Kızlar mutlaka numune isteyin , geliyor.

banada bebelac ve aptamilden geldi bugün...hero baby e mail attım kaç defa geri dönmediler...

kız bana gelmis simdi kocam dedi. ama bir poset mama koymuslar ya hayret bisey. almanyada bir paket geliyor kavonoz mamadan tut her üründen numune, önlük, mama kase falan filan set seklinde geliyor.Devam sütü numune bilem yok.

kızlar hero babyden gelmio bana ya teşekkür msjı geldi geri dönülcek dedi 1 hafta oluyo...

dün babystar geldi 2 adet bez çıktı içinden :)) daha önce de hero baby seti gelmişti... bakalım devamını bekliyoruz =)

banada baybstar dan 2 tane bez geldi :) hero bayb den de gelmişti milupada göndereceğiz diye cvp atmış bakalım beklliyoruz kaydirigubbakcemile3

bu sabahta benim için geldi :)) bio der'den geldi... tüy azlatıcı krem,şampuan,temizleme jeli-sütü,selülit kremi,kırışıklık kremi,nemlendirici... bunlar küçük numune poşetlerde geldi kızlar.

bu sabahta benim için geldi :)) bio der'den geldi... tüy azlatıcı krem,şampuan,temizleme jeli-sütü,selülit kremi,kırışıklık kremi,nemlendirici... bunlar küçük numune poşetlerde geldi kızlar.

sana göndermişken banada göndermişler bugün geldiiii bayanssulusmile

ya b,şey sorcam bana hero baby dıiında hiç bir yerden gelmedi üyelik dışında siz ayrıca mailmi yazıyorsunuz numune isteği üzerine

markalarin sayfalarina girip orda iletisim bölümü var ordan bir mail atıcaksın numune istiyorum diye adresini yaz, gönderiryorlar. ama ben daha hala bekliyorum. gelen giden bisey yok.

evy baby nın iletisim bölümü bulamadim ben onun bezlerini denemek istiyorum ben kullanan varmı?
Ben iki kizimda da kullandim ve kullaniyorum cok memnunum cnm tavsiye ederim

X