İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar kızlar bakın bi hele

DeLiBoNCuK

AnLaŞıLMaZ BiÇiMdE
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
1.144
64
kızlar konuyu yanlış yere actın dıyeceksınız ama baktım göğüs bölümünde pek yazan yok.
şincik şöyle ki benim gögüslerim çok geniş.koltuk altımdan sırtıma gecıcek gıbı :KK43: 4 aylık bı kızım var emzırıyorum.dün emzırme sudyenı alayım dedım.arkadas 80 d takan ben 90 taktım gene olmadı.tasıyo kenarlardan.95 ıde kalmamıs. 95 i olsada olmayacak gıbı sankı.toparlayıcı var bı tane bende onunlada emzırmek halıyle zor oluyor.bunları degıssem mı yoksa goguslerım kuculur kılo verırım dıye mı beklesem. bı camasır onerınız var mı acaba genıs goguslu bagyanlar :KK43: ya camasır onerısı yada spor bısey deyın bana.

IMG_8456.PNG
Trendyolun gebe butiklerinde kruvaze emzirme südyenleri vardı, toparlamaya yardımcı olacak birşeye benziyordu, ben de işaretlemişim ama unutmuşum dün tekrar bakınca gördüm, foto alabilirsem atarım

Son düzenleme:
Ya biz duz gogusluler napalim memelerinizin kiymetini bilin hanimlar onlari uzmeyin :KK12:

+1

Muzdarip Üye. Hem de doğum yapmış ,emzirirken göğüsleri büyümüş, süt dolmuş, emzirmeyi bırakınca balon gibi sönmüş. Onların o hallerini anca hayallere bırakmış. Dertli üye.

Emzirmeden önce hep küçüktü ama emziripte büyüyünce özledim o hallerini :KK43: oğlan çocuğu gibi olmak da zor.

+1

Muzdarip Üye. Hem de doğum yapmış ,emzirirken göğüsleri büyümüş, süt dolmuş, emzirmeyi bırakınca balon gibi sönmüş. Onların o hallerini anca hayallere bırakmış. Dertli üye.

Emzirmeden önce hep küçüktü ama emziripte büyüyünce özledim o hallerini :KK43: oğlan çocuğu gibi olmak da zor.

Ah memeler olsa dert olmasa ayri bi dert :mad:

cup büyümüş komun 85 dd yada e cup olur size
mezur alın elinize göğüs altından ölçün sonra mezurayı göğüsün en yüksek yerinden ölçün ölçü tablosuna göre sütyen alın

Reklamlrı olan bi mrka var 3 tane satılıyor hep isim veremiyorum ama:KK53: ben emzirirken onları kullandım 95 takıyordum taşma olmuyot şimdi 75 80 ahh ahhh sönüp gittiler :KK14:

eski tip sütyen kullanıyorsunuz, o 80ler 90lar eskide kaldı

80-90 dediğiniz göğüs kafesi çevresini gösterir, a-b-c diye kap (cup) numaraları var onlar da meme boyutuyla ilişkilidir.

bir iç çamaşırı satan mağazaya girip sütyen bedeninizi ölçmelerini isteyin, onlar ölçüp verirler, yoksa da nette var

Sutyen-bedeni-hesaplama.gif

ah kızlar tek dertli ben degilmişim. küçük göğüs avantaj gibi geliyo bana hep.ıstedıgınde destekli felan bişe kullanıyorsun. ustelık küçük göğüs sudyen modellerıde ı biçim yaniii.ben bi baktım dün nene modelleri gibi kalın kalın askılar.hatta oldukca yaslı bı kadın ben bakarken askılarıda pek kalınmıs dedı. sende buruşmuşsun bişe diyomuyuz deyıp kacasım geldide yapamadım :KK43: su son tabloya baktıgımda benımkı 85 e oluyo.ama d yı bıle bulmak zorken e varmıdır hıc sanmıyorum en azından dun gormedım okadarda baktık.sırt genıslıgım fazla değil aslında benım göğüs cevresı genıs.sporla azaltılır mı acaba?. emzırıyorum suan emzırme ısı bıtınce balon gıbı sonup tee gobegıme kadar ınerse goğüslerim ne yaocam nerelere gıtcem ben :KK43:

Eki Görüntüle 1914109 Trendyolun gebe butiklerinde kruvaze emzirme südyenleri vardı, toparlamaya yardımcı olacak birşeye benziyordu, ben de işaretlemişim ama unutmuşum dün tekrar bakınca gördüm, foto alabilirsem atarım
bu model ıyımıs ne gızel koltuk altından sarıyo resmen.tasmaya ımkan yok gıbı.hala var mı satısta acaba?

bu model ıyımıs ne gızel koltuk altından sarıyo resmen.tasmaya ımkan yok gıbı.hala var mı satısta acaba?
Evet şu an satışta canım, kendi favori listemden görüntü aldım fotoyu da, bana gayet toparlayıcı gb göründü ama kullanmadım. Siyah ve ten rengi de var

Eki Görüntüle 1914109 Trendyolun gebe butiklerinde kruvaze emzirme südyenleri vardı, toparlamaya yardımcı olacak birşeye benziyordu, ben de işaretlemişim ama unutmuşum dün tekrar bakınca gördüm, foto alabilirsem atarım

arkadaslar almadiysaniz almayin bu sutyenlerden ben aldim sadece bir kere kullandim benim de goguslerim iri. koltuk altindan toplama yapiyor ama bu defa ustten resmen gogsunuz disari firliyor. ben emzirme atletlerini tavsiye ederim

Eklentiler

• Screenshot_2016-11-20-15-13-04-513_com.android.chrome.png
    Screenshot_2016-11-20-15-13-04-513_com.android.chrome.png
    146,4 KB · Görüntüleme: 36
+1

Ayni durumda ben iki çocuk önce kafam gibi oldular sonra sırtına yapıştılar en kisa zaman silikon taktiricam...dik dolgun ve diri diri

X