Kızlar ilk aşılamada hamile kalan var mı ??

Be zaman test yapmayı düşünüyorsun tam 14 gün bekleyecek misin
Ayın 16 sında gel kan testine dedi. Hatta kanaman gelse bile gel dedi. 14 gün sonrasına geliyor dedidgi tarih. Çatlatma iğnesinin içinde hcg hormonu var erken yaparsan yalancı pozitif görebilirsiniz diyor lar

Ayın 16 sında gel kan testine dedi. Hatta kanaman gelse bile gel dedi. 14 gün sonrasına geliyor dedidgi tarih. Çatlatma iğnesinin içinde hcg hormonu var erken yaparsan yalancı pozitif görebilirsiniz diyor lar
Beni de aynı tarihte çağırdı ama ben dayanamam idrarda bakarım diye düşünüyorum:)

Beni de aynı tarihte çağırdı ama ben dayanamam idrarda bakarım diye düşünüyorum:)
Bende yaparım gibi geliyo inşallah ikimizde pozitif i görürüz cnm her şeyimiz aynı çıktı..sürecimiz ayni. Herhangi bir ağrın sizin var mı.. progesteron kullanıyorsun değil mi

Hangi ilaçları kullandın neler yaptın peki benim eşimde ileri hareket sorun olmaz diye korkuyorum
Eşimde sorun yoktu bendeydi sorun rezerv aktifliği sorunum vardı 17-25 arası tek yumurtalıktan yumurta atılımım oluyordu bu nedenle yumurtalarımın en büyüğü 9mm de kalıyor büyümüyor ve çatlayamıyorlardı.
Gonal-F ve ovitrelle uygulamaları yapıldı aşılama sonrası ise progestan fitil uygulaması.
2. De direkt olarak yine tedavi uygulandı fakat 2. Sonrası menopoz başlangıcı başladı sağ yumurtalığınmda bu nedenle takviye edici ürünler kullandık eşimle Argifertil hem erkek hem kadın birde omegrav kullandım.

Bende yaparım gibi geliyo inşallah ikimizde pozitif i görürüz cnm her şeyimiz aynı çıktı..sürecimiz ayni. Herhangi bir ağrın sizin var mı.. progesteron kullanıyorsun değil mi
Bana progesteron vermedi ya neden vermedi bilmiyorum bugün biraz bel ağrım var sende bişey var mı

Neden acaba? Her doktor un stili farklı cnm..belki senin ihtiyaç in yoktur benim vardır gerek duymuş olabilir cnm. Benim.az.zorlu geçti ya belki de ondandır. Ama benimle birlikte aynı gün 3.kisi aşılama olduk 3umuzdede verdi üstelik onların 5 dk sürdü kolayca. Belki doktor gerek duymamıştır senin doktor. Olacak oldu mu kısmet te varsa ne ilaç nede başka bişey e gerek olmuyor Allah ol derse olacak. Elimizden geleni yaptık. Artık onun ellerindeyiz

Bende hafif karın ağrısı gibi oluyo bazen çok ince oda kendimi dinlersem..bide yanmam var. Vajina da bende idarr yolunda sanırım enfeksiyon gibi bişey oldum. Bol bol su içiyorum ama inşallah ilaca gerek kalmaz..arada hafif kahve Pembe akıntım geliyo az az. Ama doktor uyardı beni kanama lekelenme olabilir senin biraz zor oldu aşilaman dar kanal yüzünden diye

Benim ilk aşılamam pozitifti 5+2 de biyokimyasal düşük oldu
2. Negatif
3. Pozitif şuan 34+0 gebeyiiim🥰🧿❤️
Hayırlı olsun sağlıkla alın kucağınıza inşallah. Akıntınız olmuş muydu acaba. Benim bugün 1 hafta oldu yaptıralı iki üç gündür tekrar yumurtlama akıntısı gibi akıntım oluyor 🙄

Merhabalarr, ben ilk aşılamada hamile kaldım..
şuan 8+4deyiz.
Size önerim bol bol yatın kendinizi asla yormayım. Bol su, çiğ badem, fındık yiyin her akşam 1 bardak süt tüketin ve bol bol dua edin 🌸 Ben bunları yaptım ama tabiki tedbir bizden takdir Allahtan 🙏
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🫶🏻
Ben aşılama yaptıralı bir hafta oluyor iki üç gündür yumurtlama akıntısı gibi akıntım var sizde olmuş muyduu acaba

X