Kızlar es geçmeyin kafama takıldı lütfen yardım 🥹🙏🏼

Mehrii34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
5.690
2.443
Kızlar lütfen okuyun bana yardım edin bana normal gelmiyor ben mi abartıyorum?

Adet olduğumda göğüs hassasiyetim yoktu dolgunluk şişlik sıfırdı.

Yumurtlama oldu yine göğüs hassasiyeti sıfır yani denemek için göğüs ucunu afedersiniz sıkıyorum büküyorum yok acı yok ağrı yok hormonlarda bir anormallik mi var acaba olabilir mü ? Veya prolaktin mi çok düşük 🥹 saçma gelebilir ama. Hep oluyo bana göğüs hassasiyeti bu sefer asla olmadı .. bilen varsa yorumlasın lütfen 🙏🏼

Her ay benim de ağarırlardır şişerlerdi şimdi hiçbir şey yok aynı durumu ben de yaşıyorum bu ay
Çok sinir oldum ya niye böyle oluyor anlamadım 🥹 Google yazdım bişeyde çıkmıyor tersi çıkıyor hep göğüs ağrısı diye hormonlar şaşırdı herhalde bu ay saçma sapan bişey oldu. Ağrı yok sızı yok normalde üstüne yatamazdım

Yumurtlama oldu yine göğüs hassasiyeti sıfır yani denemek için göğüs ucunu afedersiniz sıkıyorum büküyorum yok acı yok ağrı yok hormonlarda bir anormallik mi var acaba olabilir mü ? Veya prolaktin mi çok düşük 🥹 saçma gelebilir ama. Hep oluyo bana göğüs hassasiyeti bu sefer asla olmadı .. bilen varsa yorumlasın lütfen 🙏🏼
Her zaman ayni olacak diye birsey yokki bende gogus agrisi nadir olur mesela gebe oldugunda her zaman olan şey olmuyor normalde ayaklarina vuruyosa bu sefer belin agriyor falan farkliliklar oluyor yani muhtemelen sorun yoktur takilma😊

Normal durum bence çünkü ben de hiç yumartalma belirsi yok her kadın da olmaya bilir bu ayrı mesele her ay kadın da yumurtalama olmaya biliyormuş

Her zaman ayni olacak diye birsey yokki bende gogus agrisi nadir olur mesela gebe oldugunda her zaman olan şey olmuyor normalde ayaklarina vuruyosa bu sefer belin agriyor falan farkliliklar oluyor yani muhtemelen sorun yoktur takilma😊
Öylemi diyorsun canım 🥹 yani gebeliğe felan yormadım çünkü normal adet gördüm felan ama enteresan ya ağrımaması teşekkür ederim yazdığın için takmam daha garii 😌

Ben gebeliğimi bu şekilde şüphelenip test yaptığımda öğrendim adet günü yaklaştığında göğüslerim aşırı hassas olurdu ve hamile olduğumu bilmiyordum ama hiç bi şekilde göğüslerim dolgunlaşmadı

Öylemi diyorsun canım 🥹 yani gebeliğe felan yormadım çünkü normal adet gördüm felan ama enteresan ya ağrımaması teşekkür ederim yazdığın için takmam daha garii 😌
Öyle canım takilma takilinca daha çok sorun buluyor insan kendinde bende eskiden çok dinlerdim kendimi herseyi belirti saniyor insan bir aradan sonra

Ben gebeliğimi bu şekilde şüphelenip test yaptığımda öğrendim adet günü yaklaştığında göğüslerim aşırı hassas olurdu ve hamile olduğumu bilmiyordum ama hiç bi şekilde göğüslerim dolgunlaşmadı
Çogu kişi hamile olunca goguslerim dolgunlaşti filan agriyor diyor bendede asla degisiklik olmadi adet olunca bile nadir acir yani kişiden kişiye degişiyor herhalde benim normalde belim adetken hic agri filan olmaz ama hamile olunca direk belim agrimaya basladi

Çok sinir oldum ya niye böyle oluyor anlamadım 🥹 Google yazdım bişeyde çıkmıyor tersi çıkıyor hep göğüs ağrısı diye hormonlar şaşırdı herhalde bu ay saçma sapan bişey oldu. Ağrı yok sızı yok normalde üstüne yatamazdım
benimde bu sefer oyle oldu cnm 1 hafta kala baslardi siddetli gogus agrisi ama bu sefer hic olmadi hatta adet kanamasi bile normalden farkliydi az oldu yani bnde bilemedim niye boyle oldu

Çogu kişi hamile olunca goguslerim dolgunlaşti filan agriyor diyor bendede asla degisiklik olmadi adet olunca bile nadir acir yani kişiden kişiye degişiyor herhalde benim normalde belim adetken hic agri filan olmaz ama hamile olunca direk belim agrimaya basladi
Bel ağrısı ve kasık ağrısı bende de oldu ama adet dönemim olduğu için ona yordum tabi benim de öğrendikten sonra 7. Haftamda filan göğüslerim dolgunlaşmaya başladı ama regl dönemindeki hassasiyet yoktu onu demek istedim

benimde bu sefer oyle oldu cnm 1 hafta kala baslardi siddetli gogus agrisi ama bu sefer hic olmadi hatta adet kanamasi bile normalden farkliydi az oldu yani bnde bilemedim niye boyle oldu
Neyseki yanlız değilmişim 🥹 bana da değişik geldi işte böyle olması ne bileyim

Canım hayırlı olsun bana da dua et 🙏🏼 isteyen herkese nasip olsun bir gün inşallah ben maalesef adet gördüm baya.normal adet yumurtlamam da yeni oldu hamilelik olmadğıha kesin eminim

Kuzucum inan kafanı takma
Belirtileri değişebiliyor
Düşünmekte etkiliyor
Biliyorum zor ama kendini sıkma
Ablam iki sene testlerle vs denedi olmadı
Ondan sonra testi felan bıraktı
Adetinden bir hafta sonra gün aşırı birlikte oldu
Bakmadan tutmadan
İkinci ayında gebe kaldı

Benim hamile kaldığımda öyle olmustu ☺️ Hatta doğuma girene kadar da öyle kaldı çok garip gelmişti banada hatta sütüm falan olmayacak mı diye düşünmüştüm ama çok sütümde oldu 🙏🏻☺️

X