Kızlar lütfen yardımcı olun kanamam var çok korkuyorum

portakal0

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2023
8
1
23
Merhaba 6+1 hamileyim dün kahverengi bir akıntı geldi 5 dakika sonra kırmızı bir akıntım oldu hemen hastaneye gittim kese görünüyor bebekde belli belirsiz gözüktü ama küçük dendi yerleşmesi gereken yere yerleşmiş dedi kese etrafında hiç kanama falan yok ama ben dünden beri kanıyorum biraz azalır gibi oluyor tuvalete gittiğim an gene kanıyor belim karnım ağrıyor evet ama dayanılmayacak bir ağrı değil yoğun adet sancısı gibi progestan hap verdi riskli bir gebelik istirahat et dedi ama ben gerçekten çok korkuyorum çocuğuma bir şey olacak diye beklemekten başka bir çarem yok şuanda sizce düşükmü yapıyorum

Merhaba 6+1 hamileyim dün kahverengi bir akıntı geldi 5 dakika sonra kırmızı bir akıntım oldu hemen hastaneye gittim kese görünüyor bebekde belli belirsiz gözüktü ama küçük dendi yerleşmesi gereken yere yerleşmiş dedi kese etrafında hiç kanama falan yok ama ben dünden beri kanıyorum biraz azalır gibi oluyor tuvalete gittiğim an gene kanıyor belim karnım ağrıyor evet ama dayanılmayacak bir ağrı değil yoğun adet sancısı gibi progestan hap verdi riskli bir gebelik istirahat et dedi ama ben gerçekten çok korkuyorum çocuğuma bir şey olacak diye beklemekten başka bir çarem yok şuanda sizce düşükmü yapıyorum
Ultrason da görünmediyse kanama bilmiyorumki inşallah bir şey olmaz korkmayın dinlenin modelinizi yüksek tutun bazı hamilelikler de kanama oluyor diye biliyorum ama

Kontrolde bir şey cikmadiysa içini ferah tut, ilacini al ve bolca dinlen.
Bazi hamileliklerde kanama olabiliyor, benim arkadaşımın 9 ay boyunca oldu, ama normal diyip tedbiri elden bırakma sık muayeneye git bakalım ne diyecekler.

Doktorun dediklerini yap bebeğine en büyük sıkıntı senin telaşın

Sadece tuvalet, yemek için kalk bence bir süre. İnşallah tutunur sana

Kontrolde bir şey cikmadiysa içini ferah tut, ilacini al ve bolca dinlen.
Bazi hamileliklerde kanama olabiliyor, benim arkadaşımın 9 ay boyunca oldu, ama normal diyip tedbiri elden bırakma sık muayeneye git bakalım ne diyecekler.
5 6 gün sonra tekrar gel dedi bakalım inşAllah durur kanamam

Yani kesem çok güzel yerleşmiş aslında ama kanamanın sebebi nedir bilmiyorum
Bebeğin sağlıksız ise malesef kesenin yerleşimi bir şey ifade etmez, vücut atmaya çalışır. İnşallah böyle bir şey değildir tabiki.

X