kızlar aranzda rahım fılmı cektıren varmı ???

Ben de çektrdm 30 sn adet sancısı gbi sancı hssettm o kdr ama kişiden kişiye değişiyo heralde bu durum
Rahim filminden sonramı gebe kaldınız acaba ben de çektirdim Ağustos ta şimdi bat ı bekliyorum

Rahim filminden sonramı gebe kaldınız acaba ben de çektirdim Ağustos ta şimdi bat ı bekliyorum

Ben dış gebelik geçirmiştim ondan sonra çektirdm açık çıktı 2 ay sonra hamile kaldm kimyasal gebelik oldu. Ondan 4 ay sonra da normal hamile kaldm

Ben dış gebelik geçirmiştim ondan sonra çektirdm açık çıktı 2 ay sonra hamile kaldm kimyasal gebelik oldu. Ondan 4 ay sonra da normal hamile kaldm
Anladım canım sağol cevap için Allah bebeğini sana bağışlasın sağlıkla al kucağına inşaAllah :)

Rahim filminden kaç ay sonra hamile kaldınız

Benim hamileligim rahim filminden hemen sonra olmadi bir cogunda oldugu gibi. Rahim filminden yaklasik 1 sene sonra hamile kaldim.
Hamile kalmadan önceki iki ay Saracoglu`nun "testeredisli aslanpencesi kürü"nü yapmistim. Folik asit, omega 3 ve d vitamini kullandim. Yediklerimi düzenledim. (Seker, ekmek, hamurisi, pilav,makarna vs kestim) Spor yaptim.

Bunlarin hangisi en cok faydali oldu bilmiyorum ama bir sekilde ise yaradi. Insallah sizler de en kisa zamanda hamile kalirsiniz :KK66: :dua:

X