Kızlar lütfen yardım edin toplanın çok kötüyüm

Sonbahar000

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2022
76
7
28
Kızlar merhabalar öncelikle 7+1 hamileyim bebeğin kalp sesini duydum çok şükür.6+5 haftalık gebeyken kahve rengi akıntım vardı ama durdu bugünde baktım çok hafif pembe bir kan gördüm kasıklarımda hafif ağrım var devlette kadın doğuma geldim doktor morelimi çok bozdu bebeğin kalbi atıyor ultrasyonda kanaman gözükmüyor. ama bu bebek düşer sana progesstan yazıyorum kullan ama oda bir işe yaramaz felan filan diyip öyle bir morelimi bozduki bende kendi özeldeki doktorumu aradım bunlar takılacak şeyler değil telaş yapma ddedi bana 🥺 ama o devletteki kadın dogumcu benim morelimi çok bozdu sizdede böyle bir durum yaşayan var mı şuan 7+1 gebeyim dün

Kızlar merhabalar öncelikle 7+1 hamileyim bebeğin kalp sesini duydum çok şükür.6+5 haftalık gebeyken kahve rengi akıntım vardı ama durdu bugünde baktım çok hafif pembe bir kan gördüm kasıklarımda hafif ağrım var devlette kadın doğuma geldim doktor morelimi çok bozdu bebeğin kalbi atıyor ultrasyonda kanaman gözükmüyor. ama bu bebek düşer sana progesstan yazıyorum kullan ama oda bir işe yaramaz felan filan diyip öyle bir morelimi bozduki bende kendi özeldeki doktorumu aradım bunlar takılacak şeyler değil telaş yapma ddedi bana 🥺 ama o devletteki kadın dogumcu benim morelimi çok bozdu sizdede böyle bir durum yaşayan var mı şuan 7+1 gebeyim dün
Ben bugün 7+1 gebeydim gece düştü maalesef ama bende gün boyu kahverengi leke geldi gece de büyük bir parça pıhtı geldi iki sefer doktor düşük yapıyorsun dedi sabah gittiğimde kese yoktu zaten. Pembe leke hemen endişe gerektirmez belki doktorunuz da söylemiş ama yine de miktar ve renk takibinde olun. Umarım bebeğiniz sizinledir, olmasa da üzülmeyin belki böylesi hayırlı olacaktır 🙏

Merhaba, başka bir doktora daha gitmenizi öneririm, 34 haftalık hamileyim, ilk 3 ayımda kahverengi akıntım oldu, içerde kanama alanı yoktı, doktorum bazı gebeliklerde kanama olabilir kırmızı kan pıhtısı gelmediği sürece sorun yok dedi, 3 ay boyunca progestan fitil olarak kullandım. Bir sorun yaşamadm şükür. Tabii ki her gebelik aynı değil fakat iç kanamalarda tehlike görüyorlar genelde, 9 ay boyunca renkli akıntısı gelen gebelikler bile olabiliyormuş, doktorum söylemişti. Umarım güzel sonuçlanır süreciniz.

X