Kızlar ilk denemede hamile kalan var mı?

Denizcim45

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2024
22
1
28
Kızlar sevgilim vajinanın Bi tık içine boşaldı yumurtlama dönemimdi hamile kalmış olabilir miyim heyecandan ölüyorum ilk seferde hamile kalan var mı

Şırınga ile hamile kalmak isteyen bayan sizmisiniz? Sevgilisi ile sirf evlenmek için uğraşan oysaniz sakın boyle Bir yanlisa düşmeyin derim ben

hahaha kendi kendine aşılamamı yapacakmış, yuh ya ne bu cahillik,adama cocuk yap,sonra bıraksın seni.
Bu yöntemle bir cok kadının hamile kaldığını okudum ayrıca lütfen sacma sapan yorumlar yapmayın belki anne olmayı istiyorum belki önemli olan adam degil de cocuk yapmaktır benim için

Bu yöntemle bir cok kadının hamile kaldığını okudum ayrıca lütfen sacma sapan yorumlar yapmayın belki anne olmayı istiyorum belki önemli olan adam degil de cocuk yapmaktır benim için
hangi yöntemle ya senin yaşın kaç? cahilmisin sen babasız cocuk büyütmek kolaymı sanıyorsun.adam seninle çocuk için evlencekse evlenmesin zaten yarın bir gün adam gidicek tek başına cocukla kolaymı sandın.ömrün boyunca o adamla görüşmek zorunda kalacaksın.he dersen adam beni seviyor evlenmek istiyor tabi ki evlen.ama cocuk yapayımda yanıma kar kalsın diye bir düşünce yok yani, ne diyceksin adama şırıngaya spermini koy ben yumurtlama zamanı enjekte ederim mi diyeceksin.

sırf çocuk olsun diye sevgilisinden hamile kalmaya çalışmak neyin mantıgı anlamadım. kendini meryem üzerli ,deniz akkaya falan sanıyor galiba:)
Sevgilisinden bile isteye mi hamile kalmaya çalışıyormus burda çok okudum kızları korkuyordu ella falan iciyordu da bunun amacı neymiş hamile kalırsa evleneceğini mi düşünüyor acep :skandal:

Sevgilisinden bile isteye mi hamile kalmaya çalışıyormus burda çok okudum kızları korkuyordu ella falan iciyordu da bunun amacı neymiş hamile kalırsa evleneceğini mi düşünüyor acep :skandal:
he öyleymiş,evlenmesede cocugun yanında kar kalacağınız düşünüyor sanırım. adam yarın bir gün elinden alırsa cocugu görür ozaman. ayar oluyorum böyle tiplere herşeyi kolay sanıyorlar.

he öyleymiş,evlenmesede cocugun yanında kar kalacağınız düşünüyor sanırım. adam yarın bir gün elinden alırsa cocugu görür ozaman. ayar oluyorum böyle tiplere herşeyi kolay sanıyorlar.
Ayyyy ben şok gerçekten çocuğun da hayatını mahvedecek 🥲 Benim 2 seneyi geçti okadar asılamaya rağmen olmadı rabbim gerçekten isteyip bakacak hakedene nasip etsin inşallah 🙏

Ayyyy ben şok gerçekten çocuğun da hayatını mahvedecek 🥲 Benim 2 seneyi geçti okadar asılamaya rağmen olmadı rabbim gerçekten isteyip bakacak hakedene nasip etsin inşallah 🙏
inşallah canım ben 8 senedir uğraşıyorum düşükler,erken dogumlar .ölümler yaşadım. hayatta her şey kolay olmuyor maalesef. bizler doğurup güzel bir gelecek için uğraşırken millet adamadan habersiz bebek yapma derdinde

inşallah canım ben 8 senedir uğraşıyorum düşükler,erken dogumlar .ölümler yaşadım. hayatta her şey kolay olmuyor maalesef. bizler doğurup güzel bir gelecek için uğraşırken millet adamadan habersiz bebek yapma derdinde
Çok üzüldüm rabbim hayırlı sağlıklı evlatlarla doldursun kucagımızı inşallah 🙏

X