kızlar bütün ümitlerim bitti herşey bitti

:çok üzgünüm:kızlar bugün eşimi zorbela ürolojiye götürdüm dr muayenede varikosel olduğunu söyledi eşimden testler istedi ama bırakın tedaviyi testleri bile vermek istemiyor bebek falan istemiyorum dedi herşey bitti kızlar 1.5 senedir çektiklerimin boşuna olduğuna mı yanayım bebek olmasının imkansızlığınamı yoksa HERŞEY BİTTİ BURAYA KADARMIŞ bugüne kadar verdiğiniz bütün destek için hepinize teşekkürler.........

valla tepkisiz kalamadım bi kere eşini otuttur netin başına göster varikosel çogu erkekte olan basit bi hastalık anormal bi durum olmadıgını göster

canım kendını bu kadar strese sokma daha yenı evlı sayılırsın.zamanla eşin durumu kabul edıp sana yardımcı olucaktır. kendını bu kadar uzme.etrafımızda duyuyoruz.bırçok doktara gıdıp hıçbır cevap alamayıp sonradan kendılığinden hamıle kalanları.bence eşinin uzerıne fazla gıtme senı anlayıp sana yardımcı olacaktır.

kızlar cok sagolun desteğiniz için kendimi zor tutuyorum inanın gözlerim hep dolu dolu geziyorum allah büyük elbet

ya hemen varikosel deyince inanmayın bizde özel hastaneye gitmiştik varikoseldedi çok korkmuştuk eşimin tanıdığı başka bir dr vardı prof. onda gösterdi tahlil sonuçlarını hayır değil sadece para tuzağı bunlar inanmayın dedi. hatta kafamızın rahatlığı için tekrar tahlil yaptı ayrıntılı olarak herşey güzel. hemen bir dra inanmayın sonuçları başka bir dra daha gösterin. eşin psikolojik olarak demiştir onu bende 8 aydır tahlil için uğraşıyorum şimdi kendisi gidiyor paşa paşa. boşver istemiyorsa sende uğraşma bak nasıl başlıyor oda uğraşmaya. dert etme kendine soranlarada eşimden tahlil istedi dr oda yaptırmadı de geç.kafana takma fazla. ben öyle yaptım mesela

hıc bııı zaman ümitsizle kapilmaaa.. allah buyuk bızımde bebegimiz olmuyo ... zorcok zor neyse güzelım sabrını ve ümüdünü kaybetme

bu tamamen bencillik ama ya :KK43: canım kafasını toplayınca doğru olanı görür oda şaşırmıştır belki yada zor bi tedavi sanmıştır biraz zaman ver bakalım sanmıyorum reddetmeye devam edeceğini..........Allahım inşallah sana bir yavru nasip eder hayırlısıyla emin ol dualarımın arasına senide katıcam her zaman hayırlı haberlerini duyarız inşallah üzülme geçici bir durum bu emin ol düzelicek canım kıyamam sana üzülme tamammı ?

cnm ümidini yitirme tedavi olma şansı varken elbet olacaktırrr
eşin sinirle demiştirrr zamanlaaa oda isteyecektir

ya hemen varikosel deyince inanmayın bizde özel hastaneye gitmiştik varikoseldedi çok korkmuştuk eşimin tanıdığı başka bir dr vardı prof. onda gösterdi tahlil sonuçlarını hayır değil sadece para tuzağı bunlar inanmayın dedi. hatta kafamızın rahatlığı için tekrar tahlil yaptı ayrıntılı olarak herşey güzel. hemen bir dra inanmayın sonuçları başka bir dra daha gösterin. eşin psikolojik olarak demiştir onu bende 8 aydır tahlil için uğraşıyorum şimdi kendisi gidiyor paşa paşa. boşver istemiyorsa sende uğraşma bak nasıl başlıyor oda uğraşmaya. dert etme kendine soranlarada eşimden tahlil istedi dr oda yaptırmadı de geç.kafana takma fazla. ben öyle yaptım mesela

wauw iyi akıl benim aklıma gelmezdi:)

Canım hemen umutsuzluğa kapılma...
İlerleyen zamanda senin çocuğu ne kadar çok istediğini görünce belki kabul eder...
Hem tedavisi çok zor değil bu rahatsızlığın...

X