Kizlar Gebelik testime bakarmisiniz

Ezgibmm

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2023
155
14
26
Merhaba kizlar şöyle konuya gireyim benim adetim düzensiz di geçen ay doktora gittim ilaç verdi düzenleyici 15 gün önce eşimle birliktelik yaşadım iki gün azar azar kanamam geldi günde bir ped kullandim sonra durdu birdaha gelmedi halsizim kasık ağrım var bugün erken gebelik testi yaptım var gibi görünüyor sizde bakarmisiniz
IMG20240326165433.jpg

Erken gebelik testime çok güvenme canım yalancı çıkarıyor çoğu kaset testle bak istersen ama erken olur şuan olmuş sa gebelik kanda çıkar anca şüphelerin varsa kan ver hayırlısı olsun

Erken gebelik testime çok güvenme canım yalancı çıkarıyor çoğu kaset testle bak istersen ama erken olur şuan olmuş sa gebelik kanda çıkar anca şüphelerin varsa kan ver hayırlısı olsun
Kaset testlerde çok yanıldım pozitif çıkıp kanda negatifi gordum o yüzden onada pek güvenemiyorum

Merhaba kizlar şöyle konuya gireyim benim adetim düzensiz di geçen ay doktora gittim ilaç verdi düzenleyici 15 gün önce eşimle birliktelik yaşadım iki gün azar azar kanamam geldi günde bir ped kullandim sonra durdu birdaha gelmedi halsizim kasık ağrım var bugün erken gebelik testi yaptım var gibi görünüyor sizde bakarmisiniz Eki Görüntüle 3407398
Durumunuz nedir gebelik var mı acaba

X