Kızlar hamile miyim sizce?

Sizce çizgi var mı hayal mi görüyorum
IMG_2069.jpeg

Yavrum bende gördüm bitane daha yap istersen
Çok kafam karıştı. Bu üçüncü testim. Her gün bir test yapıyorum. 1. Gün negatif 2. Gün pozitif 3. Gün negatif adetim de 3 gün gecikti. Geçen ay 1 hafta erken regl oldum bu ay çok ağrım var. Çok karışık duygular içerisindeyim. Sevineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum. Kan vermek için biraz daha beklemelimiyim acaba?

Çok kafam karıştı. Bu üçüncü testim. Her gün bir test yapıyorum. 1. Gün negatif 2. Gün pozitif 3. Gün negatif adetim de 3 gün gecikti. Geçen ay 1 hafta erken regl oldum bu ay çok ağrım var. Çok karışık duygular içerisindeyim. Sevineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum. Kan vermek için biraz daha beklemelimiyim acaba?
Yavrum reglin geciktiyse git hemen verrr nasıl dayaniyosun benimde aynı böyle şuan reglime 4 gün kaldı bakalım kan ver bence

selam kizlar benimde. Bi kaç size danışacagim şey var. Detaylarıyla anlatacağım. 32 33 günde bir adet olurum normalde. Bu dönem son adet günümün üzerinden 31 gün gecti. Bugün (7mart) 6. Gün gecikmedeyim. 3. Gün gecikmede test yaptım tek çizgi çıktı. Bu sabah yaptım belli belirsiz silik çizgi çıktı. Herhangi bir gebelik belirtim olmadığı gibi adet belirtimde yok. Sadece alt karnım çok şişti, onun dışında göğüste hassasiyet vs. Yaşamıyorum. Benim gibi şeyler yaşayanlar var mıdır yorumlanabilir misiniz

Yselam kizlar benimde. Bi kaç size danışacagim şey var. Detaylarıyla anlatacağım. 32 33 günde bir adet olurum normalde. Bu dönem son adet günümün üzerinden 31 gün gecti. Bugün (7mart) 6. Gün gecikmedeyim. 3. Gün gecikmede test yaptım tek çizgi çıktı. Bu sabah yaptım belli belirsiz silik çizgi çıktı. Herhangi bir gebelik belirtim olmadığı gibi adet belirtimde yok. Sadece alt karnım çok şişti, onun dışında göğüste hassasiyet vs. Yaşamıyorum. Benim gibi şeyler yaşayanlar var mıdır yorumlanabilir misiniz
Yavrum 31 gün ne hemen git hastaneye

Adetim üç gün gecikiyo beta 27.4 çıktı dört tane testimin hepsi de silik de olsa belli şekilde pozitif doktor negatif ama yükselme az olmuş dedi sizce nedir hala da adet olmadım

X