kızlar hamileyken son 2 ayda toplam kaç kilo aldınız??

saolasın cnm moral oluo bööle söleyenler.eşim beni artık TOSUNUM die seviyooo :KK43: çok üsülüyorum.aslında netteki kilo hesaplayacılara göre benm kilom normal MıŞ ama ben sonrası için korkuyorum bebiş 38 de dogsa 7 hafta var demek oluo.ooo ben bı 7 kılo alırım ozaman a kadar

canm ben de dertleniyorum bazen ki ben hayatımın hiçbir döneminde 50 kilonun üstüne dahi çıkmamışken şimdi 55 kiloyum:KK43: geniş geliyorum aynaya bakınca, ne giysem yakıştıramıyorum:KK43: giyecek kıyafet bulamıyorum, bol kıyafet alasım gelmiyor hiç içimden. dr normalsin diyor ama ben rahat değilim böyle. canım habire tatlı yemek istiyor:) durduramıyorum bazen kendimi, habire atıştırasım var!
bakalım ben kaç kilo alıcam şimdiden 6 kilo aldım bile:KK43: eşim de bana tombiş oldun hatun! şu kollara bak, etli etli... diyor:KK43:

arkadaşlar niye bu kdr kafanıza takıyosnuzkiiiiii bende 13 kilo aldım şuanda 4 kilom kaldı bende hamleyken kafama takardım ama pekte endişelenecek bişy yok öyle ya da böyle veriliyo siz bebeklerinize yoğunlaşın onunla geçireceğiniz günlerinizi düşünün hem zaten lohusalıkta bebeği emzirmeydi uyudumu uyandımı öyle mi oldu böyle mi derken kilolar patır patır veriliyo merak etmeyin kafanıza taktığınız zmn daha çok kilo alıosunuz ben denedim kaydirigubbakcemile2

evet kesinlikle takınca daha cok alınıo ama hayatımda hiç kilo sorunum olmamıstı.aynanın önündne gecerken kendimi görünce şok oluyorum her defasında:KK43:

o gözle bakmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bi düşünsene Allah bize ne kdr ulvi eşi değeri benzersiz bi görev vermiş içinde senin hayat verdiğin bişey büyüyo neyse zaten o doğunca kiloların aklına bile gelmeyecek arkadaşım herşeyden önce o gelecek opuyorumnanaktanhihoyyyt

takmak değil bu yesem de doymuyorum ki ben ne kadar iştahsız bir insandım kendime hayret ediyorum çok fazla kilo alır mıyım diye korkuyorum sadece:KK43:

mrb bende altı aylık hamileyim şu ana kadar dört kilo aldım kalan üç ayda ne alırım bilmiyorum ama hamur işi hiç yemiyorum. tatlı bazen bir parça çikolata veya sütlü tatlı falan yiyorum onun dışında herşeyi yiyorum sayılır.

şekercim ben napıyım yaaa
18, hafta 6-7 kilo aldım ühüüüüüüüüüüüüüüüüüü

18+2 - 5 kg aldım az kilo almanın çok sakıncaları olduğunu biliyorum abur cubur yemeyip sağlıklı beslenerek aldığın kiloların bebeğin için yararlı ve önemli olduğunu düşünmelisin

son 2 aya kadar 7kg son iki ay bi 7 kilo daha toplamda 14 kg ama oğlum 4aylıkken hepsi gitti şu an hamile almadan önceki kilomdayım

Günaydın kızlarrrrrrrrrr...Hiç korkmayın normal doğumla fazla kilonuz kalmıyor ,4 veya 5 kilo kalıyo en fazla onuda verirsiniz...Biraz hareketli olmanız ve yediklerinize dikkat etmeniz yeterli...Ben öyle yaptım,tavsiye ederim...

28 haftaya kadar gram almadım 38+3 deyim ve toplamda 10 kg aldım 11 il bitiririm sanırım yani 7. aydan sonra 11 kg almış olucam :))

ilk 4-5 ay ya 1 yada 2 kilo sonra coştum. 36.haftamdayım 13 kilo aldım :S napalım bebişlerimiz sağlıklı olsunda veririz :))

son 2 ay hiç kilo almadım, toplamda 9 kilo almıştım.tam 39.haftamda epiduralli normal doğum yaptım. şuan doğum sonrası 26.gündeyim kiloların hepsini verdim :KK66:

8.aya kadar 8 kilo almıştım son ay birden 5 kilo aldım.Meğerse kilo değilmiş o son ay aldığım şişmişim.Toplamda 12-13 kiloyla kapattık çok şükür.Son aya kadar az almaya çalışın ne oluyorsa son ayda oluyor zaten.

son 2 ay hiç kilo almadım, toplamda 9 kilo almıştım.tam 39.haftamda epiduralli normal doğum yaptım. şuan doğum sonrası 26.gündeyim kiloların hepsini verdim :KK66:

Tebrikler az alınca hemen gidiyor kilolar.Bende 8 kilosunu vermiştim hastaneden çıktığımda.Geri kalanıda 1 ayda gitti çok şükür.Kilo falan önemli değilde bebeğiniz sağlıklı olsun o alsın kiloları....

X