Kizlar ne okur yardim edin

kardeşim sen kıt mısın deneyimi olab kadınlardan yorum istiyorum sus artık nişanlım benim bu halimi çok beğendi sordum zaten bi akıllı sensin
Üniversitede senelerce saçımı uzatmak için uğraştım velhasıl da seneler süren uğraştan sonra uzattım. Senin de adın gibi bildiğin üzere hemen öyle uzatacak bir formül yok. Günlük bakımlar sağlıklı uzamasını sağlar yalnızca. Bu konuda fikir verilebilir. Nişanlın şu soruyu görse bir daha düşünürdü .

Biberiye suyu uzatmaz zaten aslında. Sadece dökülmeyi azaltmasına ve yeni saçların çıkmasına yardımcı olur. Bu konuda hakikaten mucizevi. İçine ek olarak 3-5 top karanfil de atıyorum. Uzatmak için pirinç suyu sıkılmalı. Rapunzel kadar olmasa da perçemlerimi gözle görülür şekilde uzattı diyebilirim. 😅
Biberiye hem çıkarıyor hem uzatıyor test edildi onaylandı. 😁😁 Zaten saç çıkaran bir şey uzatır da mantıken 🧿

Of kizlar saclarimi cok fazla kestim asiri kisa oldu cok cirkin oldum aynaya bile bakamiyorum bu saclarin uzamasi icin nereden baksan 1 yil var ve rengi de hic istedigim gibi olmadi cok koyu oldu kizlar bana boyle mucizevi bir sey onerir misin yani boyle birkac haftada saclarimi uzatip toparlayacak bir sey
Aynı durumdan muzdarip ben 😕

Üniversitede senelerce saçımı uzatmak için uğraştım velhasıl da seneler süren uğraştan sonra uzattım. Senin de adın gibi bildiğin üzere hemen öyle uzatacak bir formül yok. Günlük bakımlar sağlıklı uzamasını sağlar yalnızca. Bu konuda fikir verilebilir. Nişanlın şu soruyu görse bir daha düşünürdü .
Yok o bana alıştı 😂

X