kızlar mutfağa zebra perde yaptırdım,yanındaki fonlar güzel durmuş mu?

zebra perde modern fonlarsa daha klasik bi havası var 2si biarada uymamış bence :KK19:
tek kullanman daha iyi olur

evim 5 senelik kısmese bu sene badana yaptırcam,yoksa o borular kalmazdı, diğer odaların rengi daha cırt bekliycez artık, ozamana kadar da leylam arkadaşımın verdiği fikri ve gösterdiği modeli uygulamayı düşünüyorum hepinize teşekkür ederim

evim 5 senelik kısmese bu sene badana yaptırcam,yoksa o borular kalmazdı, diğer odaların rengi daha cırt bekliycez artık, ozamana kadar da leylam arkadaşımın verdiği fikri ve gösterdiği modeli uygulamayı düşünüyorum hepinize teşekkür ederim
bej tonları eve herzaman yakısıyor ...kum bejini seviyorum ben...

bence kesınlekle kullanmayın onları modern halını bozmus zebra sade guzel boncuk falan yaptırıolar ya onu bıle sevmıorum ben

kesinlikle sade daha güzel. bir de keşke çerçeveleri dışarda bırakacak şekilde ölçü almasaydınız, kapı ve pencere perdeleri birleşik gibi durur daha güzel olurdu. sanki böyle olması biraz da özelliğini kaybettirmiş...

cansed ölçüleri standart olunca çok uygun 5-10 cm için özel dikime 2,5 katı para veriyosun.birillant bu ölçülere 450 dedi. ben bunu 150 ye aldım

mutfak masanın örtüsü filan ne renk acaba?? bence böyle cıvıl cıvıl renkte fonlar çok çok tatlı olur ama masa örtünle de (mesela yoksa başka bir şeyle de olabilir) uyumlu olsun ki bütünlesn mutfağında birbirini :KK52:

bu aralar perde alamayı düşünenler brillantda %40 indirim var ben geçen seneki %40 dan 550 tutacak perdeyi kanatı vs.300 e almıştım yine kampanya varmış.......

Ne yazık ki olmamış cnm.Bu perdeler tek başına çok güzel ve de modern görünüyor ,fonları hemen çıkarmanı öneririm.

zebra perdeyle o nostajik perde uyumsuz olmuş cnm yaa.. bence sadece zebra daha güzel duracak.ama o zebrayı da pencerene değil de korniş takılan yere monte edersen daha güzel,daha modern ve daha yüksek gösterecek mutfağını.jaluzi gibi kullanmışsın o yüzden çok sade gözüküyo.

ben begenmedim fonları stor güzel amaaa fon tek sade bi renk olabilirdi sarı açık renkler mesalaa

canım bence renk tonları uyumlu olsa güzel olabilirdi renkler uyumlu değil sanki benimde mutfağım zebra perde simli gümüş renginde fonlarımda aynı böyle simli gümüş ve seninki gibi el örmesi çok güzel oldu ve beğenmeyende olmadı şimdiye kadar.. gördüğüm kadarı ile seninki sade daha iyi duruyor..:KK34:

bence bu tür perdeler tek başına kullanılınca daha güzel duruyor sizde genel fikre kulak verin bence:KK70:

X