Kızlar çok dardayım yardım

Ortalığı ayağa kaldirmissin, sonra da özür kıyamet yalvarip eve getirmissin. Bırakıp bırakıp gitmiş, geldiğinde sürekli sevişmişsiniz. Şaka mı tüm bunlar?

Öyle bir noktaya gelmiş ki aranızdaki ilişki artık sanmıyorum toparlansın. En başta çok saçma bir şekilde araba meselesinde sorun çıkartmışsınız. İki kişi tek araba gidilmesi daha mantıklı ayrıca gitmediğiniz bir yere kimin kaç araba nasıl gittiği sizi ilgilendirmez. Yoktan yere ortalığı ayağa kaldırmışsınız resmen olay çıksın diye uğraşmışsınız. Hayır bunca şey yaptınız bari geri adım atmasaydınız. Madem sonunda özür dileyeceksiniz niye kendi kendinize bunca olay yarattınız? Sonrası artık yokuş aşağı giden kamyon gibi. Bu saatten sonra toparlanmaz aranızdaki ilişki.

Kızlar selam
Bana eşimin amacını anlamam için yardımcı olur musunuz zira ben kafayı yemek üzereyim .
Görümcem gözü açık insan kullanmayı seven bir tip .aslında eşimin ailesi hep öyle ama asla eşim görmüyor bunu .İki ay önce ablasının doğum günü olduğu için bir diğer ablasıyla buluşup kutlamaya gideceklerini söyledi eşim bende çalıştığım için dahil olamıyorum tabi .Bu esnada tek arabayla gideceklerini söyledi eşim bende aşkım ablanın da arabası var bir onun arabayla bir bizim arabayla sıra sıra gideceğiniz yerlere gidin dedim .Ve inanın kendi arabası km yapmasın benzin yakmasın diye habire benimkini kullanıyor .bende bak ablan bizi biraz kullanıyor gibi yapıyo olmaz dedim yüzüme telefonu kapattı ve ardından aradığımda ince hesaplar peşine düşme ablaml ilgili böyle düşündüğün için özür dile dedi .Bende dilemedim fikrim bu falan dedim .Akşam oldu dolmuşumu kaçırdım kaldım sokakta eşimi aradım beni alır mısın eve gidemiyorum dedim ve bana kurduğu cümle şu ;Özür dilemeden kendini düzeltmeden gelmem.bende özgür fikre sahibim bunu düşünmek içinde senden izin alacak değişim dedim.Ve sonucunda beni almaya gelmedi evime 1 saat yürüyerek gittim abartısız 1 saatte gitim .Eve geldiğimde kendini yatıyor telefonla oynuyor ve ben sinir krizi geçirdim ben senin karınım ablanı nasıl üstün tutarsın beni sokakta bırakırsın dedim özür dileseydin vs dedi .Seninle boşanıcam benim ailem daha önemli ablamın kocası başında yok sahip çıkıcam tabi vs dedi bende baban sahip çıksın dedim madem git ablanla yaşa ablanla yat kalk dedim .Ama öfkeden herşeyi fırlatıyorum başımı duvarlara vuruyorum delirdim ya gecenin bir vakti yürüttü beni yalnız başıma .İşin sonunda apartman ayağa kalktı tabi bende ben namusuma kendim sahip çıkarım S*** G (Defol) dedim .Bu eşyalarını topladı gitti 10 gün arayıp sormadım görüşmedim en sonunda aradım bak yanlış yapmıyorsun ablan yüzünden böyle okur mu vs dedim yok ayrılırsam vs dedi bende tamam dilekçeni ver bende istemiyorum madem dedim dilekçe vermeye falan gitmiyo .Bir şekilde yalvar yakar eve getirdim ağladı zırladı sarıldı herşey güzel ya dedim tam üstüne annemden babamdan ablamdan özür dileyeceksin dedi .Neden dedim üzüldüler dedi .Hadi aşkta gurur olmaz dedim ablasını aradım özür dilemek için lafın bana birtaraflarını yırrtı birdahaki herşey eskisi gibi olmaz annemlere gidip geleceksin gelinlik yapacaksın saydırdı bana eşim bu esnada sustu aldı telefonu elimden ablası bu koz çok art niyetli karaktersiz benim evime gelemez noterden ihtar çektir sana dokunursa birdaha hemen boşan aynı şeyler olursa kardeşim benim evime sende gelemezsin falan dedi ve ablasını doğruladı .Ailesinden özür diledim ettim hepsi beni istemediğini oğlum bizi kaybettin vs dedi.Ben hepsine katlandım sevdiğim için eşim benimle iki gün iyiyse 5 gün suratıma bakmadı evde 1 ay boyunca yanıma yanaşmadı öpmedi sarılmadı biz normalde çok çocuksu hareketler yaparız tensel temasımız inanılmaz çok ama benimle yarı yatarak vs beni cezalandırdı .Ve her konuşmamızda ablam bana dedi ki o seni çok süründürdü sıra sende ,annesi demiş ki oğlum bu kız seninle bu yüzden de tartıştı ,hep doldurmuşlar ve eşim her lafı taşıyor .Ailesi 10 gün tek kaldığımda aramadı bile hiçbir zaman yapıcı olmadılar .Hep eşimi aman oğlum haklısın diye arkasında durdular benim ailemde yuvam yıkılmasın diye hep beni suçlu buldular ama bu olayda annem yanımda oldu .Barıştık diye eşim şart koştu alkol içmeye şigara içmeye devam edicem kabul ediyorsan gelirim dedi bende istemedim ama durdu evde .bu süreç içinde 5 kere evden gitt geldi ve her seferinde sana üzülüyorum diye geliyorum diyor .Her geldiğinde içime boşaldı .en son gitmek istediğinde benimde gözüm karardı ablasını aradım açtım ağzımı yumdum gözümü babasına annesine yuvamı yıktınız yuvanız bozulsun vs herşeyi söyledim .Eşime de güçlü bir şekilde benden soğumuştun ya beni istemiyosun ev hapishne gibi geliyor ailenin yanında daha mutlusun ya git zincirlerini açtım dedim .Ben bu şekilde konuşunca gülüm dedi yanağımı okşadı seni seviyorum ama aile yapılarımız uymuyor anlaşamıyoruz dedi.Onu. Ailesi sürekli gidip gelmemi istiyor aslında görüşüyoruz ama bahaneyle oğlum bize gelip gitmiyor bizi sevmiyor diye doldurdular Ve beş kere gidip geldiğinde her defasında aile konusunu kafasına takıyor ana babayla küs olunmaz vs diye bende benim yuvam önemli demiştim ama kendisi yüzüme karşı aile. Daha önemli ben istemiyorum dedi bende saldım gitti ama hala boşanma davası açmak yok aramak yok konuşmak yok bende gideni tutamam artık.Sizce neden her evine döndüğünde ağlayıp evimi bırakmıcam senin yanında duruxam seni it gibi seviyorum deyip de gider insan ? Hamile olabilirim diye dava açmıyor neden ? Ben artık soğudum ama onun amacını anlamak istiyorum sizce çıkmazda mı ?
Hemen bırak git boşan daha güzel bi insana layıksın..

1. Eşin normal davranmıyor
2. Eşin ailesini tutmamalı, denge kurmalı
3. Sen özür dileyerek onu eve getirerek vs çok hatalar yapmışsın geri adım atmamalıydın
4 bence mümkünse boşan. Çünkü inan her şeyi geçtim senden nefret etse de iyi biri olsa gelir seni alırdı

Son düzenleme:
Yüzsüz değil onursuz. Biz küsmeden bile kendine eskort ayarlıyormuş eski telefonunu kendi ortaya çıkardı ben de kurcaladım. Küs olduğum için artık bazı geceler eve gelmiyor ve telefonunu kurcaladığımda otel aramış oluyor.
Hiç şaşırmadım hepsi senin için bir delil. Onları mutlaka kaydet.

Bunlar hep senin ailen benim ailem söylemleri yüzünden oluyor zırt pırt görüşmeyin şu aileleriniz ile ne kadar yakın olursa olsun ayda bir gidiverin bizim milletimizde kv fobisi var ne kadar iyi olursa olsun sevilmiyor kv ler es ailesi sevilmiyor ne kadin nede erkek karşı tarafı sevmiyor niye mic mic olmakta ısrar ederler bilmiyorum...senin bu kocanda adam olmaz bugün olmazsa yarın bosanirsin kucaginada bebegi alırsın doğru baba evine adam hayatını yaşar sen evde bebek bakarsın sana müstahak..adamın gözünde zerre değerin yok hala beni seviyo diyosun He seviyo sevdiğinden terketti defalarca, gece vakti bi saat sokakta yürüttü belli cok sevdiği sakin bırakma bu adamı bi daha bulamazsın böylesini

Siz de suclusunuz onun kadar. Bence siz de gecimli biri degilsiniz. Olan olmus ama. Adami evden kovup cinnet gecirmissiniz ee iyi de yapmissiniz aslinda, ama geri vites atacaktiniz madem niye yaptiniz iyice suyi cikmis her şeyin. Olmaz bu is bosanin bir an once. Korunma yonteminize de hayran kaldim, icime bosaldi yazmissiniz, tek korunma yonteminiz icinize bosalmamasiydi yani🤦🏻‍♀️

Aranızda saygı eksik, ailesi hakkında da aklınıza geleni söyleyemezsiniz, hakaret ve çıldırmak... nedir? kendinizi sakinleştirmeyi öğrenin. Kendinize yapılmasından hoşlanmadığınız şeyleri başkalarına yapmayın.

X