Kızlar sizce aşılama olur mu dersiniz

Yaşlarımız aynı 🥹 benim yumurtam hep büyüyor ve çatlıyor o problemim yok benim tek problemim eşim tarafından işte bir sperm dahi gitse döller demişti doktorum
Aynı sorun bende de var canım. Konu açtım oradan bakın isterseniz. Prof Dr Selçuk Selçuk varikosel gerek yok ameliyata önermiyorum dedi. Eşimde zaten pek ameliyat meraklısı değil. Tüp bebek düşünüyoruz önümüzde ki aya ama bu forumlarda aşılama da kafamı karıştırmadı değil

Aynı sorun bende de var canım. Konu açtım oradan bakın isterseniz. Prof Dr Selçuk Selçuk varikosel gerek yok ameliyata önermiyorum dedi. Eşimde zaten pek ameliyat meraklısı değil. Tüp bebek düşünüyoruz önümüzde ki aya ama bu forumlarda aşılama da kafamı karıştırmadı değil
Varikoselden sonra 4 katı arttı bizim sayımız morfoloji iyiydi zaten canlılığımız 70 den 80 e çıktı ameliyat bize çok işe yaradı ama tabi sayı hala yetersiz 3 ayımız daha var yükselmesine

bende hemen olucak gibi 6 ay korundum ama hani düşündüğün planladıgın gibi olmuyor her şey bunu tahmim edemezdik ikimizde bende 2 sene 3 ay olucak evleneli 2.senemde tam hamile kaldım tedaviye zaten 2023 haziran ayında başladım kasımdada gebe kaldım aslında aşılamam 4 aralıktı adet başlangıcını sayıyorlar senin daha yen,ymiş olucak içini ferah tut bende hiç olmaz sanmıştım ama aşılamaylada olsa oldu
Canım merhaba naptın nasıl gidiyor bar mı bir haber?

X