Kızlar acil lütfen bakın beta hcg yükselmesi yavaşladı

sadecikminimalist

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2023
91
39
Kızlar 2 gün arayla sırasıyla beta hcglerimi paylaşıyorum
420 ile gebeliğimi öğrendim (aile hek.)
860 (aile hek.)
1712 (aile hek.)
2500 ( devlet hastanesi )
hiçbir şikayetim yok ama içime kurt düştü devletin acile gittim bel ağrısı şikayetiyle ultrasonda keseyi göremediler vajinal de yaptırmak istemedim artış yok sağlıksız düşük yaparsın deyip yolladılar 2 gün sonra yine gel dediler
ya sizce düşük yapar mıyım hemen mahvoldum
ayrıca değerin yavaş yükselmesi normal mi
ya da laboratuvara göre böyle bir farklılık olabilir mi Allah aşkına bir yorum yazın çıldırıcam

860 (aile hek.)
1712 (aile hek.)
hiçbir şikayetim yok ama içime kurt düştü devletin acile gittim bel ağrısı şikayetiyle ultrasonda keseyi göremediler vajinal de yaptırmak istemedim artış yok sağlıksız düşük yaparsın deyip yolladılar 2 gün sonra yine gel dediler
ya da laboratuvara göre böyle bir farklılık olabilir mi Allah aşkına bir yorum yazın çıldırıcam
2500 çıktığı zaman ile artış yok dedikleri zaman arasında ne kadar zaman var aslında güzel ilerlemiş değerleriniz

Çok enteresan geldi teyit etmek için sordum kusura bakmayın çünkü benim hamileliğimde değerlerim çok daha yavaş ilerlemişti. Sadece 2100 olduğunda keseyi görmüştük ama herkeste aynı olacak değil ya. Sağlıksız olduğuna nasıl hemen kanaat getirdiler onlar yüzünden stresten düşük yapacaksınız. Emin olmadan nasıl konuşuyorlar böyle ya çok sinirlendim vallahi. Bence siz acilin doktorlarını çok da önemsemeyin, en güzeli kadın doğum ya da jinekolog bölümüne gidin. Acilde bana da hamilesiniz demişlerdi hamile değildim

Çok enteresan geldi teyit etmek için sordum kusura bakmayın çünkü benim hamileliğimde değerlerim çok daha yavaş ilerlemişti. Sadece 2100 olduğunda keseyi görmüştük ama herkeste aynı olacak değil ya. Sağlıksız olduğuna nasıl hemen kanaat getirdiler onlar yüzünden stresten düşük yapacaksınız. Emin olmadan nasıl konuşuyorlar böyle ya çok sinirlendim vallahi. Bence siz acilin doktorlarını çok da önemsemeyin, en güzeli kadın doğum ya da jinekolog bölümüne gidin. Acilde bana da hamilesiniz demişlerdi hamile değildim
Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için gerçekten biraz olsun gönlüm rahatladı biraz önce yaşadım bu durumu mahvoldum

Yani 1712 %60 yükselmesi 2739’a denk geliyor çok fazla fark da yok yanlış bir bilgi de vermek istemiyorum ama benim de az ilerliyordu hani içinizi bir nebze rahatlatır mı bilmem ama sonra kalp atışını duyduk zaten sizin şuan kaç haftalık
Hiçbirşey bilmiyorum erken diye önümüzdeki hafta randevu alacaktım şimdi hemen aldım randevu hafta vs belli değil

860 (aile hek.)
1712 (aile hek.)
Saat bile farkediyor. Gayet normal

X