KIZLAR MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDA MEMUR OLARAK ÇALIŞAN VARMI ARANIZDA OKULLARDA ACİL YARDIM LÜTFEN

sebbo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2014
3.192
6.328
34
arkadaşlar ben tapuda 1seneyi aşkindir bilgisayar işletmeni olarak çalışıyorum oranın fiziki koşulları bana uygun olmadığından ve işte sıkıntılar yaşadığımdan ortaokula geçmek istiyorum gittim görüştüm memur açığı varmıs uğraşıcam geçici görevlendirme ile geçicem eğer geçersem birde orda hiç memur yok tek benim ve ben hiç yazışma falan yapmadım korkuyorum açıkcası başka neler yapmam gerekecek orda kim öğretir müdür yardımcılarmı tek başıma üstesinden gelebilirmiyim sizce tekerlekli sandalyede yaşıyorum engelliyim biliyorsunuz canlarım lütfen yardım

Arkadasim hickimse meslegine yüzde yüz herşeyi bilerek başlamaz. İs basina geçince öğrenilir. Eğer öğrenmeye acik bir insansiniz kisa surede bu isin kurdu bile olursunuz. Yanlis anlamadiysam okulda memur olarak calisacaksiniz değil mi.

Sorun hakkında bilgim yok ama bence üstesinden gelirsin.
Kimse tecrübeli olarak başlamıyor. Öğrenirsin.
Allah yardımcın olsun.

Arkadasim hickimse meslegine yüzde yüz herşeyi bilerek başlamaz. İs basina geçince öğrenilir. Eğer öğrenmeye acik bir insansiniz kisa surede bu isin kurdu bile olursunuz. Yanlis anlamadiysam okulda memur olarak calisacaksiniz değil mi.
evt aynen doğru anladınız

Hayırlı olsun şimdiden yeni göreviniz.Muhtemelen m.yardımcısı size yol gösterecektir.Şayet resmi yazışmaları yapacaksanız hazır şablon üzerinde konu ve içeriği değiştirirsiniz.Yazı karakteri,yazı puntosu kurum kodları sabittir çünkü.

Hayırlı olsun şimdiden yeni göreviniz.Muhtemelen m.yardımcısı size yol gösterecektir.Şayet resmi yazışmaları yapacaksanız hazır şablon üzerinde konu ve içeriği değiştirirsiniz.Yazı karakteri,yazı puntosu kurum kodları sabittir çünkü.
siz mebtemi memursunuz verdiğiniz bilgiler için tşk ederim

siz mebtemi memursunuz verdiğiniz bilgiler için tşk ederim
Yok canım ben bir okulda müdür yetkiliyim.Bizde memur yok onun için ne yapacağını tam olarak bilemiyorum ama resmi yazışmalar korkutmasın gözünü.Yanlış hatırlamıyorsam mutemetlik işlerini de memurlar yapıyorlardı.O da çok sorun çıkarmaz zaten sisteme işliyorsun herşeyi.Mutlaka birileri yardımcı olacaktır.

çok tşk ederim sağolun

X