kızlar dertleşmeye ihtiyacım var :(

Bak sana bi tecrübeli tavsiye hiç boşuna ugraşma , psikoloğa filan götürmeye ikna filan etmeye kalkma zaten 6 ayda yaşıyacagın herseyi yaşamızsın . Eşin düzelmez hiç sanmıyorum olan yıllarına olur . Direk git dava ac yazık sana sonra barıştom diye pişman olursun . Eger ki barışmak istiyorsan kesinlikle cocuk yapma

Canim eşin sizofren sanırım bence psikolga götürmeye ikna et
canım benim bi kez dedim işte evlilik terapistine veya piskoloğa gidelim ikimizde diye anasına demiş anası kız kardeşimi bizim oğlumuz delimi diye 1 ay konuştular

Bak sana bi tecrübeli tavsiye hiç boşuna ugraşma , psikoloğa filan götürmeye ikna filan etmeye kalkma zaten 6 ayda yaşıyacagın herseyi yaşamızsın . Eşin düzelmez hiç sanmıyorum olan yıllarına olur . Direk git dava ac yazık sana sonra barıştom diye pişman olursun . Eger ki barışmak istiyorsan kesinlikle cocuk yapma
yok istemiyorum bu haraketlerini gördükçe ne sevgi ne de başka bişey kaldı içimde hele şu son olayda içimde kocaman bir boşluk

Biz aynı dertten muzdaribiz hakimeciğimle :) ben bi şekilde az da olsa adam ettim bi şekilde bu arkadaşım da etti.. daha çocuk yok bi şey yok saygısızlık şiddet diz boyu.. aman kızım kaç kurtar kendini.. adam gibi birini bulana kadar da bidaha evlenme.. böyleleri seni anlamaz dinlemez adam yerine koymaz fikrini önemsemez sormaya bile gerek duymaz.. yalnızken iyi olsanız bile aileden başka birini yanında bulunca arkalanırlar terbiyesizliklerine devam ederler.. 20 yaşında gencecik kızsın hastalık sahibi olursun Allah korusun.. eşin sana kıymet vermiyosa el kaldırıyosa yarın büyük ihtimal başka kadın dalgaları falan da olabilir.. böyle bi adama sabretmek ister msn?? Ailen destekse geri dönme yol ver gitsin.. ki babaevinde bu kadın nasıl bu tarz konuşur senle.. ayy gırtlaklayasım geldi pisliği
adam da öyle knuşuyor ailesi de kendilerine özgüvenleri çok fazla ama nerden geliyo bu dayılanmalaar onlara anlamıyrm zaten anasının lafı benim oğlumu kıskanma kuzenlerinden onlar beraber büyüdü beraber uyudu şöyle böyle dedim ne diyosun sen sen müslüman değilmisin beraber uyumak ne demek ben daha abimle yanlız aynı odada uyuduğumu bile bilmem edeptir bu ama tabi cır cır konuşarak yine beni bastırdılar

Her bir cümle ayrı bir şok etkisi
Kaçmışken kurtar kendini, dönme
Gitsin annesinin dizinin dibinde otursun o soytarı !

canım benim bi kez dedim işte evlilik terapistine veya piskoloğa gidelim ikimizde diye anasına demiş anası kız kardeşimi bizim oğlumuz delimi diye 1 ay konuştular

Bunlarin ailecek psikologa ihtiyacı var

bebeğim adamların egoları tavan hiç alttan almıyolar inkar ediyolar benim babama dikelniyorlar böyle insanlarla halen devam edilir mi insan bi özür diler karıcım hatalıyım bi daha deniyelim falan yok nerde geleceksen gel diyolar benim anama düşman olacak ben onunla aynı yastığa baş koyacam anamın hatası olsa amenna ama ben daha dün tanıdığım adam için ailemden geçmem dinde vicdan da yeri yok gerçi bunlarda ne arar vicdan beni yalancı ediyorlar ama ben akışına bıraktım biraz bekleyecem nolacak gidişatları ama o eve dönmeyecem iyice bi doysun anasına doya doya hasret gidersinler yazık aylardır hasretler

doymaz bunlar ya birbirerine... :) en güzeli bekle bakalım ne yapacaklar... vardır ya böyle insanlar sana kız mı yok yenisini alırım diyen kaynananlar ve anasını dinleyen kuş beyinli oğullar.. sanıyorlar ki boşanınca butun kızlar üstlerine atlayacak... peki siz nişanlıyken de böyle miydi yani bu kadar anneci miydi ? eşini uzaklastırman lazım ama zor bayaa etrafını cevırmısler.. amannn böyle adamla da ömür mü geçer sen gel karının koynuna gir sonra annem annem de saçmalık :KK53::KK53::KK53:

Yol yakınken , çocukta yokken uzaklaş bu adamdan. Annesiyle mutlu mesut yaşasınlar.

kızlar 6 aylık evliyim babamın evine ikinci gelişim evlendiğimiz günden beri annemlere gelmem hep sıkıntı oluyo zaten ayda bir onbeş günde bir gidiyorum o gitmelerimde de yüzünü asar git tamam diye burnumdan getittirir en son yine gidiyim mevzusu olunca esti gürledi tartışma çıktı bi kaç kere boğazıma sarıldı hırpaladı şimdi de diyo ki ben öyle bişey yapmadım baana diyo ki benim ailem şurda oturuyo kaç kere çağırdın diyo halbuki bütün mahalle biliyo günde iki defa en az gelir kayınvalidem oğluna işte beni kahvaltıya çağırmıyo şöyle böyle demiş ben 7de güne başlıyorum o ise 11 de falan kalkıyor yani gün içinde zaten görüyorum bu oğluna yansıtılır mı benden soğutmaya çalışılır mı daha snra ablamla iki gün spora yazıldım o da burnumdan geldi vay benim annemle neden gidilmiyor diye hep işte anasının lafları.evlerimizin arasında 3 bina var vay bize uzak burası alt katımız boşalıyor orayı alalım şöyle böyle planlar yapıyolar ama hiç kızım senin fikrin ne demiyolar suratım düşünce hemen eşime işte biz gidince surat ediyo burnumuzdan geitiryo demişler.o tartışmada da onu da kattı para benim ev benim sen karışamazsın falan dedi.görümcem benim üstüme yürüdü ben bunu eşime yansıtınca toplumda annemlere işte bizi rezil etti millete benim kızımı kötü gösterdi diyo. 2 gün bi gitmeyelim kapılara dayanıyo vay bizi adam yerine koymuyonuz şöyle böyle daha kızlar bir kez evimin alış verişine kaynanamsız gittik lafları öldürdü eşimde işte annem hasta şöyle böyle diye geçiştiriyo amayemin ederim yarına çıkmak nasip olmasın ki hasta flan değil hastaneye gidiyoruz hiç biişey çıkmıyo hep nazz numara kuranı kerim çarpsın ki yine hep ilgilendim hastanelere taşıdım doktorlar bişey yok diyince de ısrarlar araştırttım. dünde beni boğazlıyınca kardeşime koştum buraya geldim diye rezil rüsva etmişitim evden çıkmamalaymıştım. oğulları hayatta darp etmezmiş eşim ailemin sülalemin gelmesini istemez tam tersi beni gösteriyolar moralim çok bozuk bütün herşeyi ben yapmışım gibi gösteriyorlar eşim arıyo yürü karakola gidecez darp raporu alacaz diyo neren patlamış diye ben napacam kızlar sinirden tam düzgün yazmadıysam kusura bakmayın kızlar :KK43:
ayy bu neya böyle bunlar çekilir mi kafayı yemişler herhalde.ne sanıyorlar kendilerini sen niye o k.valde müsfetvesinin hastanelerde peşinden koşuyorsun hala gebersin dicem töbe yarabbim kötüye ne olurki.yüz vermeyin asla ve çekmeyinde allah aşkına boşanın gitsinya alsın oğullarını başına çalsınlar saygısız şeyler.çok sinirlendim kusura bakmayın.

Valla bu kaynanayla evlilik yurumez cnm en iyisini yapmissin sakin donme eger ozur dilese bile sans bile verme derim omur torpusu gibi yer bitirir bu kadin seni esinde onu dinliyo tabi 6 ay da bunlar belli olmus cicim aylarin bile olmamis iyi ilk gecenize karismamis beklerim valla bole kaynanadan
Hic arkana bakma

adam da öyle knuşuyor ailesi de kendilerine özgüvenleri çok fazla ama nerden geliyo bu dayılanmalaar onlara anlamıyrm zaten anasının lafı benim oğlumu kıskanma kuzenlerinden onlar beraber büyüdü beraber uyudu şöyle böyle dedim ne diyosun sen sen müslüman değilmisin beraber uyumak ne demek ben daha abimle yanlız aynı odada uyuduğumu bile bilmem edeptir bu ama tabi cır cır konuşarak yine beni bastırdılar
Ben de çok yaşadım bu durumları canım.. daha doğrusu konular farklıydı tavır aynıydı.. yaptığına yapmadım dediğine demedim derlerdi. Çıldırırdım saçlarımı yolardım sinirden.. çünkü ne kadar yırtınırsan yırtın karşında çirkeflikle seni bastırcak birileri var.. ilgi gösterdim olmadı sevdim olmadı.. geçen yaz kv min öyle bi açığını gösterdi ki bana Rabbim karşısına dikilip ayağını denk al benden uzak dur çok fena elimdesin bana bulaşma.. bu yaşından sonra rezil bi hayat yaşamak istemiyosan tabi dedim.. o da dizginledi kendini arada sapıtıyo ama şöyle bi gözüne bakıyorum hemen kedi gibi canım kızımlar falan filan.. bigün ayrılıp gitsem bile asla söylüycek karakterde bi insan değilim kimseye ama sadece yuvam yıkılmasın diye tehditvari konuşmuştum o zaman yoksa bana ne ne hali varsa görsün.. ama herkes böyle şanslı olmayabilir.. bilirim bu çirkefleri Rabbim tüm kızlarımızı hayırlı merhametli Allah korkusu olanlarla karşılaştırsın inşallah.. sen neye karar verdin şu an? Ailen ne diyor bu duruma?

Canım önce Rabbim yardımcın olsun inşallah. evi ayırana kadar bende aynıydım 3 senemiz bitince anladı kimin ne olduğunu. Bende kendime uygun konu ararken buldum bu başlığı. Kayınvalide pederler beraber oturma yüzünden cinsel hayatımız pert. Eşim benden memnun değil tabi bende ondan uygun Bi konu bulursam detaylı yazıcam. Benimde akıla fikire ihtiyacım var. Ama sana şunu söyleyim düzelme ihtimali yoksa Cidden çekilmez bir ömür.

Evde kamera koymayı düşündünüz mü? Elinizde en azından kanıt olur. Elinize filan gosterdiğinizde elinizde o videoların bir kopyası olsun. Eğer eşiniz daha ileri gitmeye kalkarsa polise gitmekten bahsedin. Gerçi boğazınıza sarıldığı zaman gitseniz bile hemen işlem görür eşiniz içeri bile alınır. Psikolojik sorunları var gibi eşinizin. Bunu da göz önünde bulundurun derim. Hiçbiri sizin hayatınızdan ve sağlığınızdan önemli değil. (kamera dedim mümkünse ses kayıtlı yapın.)

X