Kızlar sizce çizgi var mı bakar mısınız

turluseyler

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2022
206
110
diger fotolarda belli olmuyor ama bunda çok az da olsa belli oluyor gibi ama emin olamadım kuruma çizgisi mi değil mi bilemedim adet günüm bugün testte artimedin testi sizce var mı ?

Eklentiler

• IMG_2404.jpeg
    IMG_2404.jpeg
    126,1 KB · Görüntüleme: 160
Sahurda kalktığımda baktım daha çok belli olmuş ama üstünden saatler geçti tabi bir de artimedin testleri böyle çıkarıyor diyorlar o yüzden beklentiye girmek istemiyorum
Ah ah.. Çok gebe kalmak isteyenlerin delirdiği nokta tam olarak bu. ‘ O çizgiyi sadece ben mi görüyorum acaba’ ile başlar.. Buralarda son bulur.
Vallaha artık ben kendimi geçtim, herkeste tek çizgi olsa da çift görüyorum. 😆

Sahurda kalktığımda baktım daha çok belli olmuş ama üstünden saatler geçti tabi bir de artimedin testleri böyle çıkarıyor diyorlar o yüzden beklentiye girmek istemiyorum
Ben ilk gebeliğimi aynı marka testle 1 saat sonra gördüm.20 dk sonra hayalet çizgi olmuştu 1 saat sonra daha belirgin olmuştu. Testi aç o çizgiye su damlat geçmezse gebesin demektir.

Ben ilk gebeliğimi aynı marka testle 1 saat sonra gördüm.20 dk sonra hayalet çizgi olmuştu 1 saat sonra daha belirgin olmuştu. Testi aç o çizgiye su damlat geçmezse gebesin demektir.
Canım ben de aynısını yaşadım bir saat geçince çizgi çıktı, ıslattım, geçmedi ve çizgi de pembeydi ama regl oldum. Sonra gebe olmayan birisinde denedik yine çizgi çıkarttı. O yüzden bir saatte çıkan çizgi sonucunda gerçekten gebe bile olsanız o test ya hatalı ya erken yapılmış bir test itibar etmeyin.

Sabah ilk idrarla yaptım bu sefer hayalet çizgi bile çıkmadı en iyisi gecikmesini beklemek galiba
Canım ben de aynısını yaşadım bir saat geçince çizgi çıktı, ıslattım, geçmedi ve çizgi de pembeydi ama regl oldum. Sonra gebe olmayan birisinde denedik yine çizgi çıkarttı. O yüzden bir saatte çıkan çizgi sonucunda gerçekten gebe bile olsanız o test ya hatalı ya erken yapılmış bir test itibar etmeyin.

Bende arti med yaptım ikisinde de çizgi çıktı başka testlerde bi sey çıkmadı Bana artı med yalancı pozitiflik veriyor bunu referans alma dediler böyleydi benim testimde

Eklentiler

• IMG_20240331_154815.jpg
    IMG_20240331_154815.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 89
X