Kimyasal gebelik riski ne zaman geçiyor

Tucears

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2022
112
31
26
Merhaba kızlar. Bat 11 nisan. Sat 15 mart 2 gün gecikme ile kan testi verdim 1143 cikti. Daha önce kimyasal gebelik geçirmiştim 2 yılda 3 kez kimyasal gebelik yasadim en fazla 140 değerini gördüm. Genetik taramada pihtilasma olduğu söylendi. Yine aynısı olur diye korkmuyor değilim. Kimyasal gebelik riski kacinci haftada kaçinci degerden sonra bitiyor?? Bide bayram tatili olduğu için kadın doğuma da görünemiyorum. Sizce napmaliyim

Bildigim kadariyla embriyo gorunene kadarki kayiplarda kimyasal oluyor. Embriyo gorundukten sonraki kayiplarda düşük oluyor. Aradaki fark embriyonun varligina emin olunmasi.

canım bu değerden sonra kimyasala dönmesi düşük ihtimal. bunla stres yapma hiç kendine. tadını çıkar💖

Bende kimyasal geçiriyorum 668 olan betam sekiz gün önce 499a düşmüştü hala gelen bir kanamam olmadı korkuyorum

Merhaba kızlar. Bat 11 nisan. Sat 15 mart 2 gün gecikme ile kan testi verdim 1143 cikti. Daha önce kimyasal gebelik geçirmiştim 2 yılda 3 kez kimyasal gebelik yasadim en fazla 140 değerini gördüm. Genetik taramada pihtilasma olduğu söylendi. Yine aynısı olur diye korkmuyor değilim. Kimyasal gebelik riski kacinci haftada kaçinci degerden sonra bitiyor?? Bide bayram tatili olduğu için kadın doğuma da görünemiyorum. Sizce napmaliyim
Düzenli kan vererek beta hcg nin sifirlandigini göreceksiniz ondan sonra risk biter. Dr riskli olur demişti ve tam 7 kez kan verdim 40 günden uzun sürmüştü sanırım. 2 yumurtlama dönemi geçmişti. Sağlıklı artıyor mu diye vermek yanında düşüşü takip etmek ne acı. Sonra 1 yıl geçti nasip olmadı daha zaten.

Kızlar bi kere kimyasal gebelik geçirdim adetim 9 gün gecikti kahverengi lekelenmeyle doktora gidince öğrendim kimyasal olduğunuaradan 4 ay geçti bu önce adetimden 4 gün önce kahverengi lekelenme başladı adet tarihimde adet oldum fakat bir gün öncesinde idrar testi yaptım silik çizgi çıktı adetim şuan koyu kıvamlı pıhtılı koyu renkli geliyor kadık ağrısı da var çok şiddetli değil ama sizce bende kimyasal gebelik geçirmiş olabilir miyim ?

Peki kan sulandırıcı tedavisi vs başlattılar mı canım

X