Kizlar acil bakar mısınız

ayse1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2024
56
8
25
Kizlar selam. Polikistik overim var. Adetim çok düzensiz. En son iki ilişkim 8 Ocak ve 29 ocakta oldu. 8 ocakla 29 Ocak arası sadece iki defa peçete kirletecek kadar kan geldi. 29 ocaktan sonra da 30 u ve bugune kadar çok çok az ( baya az ) kan gibi , leke gibi bişey geliyor. Ne olabilir sizce ne belirtisi. İdrar testi bugünde yaptım negatif. Sizce ne olabilir, bu durumu yaşayan var mı lütfen yazar mısınız. Hamilelik ihtimali var mıdır , yoksa bı hastalık mı ??

Merhaba yumurta tembelliği daha önce bende de vardı geçtikten sonra düzeldi fakat son bir kaç aydır düzensiz benimde bu ay ilişkim oldu korunmaliydi fakat kanama ve göğüs şişkinliği dışında her şey yaşadım idrar testim negatif çıktı idrarimda yanma ve akıntı sarı yeşil renklerde büyük ihtimal enfeksiyon var sende de enfeksiyon olabilir fakat kanama kafa karıştırıcı.

Merhaba yumurta tembelliği daha önce bende de vardı geçtikten sonra düzeldi fakat son bir kaç aydır düzensiz benimde bu ay ilişkim oldu korunmaliydi fakat kanama ve göğüs şişkinliği dışında her şey yaşadım idrar testim negatif çıktı idrarimda yanma ve akıntı sarı yeşil renklerde büyük ihtimal enfeksiyon var sende de enfeksiyon olabilir fakat kanama kafa karıştırıcı. benim idrarimda hiç yeşil renk falan çıkmadı. Sarımsı akinti gördüm ama daha çok kahverengi kandı. Hatta 30 unda bildiğimiz kan rengiydi kırmızıydı ama çok az dediğim gibi.

Merhaba yumurta tembelliği daha önce bende de vardı geçtikten sonra düzeldi fakat son bir kaç aydır düzensiz benimde bu ay ilişkim oldu korunmaliydi fakat kanama ve göğüs şişkinliği dışında her şey yaşadım idrar testim negatif çıktı idrarimda yanma ve akıntı sarı yeşil renklerde büyük ihtimal enfeksiyon var sende de enfeksiyon olabilir fakat kanama kafa karıştırıcı. benim idrarimda hiç yeşil renk falan çıkmadı. Sarımsı akinti gördüm ama daha çok kahverengi kandı. Hatta 30 unda bildiğimiz kan rengiydi kırmızıydı ama çok az.

Canım akıntın artti mi ve rengi sarı- yeşil renklerde mi ?
Hayır yeşil renk hiç görmüyorum hiç yok. Dediğim gibi daha çok kahverengi leke. Hatta 30 u bildiğimiz kırmızı kan rengi. 30 undan sonra da hep çok çok az kahverengi akıntı. Adet oldum sanıyorum gidiyorum tuvalete peceteyle sildigimde sadece aşırı az geliyor o kadar. Örnek verecek olursam eğer bir çay kaşığı genişliği kadar kahverengi leke oluyor

Hayır yeşil renk hiç görmüyorum hiç yok. Dediğim gibi daha çok kahverengi leke. Hatta 30 u bildiğimiz kırmızı kan rengi. 30 undan sonra da hep çok çok az kahverengi akıntı. Adet oldum sanıyorum gidiyorum tuvalete peceteyle sildigimde sadece aşırı az geliyor o kadar. Örnek verecek olursam eğer bir çay kaşığı genişliği kadar kahverengi leke olu

Hm kan testi ver bence kahverengi lekenin iki açıklaması var birincisi hamilelik belirtisi ikincisi ise vajina kendini temizliyor olabilir

Hm kan testi ver bence kahverengi lekenin iki açıklaması var birincisi hamilelik belirtisi ikincisi ise vajina kendini temizliyor olabilir
Kan testi veremiyorum çünkü yurtdışındayim , bu zaten beni çok zorluyor :KK43:(( yoksa ne güzel kanda kesinlesirdi. Ne yapicam inanın hiç bilmiyorum

X