Gebeliğe Hazırlık Kızlar ağrısı hamilelik belirtisi midir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar merhaba bende yeni katıldım sayılır aranıza. ama paylaşılanlar gerçekten çok güzel. insanın başına gelen bişeyi başkasından duyması yani aynı şeyi başkasının da yaşamış olması ve tecrübelerinden faydalanabilmek çok hoş.ben 15 haftalık hamileyim ve acayip karnımda gaz var. o kadar ki kocaman bi karna sahibimki patlayacak gibi. doktora da herşey için telefon etmek istemiyorm. tabi bu gaz beni sıkıştırıyor ağrı gibi şikayetlerim var ama belki aynı şeyi yaşayan vardır aranızda ve bana önerilerde bulunur( çok teşekkür ederim).Ayrca benim de bebeşim bizi biraz bekletti.herkese allahtan hayırlısını diliyorum. hiç beklemediğimiz bi zamanda yüzümüzü güldürdü bizim bütün isteyenlerinde güldürür inş. Benim gibi hamile olanlara da allhtan hayırlı doğumlar sağlık diliyorum..sevgiler

kızlar merhaba bende yeni katıldım sayılır aranıza. ama paylaşılanlar gerçekten çok güzel. insanın başına gelen bişeyi başkasından duyması yani aynı şeyi başkasının da yaşamış olması ve tecrübelerinden faydalanabilmek çok hoş.ben 15 haftalık hamileyim ve acayip karnımda gaz var. o kadar ki kocaman bi karna sahibimki patlayacak gibi. doktora da herşey için telefon etmek istemiyorm. tabi bu gaz beni sıkıştırıyor ağrı gibi şikayetlerim var ama belki aynı şeyi yaşayan vardır aranızda ve bana önerilerde bulunur( çok teşekkür ederim).Ayrca benim de bebeşim bizi biraz bekletti.herkese allahtan hayırlısını diliyorum. hiç beklemediğimiz bi zamanda yüzümüzü güldürdü bizim bütün isteyenlerinde güldürür inş. Benim gibi hamile olanlara da allhtan hayırlı doğumlar sağlık diliyorum..sevgiler
Canım nasıl anladın hamile kaldığını adet gününden önce neler hissettin flaş flaş flaş saniye saniye anlatır mısın biz beklemede olan arkadaşlarına:dance:

Kusura Bakmayin Biraz Geç Gördüm Ama Yaziyorum. Adetim Geçene Kadar Hiiç Aklima Bile Gelmedi .çünkü Her Ay Yaşadiğim Bütün Belirtileri Yaşadim.bekliyordum Adet Olucam Diye. Ama 1 Gün Geçti Ki Hiç Geçmezdi Benim Yani çok Dakiktir. Ben Biraz şüphelendim Ama Insan Hemen Heveslenmek Istemiyor Hüsrana Uğramamak Için. Neyse 2 Gün Geçti 3 Te Geçti Ben Iyice Heveslenedim.sonra Evde Tahlil Yaptim Daha önceleri Yapmiştim.net Olarak Tek çizgi çikar Yoksa Eğer.neyse Ben Yine Yaptim Be Sefer önce Tek çikti Ikinci Hafif Silikti Ama Yarim Saat Sonra Bi Baktim Tam Olarak Belirginleşmiş:) Ertesi Günde Kan Testi Yaptirdim Hamile çiktim. Sonra Doktora Gittim 4 Haftalik Hamile Imişiim. Allah Herkese Nasip Etsin Sağlikla Inş..

Arkadaşlar bende hamişmiyim bilmiyorum işte adetimi bekliyorum 6 gün sonra geçip geçmediği zaman belli olcak herşey inş. şuanda bendede karnımda aşırı gaz oluyor onu önemsemedim aslında gebeliğe yormuyorum çünkü zaten benm daha kesin bişy yok çok erken birde arada ağrıyla bulantı oluyor bulantı anlık hemen geçiyor...birde aşırı idrara çıkıyorum son 2 gündür ama yinede üşütmeyle olduğunu varsayıyorum umutlanıp olmaması kötü :çok üzgünüm:

inş hamişsindir canım ama biz şimdi bebek bekliyoruz ya bi midemiz bulansa üşütmüş olsak acaba hamilelik mi diyoruz bilinçaltı oluyo bence psikolojimizi de etkiliyo valla.

:dance:günaydınnn tatlılarrrr..ya dünden beri acaip beyaz akıntım var adetime 1 hafta var acaba bi şansım olabilit mi son hafta yumurtlama oluyomuki

Günaydın canım bende diyorum acaba şansım var mıdır diye benimde adetime 2 gün var ama bilmiyorum umudum yok bu ay ama Allahtan umut kesilmez tabi dua edelim...

merhaba benım ayın 16 sında olmam gerekırdı 4 gun gectı ama test yaptırmadım ama 10 gundur< karnımda bır agrı var acaba hamılemıyım

X