktorum İstanbul anadolu yakasında isteyen olursa isim veririm istanbulda bir numara gebe kalmayan hastası yok diyebilirim. İnstagramda da çok aktif girip bir bakarsınız

X