Kızlar merhaba elbise dolabı hakkında ..

Bercem_3434

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2017
268
132
28
Merhaba kızlar , konu nereye uyar bilemedim buraya açtım kusura bakmayın lütfen 🙏🏼

Kilo verme aşamasındayım. 44 den 42 40 ve en son olarak 38 bedene indim bazen 40 giyorum hala son 6 kilo kaldı hedefe. Asıl konu ben bu hafta dolabımı baştan aşağı döküp giyisilerimi ayırmak istiyorum büyük bedenleri annemle belki paylaşırım içinde eski olmayanları diye düşündüm ama elbise okadar çok ki işin içinden nasıl çıkarım bilmiyorum daha sonra son 6 kilo için bi iki parça güzle bişey alırım tertemiz dursun istiyorum bilirsiniz evde neyi kullanmayıp tıkıştırsak evde bir ağırlık olur negatiflik .. kilo aldığım için zamanında bişey yakışmıyordu habire alıp alıp dolaba atıyordum ay o pişmanlığı size anlatamam sakın yapmayın kızlar 🥹 dolap taşıyor 🤣 ve hiç biri olmuyor hepsi çuval çoğunu daralttırdım bile .. en kolay en hızlı nasıl ayıklanır nasıl yapıyorsunuz siz ☺️

Tek tek giyip aynaya bakın, size ne hissettiriyor düşünün. O kıyafeti giymekten mutlu olur musunuz? Diğer kıyafetlerle kombin yapılabilir mi? Eğer bedeni büyükse daraltılabilecek bir model mi? Bu şekilde ayırın, gerisini dağıtın. Kullanılmayan eşya gereksis kalabalık, hiç gerek yok.

Bende giyim tarzımı değiştirdim ve kıyafetlerin çoğunluğunu kardeşim bazı şeyleri kızım aldı halen abiye olanlardan sevdiklerim duruyor modası geçmiş ve bedeni uymayanlar da giysi kumbarasına attım sanırım oradan seçilip geri dönüşüme gidiyormuş

Ben de evlendikten sonra cok kilo aldim. Kuculenleri akraba es dosta verdim. Bazi pahali kiyamadiklarimi belki zayiflarim diye biraktim. Cok kiyafetim yok, artik minimallesmeye gittim, senede 1 kere bayramda kiyafet aliyorum. 1 pantolon 1 tunik o da.

X