Kizlar lutfen destek olun cok canim yaniyo

Kizlar merabalar benim konularımi okuyan bilir ben eşime cekismeli dava açtım bütün eşyalarımı da evde bırakıp sadece bebeğim ve kendime kiyafet alıp evden çıktım anneme gittim ama eşimin yaptıklarına rağmen de evimi özlüyorum arada bir de olsa güzel günlerimizi özlüyorum ve davayı geri çekmek istiyorum lütfen süreçin zor olduğunu düşünerek kırıcı yorum yapmayın geçen hafta perşembe görüştük bebegi görmek istedi gayet güzel geçti sadwce bayramda ailesine götürmek istedi hayır deyince bıraktı engelledi gitti
Ben bunda bile kendimi sucluyorum ve beni bi kac konuda manipule etti bosanma dabasi acmasaydin evdeydik niye kabullenmedin yuvamız yıktın dedi bende kendimi suçladım keske yapmasaydım diye bayramda alicak çocuğu ailesine götürecek ama cok mutsuzum ne yapmamı önerirsiniz

Barış, bi kaç çocuk daha yap.

Bu arada çok çok teşekkür ederim çok iyi geldi yorumlarınız dusunceleriniz
Bu tarz işlerde duygularini ve öfkesini yöneten kazanır unutmayın mağdur sizsiniz. İçiniz kan ağlıyor olabilir ama bu duygunun sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Rahat olun . Bir de asla kalkıp video resim falan atmayın bu kezbanca bir hareket . Hele hele kalıp sen bu ilişki için savaşmadin hatanın düzeltilmeye uğraşmadın tarzı konuşmalar ASLA yapmayın .

Bide beni her yerden engellemeye rağmen annemden gizli mesaj attım engeli kaldır bisey gondericem diye kaldırdı ve çocuğun yeni halini attim ve akşam video attim yürüdüğünü ilk kez videodan gördü görsün istedim ve engelledi yine anlamadım
Offf çok yanlis bir hareket inanılmaz yanlış.😵‍💫😵‍💫😵‍💫 Bir daha msj atmak falan yok eğer sizle iletişime geçip resim video isterse sen cocugunun videosunu engelledin hak etmiyorsun diyerek olayı çevirin bari . Egosunu oksamissiniz adamın . Bakın siz adım attığınız an geri adım atmış gördünüz mü ? Kiymetinizi dusurmussunuz

E
Offf çok yanlis bir hareket inanılmaz yanlış.😵‍💫😵‍💫😵‍💫 Bir daha msj atmak falan yok eğer sizle iletişime geçip resim video isterse sen cocugunun videosunu engelledin hak etmiyorsun diyerek olayı çevirin bari . Egosunu oksamissiniz adamın . Bakın siz adım attığınız an geri adım atmış gördünüz mü ? Kiymetinizi düşürmüştür

Offf çok yanlis bir hareket inanılmaz yanlış.😵‍💫😵‍💫😵‍💫 Bir daha msj atmak falan yok eğer sizle iletişime geçip resim video isterse sen cocugunun videosunu engelledin hak etmiyorsun diyerek olayı çevirin bari . Egosunu oksamissiniz adamın . Bakın siz adım attığınız an geri adım atmış gördünüz mü ? Kiymetinizi dusurmussunuz
Bayramda bebegi alıp alisinr götürmek istiyo ben ilk kabul etmedim bizi yolda bıraktı gitti sonrasında babama mesajlar atmış aileme gostermiyo vs vs diye babam bana bıraktı ama bende bende tamam senin dedigin gibi olsun dedim simdi bayramda alicak bi kac saat ne onerirsiniz nasil olmali tutumuk

E

Bayramda bebegi alıp alisinr götürmek istiyo ben ilk kabul etmedim bizi yolda bıraktı gitti sonrasında babama mesajlar atmış aileme gostermiyo vs vs diye babam bana bıraktı ama bende bende tamam senin dedigin gibi olsun dedim simdi bayramda alicak bi kac saat ne onerirsiniz nasil olmali tutumuk
Yani bugünkü hareketinden sonra aricak yada mesaj atacak ama asla ilgilenmedi çocuğun eksigiyle kıyafetiyle yani bilemiyorum ben biraz duygusalim ama aptal yerine koyuyo sanırım bu yüzden beni sizce cokmu iyi niyetliyim

E

Çocuğu siz vermeyin anneniz veya babanız versin verirken de ne selam ne sabah ne konuşma hicbirsey yok buz gibi davransinlar. Çocuğumu getir saat kaç oldu onu yedirme bunu giydirme falan yok . İçinizden gelmiyosa çocuğu vermeyin nedenini sorarsa çocuğum benim olmadığım yere gidemez çok istiyosan ayağımıza geleceksin yazın ve daha sonra msjlarina asla dönmeyin .

Çocuğu siz vermeyin anneniz veya babanız versin verirken de ne selam ne sabah ne konuşma hicbirsey yok buz gibi davransinlar. Çocuğumu getir saat kaç oldu onu yedirme bunu giydirme falan yok . İçinizden gelmiyosa çocuğu vermeyin nedenini sorarsa çocuğum benim olmadığım yere gidemez çok istiyosan ayağımıza geleceksin yazın ve daha sonra msjlarina asla dönmeyin .
Bi keree tamam demiş bulundum bilemiyorum bu tepkisinden sonra bu tutumu sergilerken daha da büyür aramızdaki gerginlik sanırım bundan korkuyorum ama ben alttan aldıkça o kendini bi halt saniyo

Bi keree tamam demiş bulundum bilemiyorum bu tepkisinden sonra bu tutumu sergilerken daha da büyür aramızdaki gerginlik sanırım bundan korkuyorum ama ben alttan aldıkça o kendini bi halt saniyo
Yani ilk ve son defa vermek istiyorum iyice gerilmeyelim diye ama asla haketmiyo babası dava açtım diye beni arayıp şerefsiz dedi sen benim oğluma nasil dava açarsın dedi bilemiyorum

Hanımefendi söyleyebileceklerim bu kadar. Kendiniz kendi agzinizla soyluyorsunuz . Adım atmayın manipuleye gelmeyin ve kazanan siz olun . Erkekler böyledir adım attığınız an eksiye siz düşersiniz . Dediklerimi eksiksiz yapın nasıl mum olur goreceksiniz .Böyle hıyar agalarini iyi bilirim ben .Allah kolaylık versin .

Hanımefendi söyleyebileceklerim bu kadar. Kendiniz kendi agzinizla soyluyorsunuz . Adım atmayın manipuleye gelmeyin ve kazanan siz olun . Erkekler böyledir adım attığınız an eksiye siz düşersiniz . Dediklerimi eksiksiz yapın nasıl mum olur goreceksiniz .Böyle hıyar agalarini iyi bilirim ben .Allah kolaylık versin .
Cok sagolun tavsiyelerinizi dinlicem artık asla ve asla iletişime girmicem o yazarsa çocuğu görmek için nasıl tepki vermeliyim ben duygusal davrandığım için kaybediyorum

Cok sagolun tavsiyelerinizi dinlicem artık asla ve asla iletişime girmicem o yazarsa çocuğu görmek için nasıl tepki vermeliyim ben duygusal davrandığım için kaybediyorum
Dediklerimi yapın yeterli . Görmek istiyosan buraya geleceksin bir daha da beni rahatsız etme diyin ve geldiğinde çocuğu siz vermeyin . Odanıza geçin . Aile bireyleriniz versin ve bu aşamada kimse onunla muhattap olmasın kendini çöp gibi hissetsin . Bu arada lütfen bir avukatla hareket edin . Nafakanizdan olmayın veya nafakasiz şov dava açmayın en azından bir avukata dilekçe yazdırın talepleri o siralasin .

Dediklerimi yapın yeterli . Görmek istiyosan buraya geleceksin bir daha da beni rahatsız etme diyin ve geldiğinde çocuğu siz vermeyin . Odanıza geçin . Aile bireyleriniz versin ve bu aşamada kimse onunla muhattap olmasın kendini çöp gibi hissetsin . Bu arada lütfen bir avukatla hareket edin . Nafakanizdan olmayın veya nafakasiz şov dava açmayın en azından bir avukata dilekçe yazdırın talepleri o siralasin .
Su süreçte nafaka alma şansım var degilmi

X