Kızlar adetime 10 gün var erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıkti sizce ne yapmalıyim

Aysemm1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2023
7
1
28
Kızlar adetime on gün var bir arkadasim paylastigim fotografa cvp olarak sende hamilelik güzelligi var test yaptir demesi üzerine test yaptim silik çizgi cikti sizce ne yapmaliyim

Kızlar adetime on gün var bir arkadasim paylastigim fotografa cvp olarak sende hamilelik güzelligi var test yaptir demesi üzerine test yaptim silik çizgi cikti sizce ne yapmaliyim
ne yapmalıyım derken

adete 10 gün kala nasıl belli olabilir ki. üstüne görme deseniz kıpkırmızı çıkardı.
adet ve yumurtlama ortası 14-16 gün arası var. adetinize 10 gün varsa ortalama yumurtlamanızdan daha birkaç gün geçti. Bebek ne ara döllendi de sizin idrar testiniz bunu görebildi acaba

adete 10 gün kala nasıl belli olabilir ki. üstüne görme deseniz kıpkırmızı çıkardı.
adet ve yumurtlama ortası 14-16 gün arası var. adetinize 10 gün varsa ortalama yumurtlamanızdan daha birkaç gün geçti. Bebek ne ara döllendi de sizin idrar testiniz bunu görebildi acaba
Herkeste yumurtlama aynı zamanda olmuyor ki. Ben reglimin bittiği gün hamile kaldım mesela :110:

Merhaba, bana göre beklenen regl tarihinizi geçirdikten sonra bir daha test yapmanız. Bazı durumlarda kimyasal gebelik olabiliyor. Regl tarihinizden 1 hafta geçtikten sonra gidip kan verin.

Pazartesiye randevu aldim hastahane icin
Çok erken. Bu durumda doktor ciddiye bile almayabiliyor bazen. Gecikme olmadığı için. Kimyasal olma ihtimali de var. Bu yüzden bekleyin demiştim. Hayırlısı olsun, hayırlı haberlerinizi alalım umarım♥

Çook teşekkur ederim Yani bilmiyorum zaten bende test yaparken cok erken cikmaz diyordum baktigimda erken gebelik testinde biri silik çıktı umarim hayirli haberlerle buraya dönerim😍

benimki de adete 1 hafta kala çıkmıştı

Herkeste yumurtlama aynı zamanda olmuyor ki. Ben reglimin bittiği gün hamile kaldım mesela :110:
nadir durumlar dediğimiz şey size denk gelen, bu herkese denk gelecek diye birşey de yok ki. Zaten reglden çok önce öğrenilen hamilelik sıkıntı yaratabilir. Kimyasala dönebilir

Bence kaset testlerle evde bir sure takibinizi yapsaniz daha saglikli olur hepsi silik bile olsa cizgi cikiyorsa hamilesinizdir zaten ama gercekten erken ogrenmek cok yipratici olabiliyor kese gormek kalp atisini duymak bos gebelik mi dis gebelik mi derken oyle stres oluyorki insan ven adetiminden yedi gun sonra ogrenmeme ragmen yasadim malesef bu stresleri tabi cok heyecanli bir surec sizi de anliyorum ama.bence biraz sabretmelisiniz 🧡

Çok erken. Bu durumda doktor ciddiye bile almayabiliyor bazen. Gecikme olmadığı için. Kimyasal olma ihtimali de var. Bu yüzden bekleyin demiştim. Hayırlısı olsun, hayırlı haberlerinizi alalım umarım

Bence kaset testlerle evde bir sure takibinizi yapsaniz daha saglikli olur hepsi silik bile olsa cizgi cikiyorsa hamilesinizdir zaten ama gercekten erken ogrenmek cok yipratici olabiliyor kese gormek kalp atisini duymak bos gebelik mi dis gebelik mi derken oyle stres oluyorki insan ven adetiminden yedi gun sonra ogrenmeme ragmen yasadim malesef bu stresleri tabi cok heyecanli bir surec sizi de anliyorum ama.bence biraz sabretmelisiniz 🧡
Emin olmak icin doktora gideyim.diyorum

Beta degerinizi ne kadar buyuk ogrenirseniz o kadar iyi oluyor valla suan gitseniz 20-30 la belki baslicak bir hafta bekleseniz 500-600 lerle baslar bi kac gun sonra kesenizi gorursunuz ama siz bilirsiniz tabiki birde adet oncesi gidildiginde doktorlar olumsuz oluyorlar moraliniz bozulabilir kimyasal olma ihtimalinden oturu

Emin olmak icin doktora gideyim.diyorum
Bu durumda sonradan üzülebilirsiniz de, regliniz geciktikten sonra 1 kere kan verip kesinleştirin sonra 2. kan değeri normal artış göstermişse 1-2 hafta sonra keseyi görmeye gidersiniz. Boşuna kendinizi üzer, strese sokarsınız yoksa.

Bu durumda sonradan üzülebilirsiniz de, regliniz geciktikten sonra 1 kere kan verip kesinleştirin sonra 2. kan değeri normal artış göstermişse 1-2 hafta sonra keseyi görmeye gidersiniz. Boşuna kendinizi üzer, strese sokarsınız yoksa.
Hayirlisi olsun ya

X