Kızlar bir bakın bu ne demek? Bir el atın lutfen.

Aykilil

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2017
582
419
34
Gecenlerde bahsetmistim. Esimin yakamizdan dusmeyen bir kiz arkadasi var eski is yerinden. Esim iletisimi kesmek istemedigi icin dusmuyor tabiki esine bak once diyecek olanlara istinaden bunun da farkindayim. Ama kiz da olur olmaz saatlerde olur olmaz mesajlar atip asiri ilgili davraniyor mesela. Kac kere kavga ettik esimle onun yuzunden.

Esim de careyi onunla gorustugunu konustugunu benden saklamakta buldu.

Neyse ogrendim ki bu kiz cumalari esime mesaj atiyormus. Yani bu duzenli olarak esimin ismine atilan samimi mesajlar. Toplu mesaj degil. Bu benim ogrendigim. Yoksa eminim baska mesajlar da atiyordur. Mesele sadece cuma mesaji degil.

Ben de bugun bu kiza -aysecim hayirli cumalar canim yazdim.

Kendisi normalde vicik vicik davranir. Gecen asagida anlatacagim bir olay sebebiyle bana mesajlar atti ama nasil yapmacik nasil cıvık okusaniz mesajlari hak verirsiniz bana.

Cevap olarak -sana da hayirli cumalar olsun.. isin rast gelsin yazmis.

Burdan bir anlam cikartmam gerekir de ne? Uzaklasip gidiyor mu artik hayatimizdan. Yemin ederim huzurum kalmadi.

Bu arada kiz esimle bana selam gonderiyormus esim de demis ki -bu selamlari iletemem cunku esim cok kiskanctir seninle ilgisi yok.

Bal gibi de ilgisi var. Kiskanc filan degilim. Valla da degilim billa da degilim. Bu kizda beni rahatsiz eden o kadar cok sey var ki. Esime anlatamadim. Iyi soyledim olmadi kavga ettim olmadi.

Artik hayatimizdan defolup gitsin istiyorum.

Esime gore normal bir arkadasi ne var bunda kafalarinda. Ama yemin ederim normalde kiskanc olmayan beni cileden cikaracak hal ve hareketler.

Flortlesme tarzi konusmalar.
Gecen gun bu kiz esimi ogle yemegine goturmustu yeterlilik yemegi diye. Esim de tatli ismarlamis sonrasinda. Ben yemek bitince ogrendim tabiki bulustuklarini.

Yemek yiyip ayrilinca esime mesaj atmis. Tatli cok guzel olmus ellerine saglik diye.

E be arkadasim yedin yemegini tatlini ayrildin adamin yanindan daha durtmenin mesaj atmanin anlami ne acaba?

Her turlu yoruma ve ozellikle de akla acigim.

Sorarsaniz cevaplarim. Size anlattiklarim onda biri bile degil gozume batan seylerin. Sikmamak adina kisa kesmeye calistim.

Esinizin telindem kizi block yapin.Esinize kesin ve net olarak o kizdan uzak durmasini söyleyin
Siz niye kiza mesaj attiniz orasini anlayamadım?Ne gerek vardi ki yuz goz olmaya..
Tatli ismarladigi gun eşiniz yapmadiki o tatliyi ne diye eline saglik demis?
Bende sevmedim bu kizi anlattiginiz kadariyla ilgisi var gibi..esinizde yuz veriyor maalesef

Esinizin telindem kizi block yapin.Esinize kesin ve net olarak o kizdan uzak durmasini söyleyin
Siz niye kiza mesaj attiniz orasini anlayamadım?Ne gerek vardi ki yuz goz olmaya..
Bende sevmedim bu kizi anlattiginiz kadariyla ilgisi var gibi..esinizde yuz veriyor maalesef
Tamamiyle haklisiniz. Kesinlikle her bir kelimeniz dogru. Ama engellesem bu sefer esim fark edecek ve ben kiskanc ben kotu dusunen olacagim yine. Esime gore o kadar normal ki hersey.

Kac kere soyledim kavga ettim ama sonuc olarak saklayarak iletisimi devam ettirdi. Kizin esime attigi mesajlar gibi attim belki anlar farkinda oldugumu diye. Sonuc olarak vicik vicik kiz buz gibi cevap verdi. Bozuldu galiba.

Kac kere soyledim kavga ettim ama sonuc olarak saklayarak iletisimi devam ettirdi. Kizin esime attigi mesajlar gibi attim belki anlar farkinda oldugumu diye. Sonuc olarak vicik vicik kiz buz gibi cevap verdi. Bozuldu galiba.
Saklamasi hic hos degil..dogruda degil..var bunda bir is..ben genellikle kiskanc dsgilimdir.Is arkadasliklarina da onem veririm.Ama bu durumda birseyler var ters giden soyleyeyim

Birde madem eşinize gore normal bir kiz arkadas sizde normal bir erkek arkadas bulun yemege cikin mesajlasin filan bakalim tepkisi ne olacak?
Yemege basbasa mi cikmislar bunlar?
Evet aynen oyle basbasa cigercide yenen ogle yemegi. Kiz yeterlilik yemegi diye ismarlamis. Esim de tatli ismarlamis. Sanki esim elleriyle yapti. Mesaj attigini yeni ogrendim. O kadar aklimi kurcaliyor ki bu olay. Daha once bununla ilgili bir konu da acmistim zaten. Iki haftadir sinirlerim alt ust durumda.

Siz iyi misiniz ? Kocaniz siz istemediginiz halde o kadınla görüşüyor ve üstelik mesajlarını saklıyor ve siz hala kadını mi sucluyorsunuz ? Ben olsam o adamı paralamistim çoktan. Eşiniz yüz vermese o kadin kolay kolay mesaj atamaz. Acilen esinize cekiduzen vermelisiniz. Ortada aldatma olsun olmasın ben rahatsız olduğum halde görüşme dediğim halde ısrarla görüşüyorsa ben orda bi bit yenigi ararım arkadaş.

Kizin ilgisi eşinin hosuna gidiyor olabilir. Normal arkadas olsa bu kadar yag cekmez heralde. Adamin yapmadigi tatli icin adamin ellerine saglik dilemek kadar gereksizce ve aptalca hareket ediyosa aşıktır. Baska ornekler de versene. Hic bi olay olmadi mi icinde senin oldugun herhangi bi olay kiz nasil tepki verdi acaba.

Bu kizin ilgisi var ve daha da kotusu utanmasi yokki evli adama yanasmaya calisiyor. Esin de silsin kestirip atsin.

Neyse birazdan kadin erkek is arkadasi olamaz mi yemege cikamaz mi geri kafalisinizcilar gelir ben gideyim.
Evet daha onceki konumda oyle bir topa tutuldum zaten. Ama yemin ederim durum bundan ibaret degil. Gecenlerde cumartesi gunu saat sabah 11. Esime watsaptan karikatur gondermis. Esim de emoji gonderip silmis mesaji. Tekrar kizdan emojiye karsilik mesaj gelince farkettim. Sordum esime bu ne diye. Karikaturu gosterdi telefonundan bunu gondermis ben de cevap olarak tepki vermek icin emoji gonderdim diye. Niye sildin dedim. Sen kizarsin diye dedi. Ya belki ben esimle yataktayim daha. Haftasonu sabah evli bir cifti rahatsiz etmeye ne hakki var. Ama hersey normal ben kiskamcim. Daha once de bir sohbette esime agzindan bal damliyor demisti. Kizla tanistigimiz gundu bu. Bu arada toplamda iki yada uc kere gordum ben kizi yuzyuze. Iki yildir da hic gorusmemistik.

Eşinizin ısrarı neden? Ne kazanıyor bu şekilde?
Sizden daha çok önem veriyor bence o kıza..
Ben de aynisini soyluyorum. O kadar sinirliyim ki gercekten. Artik sizinle de konusmazsam catlayacagim. Bu arada esim bir suredir ( iki haftadir) asiri ilgili. Iyiki varsinlar sen benim canimsinlar... surekli iltifat modunda. Kendimi biraz geri cektim bu olaylardan sonra. Sanirim sebebi bu.

Eşleriniz sizi sevmiyor. Üzgünüm ama böyle konuları okuduğumda hep bunu düşünürüm. Çünkü ben eşime “görüşme istemiyorum” desem adam haklı bir sebebim olduğunu düşünüp görüşmez çok da umrunda olmaz. Sonuçta benim eşim için önemli olan kendi ailesinin huzuru mutluluğu. Neden başkası için bozulsun ki o huzur?
Yani eşinizin size pek değer verdiğini düşünmüyorum çünkü bu kadar rahatsız olduğunuz durumu kökten kesmesi gerekirdi!

X