Kızlar destek rica ediyorum 🥺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sevgisaygidan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2023
2.115
1.022
Kızlar merhaba,uzun zamandır buradayım. Bende herkes gibi bebiş sahibi olmak istiyorum. Buraya açık olarak her şeyi yazacağım ki doğru yorum yapabilmeniz adına. Geçen ayın regl döneminin 2. Günü bal çörekotu tarçın karışımı yapmıştım. Onun etkisi olacak ki bu ay reglim 10 gün geç geldi. Ve yaklaşık 10 günde kanamam oldu. 10. Günde doktor randevum vardı gittiğimde rahmin temiz, iki overiminde iyi durumda olduğunu, kist-polip-miyom tarzı her hangi bir şeyin olmadığını belirtti doktor. İlaç verecekti fakat gebelik istediğimi belirttiğim için önce beta bakildi. 0,5 çıktı. Hem vajinal muayene - hem ulturasonla bakıldı. Tabi söyle bir durum var Ocak 25 de ilişkimiz oldu. 4 gün sürdüğünü bildiğim için ve 28 inde kanamamın bittiğini düşünerek 29 unda ilişki oldu. Sonra tabiki bitmemiş 30 unda ve 31 inde geldi. Çünkü 1 Şubat'ta akşama kadar gelmedi. Heralde dedim bitti. 1 şubatta yine ilişki oldu. Ama azar azar yine kanamalarım geldi. 2 şubat vs. Ondan sonra bekleme kararı aldık. Çünkü eşime de bitti diyorum temizleniyorum. Sonra tekrar geliyor. Dün doktordan sonra hiç gelmemişti. Bitti sandım ama bugün kanama gibi değil farklı bir lekelenmem oldu. İlk kez gördüm. Eğer bakabilen varsa özelden gönderebilirim. İlacı da almadım tekrar gidip kanamam bitti diye. Temizlendim oruçluydum. Ama bu hiç görmediğim leke. Yorumlayabilecek olan var mı? 🥺

Benim de regli 4gun sürüyordu once lekelenme ile başlıyor sonra 4gun regli olup bitiyordum ama son 2aydir yumurtlamadan 8.leke başlıyor ki Normalde 14gun falan olmam lazım Di 10.gun regli oluyorum tam 8 gün regli oldum bugün 10 gün kahve rengi lekelenmelerim devam ediyor progesteron hep dusuk benim yumurta oluyor büyüyor kendi içinde kanama yapıp regli kanaması artırıyor zaten bir tane yumurtalık kıstım vardı soğan Kuru ile temizlemistim cuma usg kontrol var doktor kist yok olmuş diyor ama ne olur ne olmaz diye dobler usg ye girecem sanırım bizim yumiler catlamadan sönüp kana dönüyor yada yumurtalık kistine dönüyor regli zamanında bu yüzden uzuyor bua ay progestan kullanıcam inşallah faydası olur bende senn gibiyim bugün 10.gun hep leke geliyor lutuel faz düşüklüğü olduğunu söyledi doktor umarım sağlıklı sonuçlarımız olur

Benim de regli 4gun sürüyordu once lekelenme ile başlıyor sonra 4gun regli olup bitiyordum ama son 2aydir yumurtlamadan 8.leke başlıyor ki Normalde 14gun falan olmam lazım Di 10.gun regli oluyorum tam 8 gün regli oldum bugün 10 gün kahve rengi lekelenmelerim devam ediyor progesteron hep dusuk benim yumurta oluyor büyüyor kendi içinde kanama yapıp regli kanaması artırıyor zaten bir tane yumurtalık kıstım vardı soğan Kuru ile temizlemistim cuma usg kontrol var doktor kist yok olmuş diyor ama ne olur ne olmaz diye dobler usg ye girecem sanırım bizim yumiler catlamadan sönüp kana dönüyor yada yumurtalık kistine dönüyor regli zamanında bu yüzden uzuyor bua ay progestan kullanıcam inşallah faydası olur bende senn gibiyim bugün 10.gun hep leke geliyor umarım sağlıklı sonuçlarımız olur
Umarım 🥺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X