Kızlar acil desteğinize ihtiyacım var

AngelNur12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2024
10
0
32
Kızlar 5+5 günlük hamileyim. Dün önce pembe sonra kahverengi sonra küçük pıhtı şeklinde kanamam oldu. Hasteneye gittik. Doktorum keseyi de bebeği de gördü. Fakat kalp atışı henüz yok dedi. İğne oldum ve progesteran başladım. Evde istirahat verdi. Haftaya perşembe günü tekrar gel bakalım dedi. Daha önce böyle bir durum yaşayan var mı? İlk gebeliğim pozitif düşünmeye çalışıyorum....

Yerleşme kanaması olabilir. İlaçları ve dinlenmeyi ihmal etmeyin ve stres yapmayın. Benim arkadaşım 9 ay boyunca kanamalı hamilelik geçirip sağlıkla kucağına aldı. Sağlıkla gelsin minik

Yerleşme kanaması olabilir. İlaçları ve dinlenmeyi ihmal etmeyin ve stres yapmayın. Benim arkadaşım 9 ay boyunca kanamalı hamilelik geçirip sağlıkla kucağına aldı. Sağlıkla gelsin minik
Teşekkür ederim canım inşallah 🙏🏻

Kalp atışı duyulması için çok erken, ilaçlarını kullan kanamayı

Kızlar 5+5 günlük hamileyim. Dün önce pembe sonra kahverengi sonra küçük pıhtı şeklinde kanamam oldu. Hasteneye gittik. Doktorum keseyi de bebeği de gördü. Fakat kalp atışı henüz yok dedi. İğne oldum ve progesteran başladım. Evde istirahat verdi. Haftaya perşembe günü tekrar gel bakalım dedi. Daha önce böyle bir durum yaşayan var mı? İlk gebeliğim pozitif düşünmeye çalışıyorum....

Kalp atışı duyulması için çok erken, ilaçlarını kullan kanamayı durdurur
Canım teşekkür ederim düzenli kullanıyorum. Ben de erken olduğunu düşünüyorum. Doktor öyle söyleyince size sormak istedim.

Benzer durumu yaşayan yok mu kızlar?

Benimde 5. Hafta civarı kanamam olmuştu. Düşük yaptığımı düşünmüştüm,progestan kullandım 20 ya da 24 hafta kadar. 5. Haftada kalp atışı yoktu kese gelişimi iyiydi. 6+5 te kalp atışını duyduk. Prpgestan kullanırkende 10 hafta kadar kahverengi lekelenme yaşadım. Bir sonraki gittiğinizde inşallah kalp atışlarını duyacaksınızdır sağlıklı gebelikse

Ben 4 haftalık hamileyim öğrendiğimden beri devam eden kahverengi lekem vardı dün aksam karın ve kasık ağrısıyla leke kırmızıya döndü ve pıhtı düştü bende düşük yaptığımı düşünüyorum doktora da gitmedim

X