Kızlar ovülasyon için yardımcı olur musunuzzz

Kasimpaticicegi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2023
56
5
Kızlar merhaba reglim biteli 6 gün oldu ama 4 gündür aynı saatlerde LH testi yapıyorum ama T çizgisi hep koyu acaba çatlamadı mı hala takvime göre 7 sinde gözüküyor geçen aylarda yaptıgımda 1-2 gün sonra sılıkleşirdi hemen t çiizgisi doğru dürüstte adet olamadim 3 gün geldi lekeyle karışık bu ayı değerlendirmek istedim ama hala böyle

Eklentiler

• IMG_8637.jpeg
    IMG_8637.jpeg
    49,7 KB · Görüntüleme: 40
Yani birinci gün bir iki damla geldi ikinci gün kanama gördüm ama 1 ped yetti normalde yogun geçer 3. Gün yine damla damla sonrası akıntıya karısık geldi sanmiyorum pek ama geçen ay ovülasyonum geç oldu test etmiştim gene tam 14 gün geçti adet basladı 10 una kadar bir test yapacagım ovülasyon için hala koyuysa ihtimal gebelik için test ederim

Aa gebelik testi mi, pozitif o zaman baya.
Yani ilişkiden sonra 14. Gündü kanama gördüm adet sandim kanama bitti basladım ovulasyon etmeye hergün koyu cıktı 5 gündür hemde idrarı koyar koymaz yorumlarda gördüm canim gebelik olur diye bugun aldım yaptım gebelik testi hemen cizgi belirdi bir kac sn de ama cok yogun koyu değil cuma bidaha evde yapcam ptesi bi kan veririm

Yani ilişkiden sonra 14. Gündü kanama gördüm adet sandim kanama bitti basladım ovulasyon etmeye hergün koyu cıktı 5 gündür hemde idrarı koyar koymaz yorumlarda gördüm canim gebelik olur diye bugun aldım yaptım gebelik testi hemen cizgi belirdi bir kac sn de ama cok yogun koyu değil cuma bidaha evde yapcam ptesi bi kan veririm
Evet zaten direkt çok koyu çıktığı için ovülasyonunuz ben şüphelenmiştim bu kadar kopkoyu çıkmaması lazım normalde. Hayırlı olsun 🙏🏿

İnşallah 2 düşük ve bir kimyasal geçirdim kalp durması sandik meğer miyonum vardı o engelmiş rahim duvarındaymış bakalım inşallah
1 Mart adet oldum
2 Mart yoğun
3 mart Günü lekelenme yaşadım
4 martta bitti
5 Mart yanı bugün ovulasyona başladım .
İlk defa yapıyorum bilgi verirmsiniz ne zaman ilişkiye girmem lazım kırmızı çizgi netleşince mi yoksa silikleşince mi ? Bir de gebelik testi yaptım onu da eklıyorum resimlere hcg yazıyor .

Eklentiler

• IMG_4126.jpeg
    IMG_4126.jpeg
    78,2 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_4080.jpeg
    IMG_4080.jpeg
    142,9 KB · Görüntüleme: 15
Günde 1 kere test yapsanız yeterli, 2 yapıp iyice strese girmeyin hiç :)

İki çizgi eşit koyulukta olduğu zaman yumurtlama demek. O güne kadar 2 günde 1, o günden itibaren silikleşmeyi görmenizden 1-2 gün sonrasına kadar da sperm problemi yoksa her gün ilişki iyi olur. Daha erken ama hemen piki görmeyebilirsiniz panik yapmayın :)
1 Mart adet oldum
2 Mart yoğun
3 mart Günü lekelenme yaşadım
4 martta bitti
5 Mart yanı bugün ovulasyona başladım .
İlk defa yapıyorum bilgi verirmsiniz ne zaman ilişkiye girmem lazım kırmızı çizgi netleşince mi yoksa silikleşince mi ? Bir de gebelik testi yaptım onu da eklıyorum resimlere hcg yazıyor .

İki çizgi eşit koyulukta olduğu zaman yumurtlama demek. O güne kadar 2 günde 1, o günden itibaren silikleşmeyi görmenizden 1-2 gün sonrasına kadar da sperm problemi yoksa her gün ilişki iyi olur. Daha erken ama hemen piki görmeyebilirsiniz panik yapmayın :)
Çok teşekkür ederim bilgileriniz için zahmet edip onca şey anlatmışsınız 🥰 yanı su an pik değilim öyle mı ?

Eklentiler

• IMG_4126.jpeg
    IMG_4126.jpeg
    78,2 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_4111.jpeg
    IMG_4111.jpeg
    70,5 KB · Görüntüleme: 15
Çok teşekkür ederim bilgileriniz için zahmet edip onca şey anlatmışsınız 🥰 yanı su an pik değilim öyle mı ?
Yok hayır henüz değil :) 28 günde 1 adet oluyorsanız aşağı yukarı 14.güne denk geliyor yumurtlama (adet başlangıcından itibaren) döngünüz daha uzunsa daha ilerleyen günlerde de görebilirsiniz 🙏🏿

X