Kizlar lutfen destek olun cok canim yaniyo

Kendinize yönelin, başkasına suç bulmak en kolayı, etiket yapıştırmak size bir şey kazandırmayacak. Karşıdaki adamın narsist, manipulatör vs olmasının sizin sürecinize faydası yok, ben neyim de böyle bi herifi ısrar inat çekmek istiyorum diye kendinize sorun. Cevap orda, çözüm de orda. Korkmayın, kendine yemek yapmaya tenezzül etmeyip anasından zıkkımlanan, pislik içinde yaşayan adam olmadan da yaşayabilirsiniz. G.tünü toplamayan herife bu ne aşk anlamıyorum zaten.
Yaaa iyimi varsiniz gerçekten
Cok tesekkur ederim samimi gerçek yorumlarınız için

Ve banyodaki tokata kadar duruyo kaldırmamis

Sizi özlemiş, sizin iziniz hala evde kalmaya devam etsin istiyor.
Büyük ihtimalle gururuna yediremediği için burnu dik ama bunlar sizi ne kadar özlediğini gösteriyor.
İçini ferah tut konu sahibi, seni hala çok seviyor.

Bunları dememizi istiyorsunuz aslında öyle değil mi? O yüzden bu ısrarınız.
Bu konuya ilişkin kaçıncı başlığınız, ve diğer başlıklarda size boşanmanız gerektiği söylendi.
Üyeler (ben de dahil), kendiniz için olmasa bile çocuğunuzu korumak için boşanmanız gerektiğini söyledi.
Ama siz hala yukarıdaki cümleleri duymak, buradaki kadınların "geri dön, kocan aslında seni seviyor" demesi için çabalıyorsun.
Şiddet sadece bir kere yaşanmıştı zaten, banyodaki toka hala duruyor, o gece ses çıkarmasaydım bunlar olmayacaktı....
Size "geri dön" denmesini bekliyorsunuz ancak burada onu duyamayacaksınız.
Bir önceki konunuzda çocuğunuzu bahane göstermeye çalışmışsınız, burada başka bahaneler bulmaya çalışıyorsunuz.
Bir önceki konunuza yazdığım cevabı şöyle bitirmişim ki buraya da çok uyacak:
"Bari kendi kararınızın sorumluluğunu üstlenecek kadar cesaret gösterin."

Darp raporuyla açılan davalarda karşı taraf nasil etkilenir
kamu davası sizinkisi geri çekemezsiniz halam elinde darp raporuyla çekişmeli açtı sonra geri almak istedi ordan biliyorum mahkemeye çıkmanız lazım sonradan düşüyor dava ama dayak yıyeceksin bişey oldu mu ve sana hakaretın dozu git gide artacak eşiniz sizi gözden çıkarmış çünkü haberiniz olsun

Boşanmadık ben dava açtım cekismeli
1 buçuk ay önce gece geç ve içkili geldi bende üzerine gittim bayagi beni darp etti 5 senelik evlilikte ilk defa yaşadık böyle bisey bende 3 gün sustum evde sonra ailem fark etti darp raporu alıp dava açtım ve cekismeli
Sizi darp etmiş biriyle aynı yatağa girebilecek misiniz tekrar gerçekten?

Bu kisi sizi öldürecegim dese, gel surdan vur öldür beni diyerek kucak acarsiniz. Okadar akil sahibi oldugunuzu gordum burdan

X